Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

turkuaz sana okudum canım Rabbim kabul etsin.
bana okuyan da olursa sıkıntısız ve rahatca ders calısabilmem icin okur mu acaba rica etsem?:KK43:

Ettim canım benim inşallah huzurlu rahat bir kafayla ders çalışır başarılı olursun :KK34:
Alttaki arkadaşım bana da güzel mutlu hayırlı bir aşk için dua eder misin?:)

turkuaz sana okudum canım Rabbim kabul etsin.
bana okuyan da olursa sıkıntısız ve rahatca ders calısabilmem icin okur mu acaba rica etsem?:KK43:

Bende sana okudum canim Allah gönlünden geceni versin derslerinede bol bol çalışırsın inşallah Allah kolaylık versin canim

Ettim canım benim inşallah huzurlu rahat bir kafayla ders çalışır başarılı olursun :KK34:

cok sagol canım insallah (amin)
senin ıcın de dua ettim ınsallah hayırlı bir askla karsılasırsın ve mutlu olursun (amin)

Sanada okudum canim Allah seninde kalbine gore versin canim en kısa zamanda kalbindeki Prensine kavuşursun inşallah âmin yarabbim amin

Allah im senin de gonlundekini hayirlisi ile sana nadip etsin ins. Fatiha ni okudum. Allah im kabul etsin ins amin amin

turkuaz8 çok teşekkür ederim, ikrar ettiğin dualar dilinden Rabbime ulaşsın inşallah,
bilmukabele, ben de senin dileğin için fatiha da dahil tüm duaları okuyorum şu an hayırlısı ile olsun
tüm kardeşlerin dileği gönlüne göre olsun inşallah

Son düzenleme:
Bende sana okudum canim Allah gönlünden geceni versin derslerinede bol bol çalışırsın inşallah Allah kolaylık versin canim

sagol canım ben de sana dua ettim Rabbim kalbindekini sana versin insallah rahat bir sekılde aminnnnn

turkuaz8 çok teşekkür ederim, ikrar ettiğin dualar dilinden Rabbime ulaşsın inşallah,
bilmukabele, ben de senin dileğin için fatiha da dahil tüm duaları okuyorum şu an hayırlısı ile olsun
tüm kardeşlerin dileği gönlüne göre olsun

Ben de sana ve turkuaza dua ettim :KK1::KK1: Çok sevdim bu topiği kihkih

Son düzenleme:
ndd ve reptomim'e 1 fatiha ve ayetel kursi okudum.

canım Allah razı olsun ben de aynı sekılde sana ve genele okudum
Rabbim hepsini kabul etsin insallah gonlumuzden gecırdıgımızı hayrılsıyla elimize versin amim amin aminn

ndd ve reptomim'e 1 fatiha ve ayetel kursi okudum.

Allah razı olsun hepinizden arkadaşlar gerçekten çok duygulandım inşallah hepimizin gönlündekiler en hayırlı şekilde kabul olur.Sana da aynı şekilde fatiha ve ayetel kürsi okudum arkadaşım çok teşekkür ederim :)

Teşekküre gerek yok kızlar:)
Rabbim kabul etsin inşallah.
Ağrım geçsin diye gönlümden geçirmiştim, sanki geçti şu an:) (sayenizde)
Allah razı olsun sizlerden.

asinaz senin için okudum üfledim canım ALLAH kabul etsin duarını AMİN

Son düzenleme:
aynen Allah razı olsun dua edenden etmeyenden de.
cok sıknıtılıym ders konusunda imkanım olmuyor imkan olsa istek gelmiyor calısmak icin. ınsallah Rabbim sizin sayenizde calısmamı saglayacak.aminnnnn:KK14:

aynen Allah razı olsun dua edenden etmeyenden de.
cok sıknıtılıym ders konusunda imkanım olmuyor imkan olsa istek gelmiyor calısmak icin. ınsallah Rabbim sizin sayenizde calısmamı saglayacak.aminnnnn:KK14:

senin için de okudum canım ALLAH zihin açıklığı versin sana ve bütün ders çalışanlara benim sevgilimde dahil AMİN

X