Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Rabbim niyetin neyse kabul buyurur inşallah tez vakitte. AMİN!

Alttaki arkadaşım duamı ettim. Duama - niyetime amin der misin? sağ ol. :KK52:

3 ihlas suresi 1 fatiha okudum Allah gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin

Hayırlı bir evlilik yapmam için dua eder misin?

3 ihlas 1 fatiha okudum, dua ettim hayırlı bir evlilik yapman için. Allah kabul etsin.

Sevdiceğimle hayırlı bir evlilik yapmam için dua eder misiniz?

Sevdiceğinle hayırlı bir evlilik yapman niyetiyle 3 İhlas ve 1 Fatiha okudum. Allahu teala kabul etsin.

Benim dileğim için de okur musun? Şimdiden Allah razı olsun.

Sevdiceğinle hayırlı bir evlilik yapman niyetiyle 3 İhlas ve 1 Fatiha okudum. Allahu teala kabul etsin.

Benim dileğim için de okur musun? Şimdiden Allah razı olsun.
Bende senin için 3 İhlas 1 fatiha okudum Rabbim gönlünde ne varsa tez zamanda sana hayırlı bir şekilde yaşatsın inşaallah

Alttaki arkadaşım hayırlı imanlı sağlıklı evlat istiyorum bunun için dua edermisin. İsmim yasemin teşekkürler

Bende senin için 3 İhlas 1 fatiha okudum Rabbim gönlünde ne varsa tez zamanda sana hayırlı bir şekilde yaşatsın inşaallah

Alttaki arkadaşım hayırlı imanlı sağlıklı evlat istiyorum bunun için dua edermisin. İsmim yasemin teşekkürler

Yasemin senin için dua ettim Rabbim sana hayırlı imanlı sağlıklı evlat nasip etsin inşaallah.

Alttaki arkadaşım içimdeki duanın hayırlısıyla kabul olması için amin der misin ?

Yasemin senin için dua ettim Rabbim sana hayırlı imanlı sağlıklı evlat nasip etsin inşaallah.

Alttaki arkadaşım içimdeki duanın hayırlısıyla kabul olması için amin der misin ?
Rabbim duanı kabul edr inşallah
hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olması için dua istiyorum

dua ettim üç ihlas ve bir fatiha okudum...

Bende Takıntılarımdan kurtulmak, korktuğum şeylerin benden uzak olması için dua istiyorum...

inanır mısın aynı sebepten girdim. Allah yardımcın olsun. okuyacağım birazdan.
1 haftadır ağlıyorum sürekli. hiçbir şey yapamıyorum. hayattan lezzet alamıyorum. psikiyatriste gittim bugün lustral ve xanax verdi. hayırlı kararlar almak için dua istiyorum.

inanır mısın aynı sebepten girdim. Allah yardımcın olsun. okuyacağım birazdan.
1 haftadır ağlıyorum sürekli. hiçbir şey yapamıyorum. hayattan lezzet alamıyorum. psikiyatriste gittim bugün lustral ve xanax verdi. hayırlı kararlar almak için dua istiyorum.

Üç fatiha üç ihlas okudum, dua ettim. Allah şifa, huzur, esenlik versin. Hayırlı kararlar alırsınız inşallah.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet ve finallerimden yeterli puanı alabilmeyi diliyorum...

Kiula rbenim icinde dua edermisiniz ben regl oldum bisey okuyamiyprum yeni bir ev bulduk sahibinin bize vermesi icin dua edermisiniz inaninki cok zor durumdayim Allah ritasi icin ne olur Allah gonlunuzdeki hayirli dileklerinihi kabul etsin insallah

3 İhlas ve 1 Fatiha okudum canım. Allah c.c. kabul etsin.

Benim dileğim için de okuyup dua eder misin: (

Okudum... Allah dileğinizi hayırlarla kabul etsin...

Kiula rbenim icinde dua edermisiniz ben regl oldum bisey okuyamiyprum yeni bir ev bulduk sahibinin bize vermesi icin dua edermisiniz inaninki cok zor durumdayim Allah ritasi icin ne olur Allah gonlunuzdeki hayirli dileklerinihi kabul etsin insallah

Okudum Rabbim duanızı hayırlarla kabul etsin hayra döndürsün değilsede...

İmpasse ve Askim busram için okudum. Allahu teala kabul etsin. Hayırlı Cumalar...

Benim dileğim için de okuyup, kabulu için de dua eder misin : ( Allah razı olsun.

O_Simdi_Depresyonda, okudum dua ettim. Allah hayırlısıyla kabul etsin inşallah..

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur, kuvvet ve finallerimden yeterli puanı alabilmeyi diliyorum...

O_Simdi_Depresyonda, okudum dua ettim. Allah hayırlısıyla kabul etsin inşallah..

üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. dua ettim sana... Rabbim kabul buyurur inşallah tez vakitte. AMİN!

Alttaki arkadaşım duamı ettim. Duama - niyetime amin der misin? sağ ol. :KK52:

X