Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

senin için okudum allah kabul ederse

Amin... Bujuu ben de senin adina okudum.

Allah dilegini kabul etsin arkadasim. Bana da dua edin nolur, cumartesi testim var, tup bebek sonuc testi... Dilegim, hayirli, saglikli evlat.... Allah hepninzin hayirli dileklerinizi kabul etsin.

Son düzenleme:
Amin... Bujuu ben de senin adina okudum.

Allah dilegini kabul etsin arkadasim. Bana da dua edin nolur, cumartesi testim var, tup bebek sonuc testi... Dilegim, hayirli, saglikli evlat.... Allah hepninzin hayirli dileklerinizi kabul etsin.

duanı ettim canım allah kabul etsin.

Bende salı günü kısmetse doğuma giriyorum sağlıklı hayırlı kolay bir doğumla oğlumu kucağıma alayım,sağlıkla,huzurla analı babalı bi şekilde büyütelim inşallah..

üstteki, alttaki
her yerde ki beni seven ya da sevmeyen hanımlar
hepiniz için dua ediyorum ta kalbimin derinliklerinden
hepinizin yüreğinden geçenler sizin için hayırlı ise tez elden olsun

niltt bol bol dua ettım canım senin için hiç bi sorun yaşamadan kolaycacık bebeğini kucağına alırsın inşallah benımde 2 bucuk yıldır sevdiğim erkekle hayırlısıyla sorun yaşamadan ilk adımı atmam için dua edin nolurr :123:

bende senin için dua ettim canım,inşallah hayırlısıyla,huzurla evlilik yolunda ilk adımınızı atarsınız..

bende senin için dua ettim canım,inşallah hayırlısıyla,huzurla evlilik yolunda ilk adımınızı atarsınız..

Canım bende senin için dua ettim İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın Allah kolaylık versin. Darısı başıma inşallah

Son düzenleme:
Bu sayfadaki bütün rumuzlara okudum bir Fatiha.
Hayırla sonuçlansın inşallah.

Hepinizin dileklerinin kabul görmesini tüm kalbimle diliyorum.. İçimden geldi üçer fatiha, nas, felak, ihlas okudum.. Hakkınızda en hayırlısı güzel forumumuzun güzel yürekli insanlarıı...

Hepinizin dileklerinin kabul görmesini tüm kalbimle diliyorum.. İçimden geldi üçer fatiha, nas, felak, ihlas okudum.. Hakkınızda en hayırlısı güzel forumumuzun güzel yürekli insanlarıı...

Senin için okudum, hakkında hayırlı olanları Allahım sana yakınlaştırsın, kolaylaştırsın.

Senin için okudum, hakkında hayırlı olanları Allahım sana yakınlaştırsın, kolaylaştırsın.

bende sıızn ıcın okudum bır fatıha sızlerde ban okuyun kızlar eşim hayırlıısyla cumartesıye tum hayvanları satıp dönsun ınsallh kurbanlık satmaya gıttıde kardesıyle

bende sıızn ıcın okudum bır fatıha sızlerde ban okuyun kızlar eşim hayırlıısyla cumartesıye tum hayvanları satıp dönsun ınsallh kurbanlık satmaya gıttıde kardesıyle

1 Fatiha, 1 Ayetel Kursi okudum, inşallah eşin kurbanlıklarını hayırlısıyla satar, eşinle hayırlı bir bayram geçirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…