Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

bende senin için okudum Allah hepimizin dualarını kabul etsin aminnnnnn iyi bayramlarrrrr

Ben de senin için bir fatiha okudum canım Allah bu mübarek bayram günlerinde dualarımızı kabul etsin inşallah..Gönlündeki dileğin tez zamanda hayırlarla gerçek olsun amin

Şu anda sabah ezanları okunuyor ve şehrin gürültüsünün dinginliğinde, sanki semaya daha bir başka yayılıyor ezan sesleri.

Ben de okudum Fatiha Suresini.

Allah hepimizin dileklerini ve dualarını, haklarımızda en hayırlısı olacak şekliyle kabul etsin inşallah.

RABBİM gönlündekini hayırlı kılsın nasib etsin inşAllah.Okunan şu ezanlar hürmetine.Bende senin için okudum cnm Allah kabul etsin.Amin

Konu sahibi arkaşım, sizden de Allah razı olsun. Çok güzel bir başlık olmuş.

Sizin için ve benden önce yazan üye arkadaş bir de sizin için olmak üzere canı gönülden birer Fatiha daha okudum.

Rabbim kabul buyursun inşallah. Amin

Allah sizden de razı olsun ben de sizin için bir Fatiha okudum Rabbim gönlünüzden geçirdiğinize hayırlarla kavuştursun inşallah..

ozlemetto;Sizin için okudum, Allah dualarınızı kabul etsin.dualarımız cuma hürmetine kabul olur inşallah.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…