Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

çok güzel bi konu açılmış ,buujuu bende sana bir fatiha okudum allah kabul etsin

Son düzenleme:
çok güzel bi konu açılmış ,buujuu bende sana bir fatiha okudum allah kabul etsin

Evet ben de ilk gördüğümde aynı sizin gibi düşünmüştüm. Allah razı olsun ne güzel olmuş.

Sizin için okudum. Allah kabul etsin inşallah. Yüce Rabbim herkeslere yüreğindekini ve hayırlısını versin. Amin.

Ne güzel düşünülmüş te açılmış bir konu. Hiç tanımadığımız birinin dileğine avuç açmak.
Umarım bir faydam dokunur. Ben de senin için okudum Candan. Allah kabul etsin :)

pluie senin için okudum inşallah kabul eder Yüce Rabbim.arkadaşlar sizden isteğim bana okumanız değil,vefat eden teyzemin ruhuna okumanızdır.mekanı cennet olsun...

pluie senin için okudum inşallah kabul eder Yüce Rabbim.arkadaşlar sizden isteğim bana okumanız değil,vefat eden teyzemin ruhuna okumanızdır.mekanı cennet olsun...

Allah rahmet eylesin. inşallah tüm geçmişlerimizin ve bundan sonra kendimiz dahil bu hayattan bir gün mutlaka göçecek olan hepimizin günahlarını Yüce Rabbim affetsin ve bizlere o güzel cennet mekanını nasip etsin.

Spaniard;

Teyzeniz için, sizin için ve buradaki diğer arkadaşlar için olmak üzere ayrı ayrı okudum. Mevla, tüm dileklerinizi tez zamanda versin hayırlısıyla inşallah.

Allah kabul etsin. Amin

okudum Allah kabul etsin...kızlar safer ayındayız belaların 1. kat semaya indiği ay. bela ayında levhi mahfuzdan 1.kat semaya 320.000 bela iner ve sene içine yayılırmış. boool bol sadaka ve günde yüz kez la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim demeliymişiz. Allah kaza ve beladan korusun hepimizi inşallah.

Allah rahmet eylesin. inşallah tüm geçmişlerimizin ve bundan sonra kendimiz dahil bu hayattan bir gün mutlaka göçecek olan hepimizin günahlarını Yüce Rabbim affetsin ve bizlere o güzel cennet mekanını nasip etsin.

Spaniard;

Teyzeniz için, sizin için ve buradaki diğer arkadaşlar için olmak üzere ayrı ayrı okudum. Mevla, tüm dileklerinizi tez zamanda versin hayırlısıyla inşallah.

Allah kabul etsin. Amin

okudum Allah kabul etsin...kızlar safer ayındayız belaların 1. kat semaya indiği ay. bela ayında levhi mahfuzdan 1.kat semaya 320.000 bela iner ve sene içine yayılırmış. boool bol sadaka ve günde yüz kez la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim demeliymişiz. Allah kaza ve beladan korusun hepimizi inşallah.
bende sizin için okudum.bugün çok mutsuzum aglıyorum şuanda müslümanın müslümana ettigi dua kabul olur düşüncesiyle benim için ayetel kürsü okursanız çok mutlu olurum rabbim dualarımızı kabul etsin

bende sizin için okudum.bugün çok mutsuzum aglıyorum şuanda müslümanın müslümana ettigi dua kabul olur düşüncesiyle benim için ayetel kürsü okursanız çok mutlu olurum rabbim dualarımızı kabul etsin

Okudum canım benim Allah kabul etsin.

Spaniard;

Allah kabul etsin. Amin

Amin inşallah teşekkür ederim.sizin için okudum ben de Canndann...

lathego senin için de okudum Allah kabul eylesin

Son düzenleme:
reptamim Rabbim dileğini duanı sana yaşatsın inşallah.

benim oğluşum yoğun bakımda oğlum için istiyorum dua :KK43:

reptamim Rabbim dileğini duanı sana yaşatsın inşallah.

benim oğluşum yoğun bakımda oğlum için istiyorum dua :KK43:

Sevgili er_ca;

okudum, Allah kabul etsin inşallah.

O minicik melek yavruya güç versin, güzel yürekli anneciğine onu bağışlasın ve bir an evvel kucağınıza dönsün inşallah. Dualarım sizinle. Amin.

canndann
Allah hakkinda herseyin en hayirlisi versin okudum amin

Rabbim karsima onun sevgisi olan birisi cikarsin, hakkimda hayirlisi nasip etsin istiyorum insallah

canndann
Allah hakkinda herseyin en hayirlisi versin okudum amin

Rabbim karsima onun sevgisi olan birisi cikarsin, hakkimda hayirlisi nasip etsin istiyorum insallah

Allah dualarını kabul etsin. Ben de senin için okudum. İnşallah karşına en yakın zamanda dilediğin gibi hayırlı biri çıkar.

Siz de bana dua edin de artık başımdaki belalardan kurtulup, mutlu bir yuva kurmanın telaşına düşebileyim..

Allah dualarını kabul etsin. Ben de senin için okudum. İnşallah karşına en yakın zamanda dilediğin gibi hayırlı biri çıkar.

Siz de bana dua edin de artık başımdaki belalardan kurtulup, mutlu bir yuva kurmanın telaşına düşebileyim..

değerli özlemetto

keyfin, aşkın, mutluluğun ve en önemlisi sıhhatin hep iyi olsun inşallah.
Dilediğin yuva tez vakitte hayırlısı ile gerçekleşsin, gönlüne göre olsun her şey...
Benim ağzımdan direkt Allah'ıma gitsin dualarım...

değerli özlemetto

keyfin, aşkın, mutluluğun ve en önemlisi sıhhatin hep iyi olsun inşallah.
Dilediğin yuva tez vakitte hayırlısı ile gerçekleşsin, gönlüne göre olsun her şey...
Benim ağzımdan direkt Allah'ıma gitsin dualarım...

karyatid
Allahım hakkında herşeyin en hayırlısını nasip eder inşallah
tez zamanda tüm dileklerin gerçek olsun

askhicbitmez senin için okudum.. Allah kabul etsin..
er_ca senin için de okudum inşallah oğlun çabucak sağlığına kavuşur..

X