BİR TÜRLÜ ÇOCUK YAPMAYI KABUL ETMEYEN BİR KOCAM VAR YARDIM...

boşluk tuşu kullanınız gözlerim cok degerli benim ...
Bu arada sormadan geçemeyeceğim
Hic mi istemiyor ? erteliyor mu ? erteliyor ise h
ormonlara dur deyin biraz .Ona baba olabilmenin ne demek olduğunu hissettirin
Babasız büyümüş ic dünyasını bilemem lakin bana pek de mantıksız gelmedi ...Zaman ..sadece birazcık zaman

Sanırım sürekli dillendirmek gerçekten dediğiniz gibi geriye düşürüyor. Susalım bakalım sonuç ne olacak...

Hiç istemiyor değil zaten erteliyor..

Zaman diyelim o vakit...

''Gece boyu saçma sapan düşündüm durdum. Hayır nerede hata yaptım diye. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum, hayır sanki bana inatmış gibi herkesinde hamile kalası tuttu, her yerde karşıma çocukla ilgili şeyler çıkıyor. '' demişsiniz. Aslında böyle şeyler her zaman karşınıza çıkıyordur ama istediğiniz, dileğiniz olduğu zaman o sürekli görüp de umursamadığınız şeyler bu sefer göze batmaya başlar. Bu psikolojiyi çok iyi biliyorum

Eşiniz dediğiniz gibi sizin anne olma isteğini görmezlikten gelemez. İşi inada bindirmeden güzellikle anlatmayı deneyin. Her evlilik de aynı şeylerin olmayacağını söyleyin. Ailenize de siz bizzat söyleyin, onları uyarın. Sürekli onun yanında bu konudan bahsetmeyin deyin.. Sırf onlara inat olsun diye bile çocuk istemiyor olabilir.

Yapar yani beklerim inadı kime çektiyse keçi işte...

Cennette şefaatçiniz olacak üzülmeyin Allahım diğerlerine versin onun ömrünü.
Sorun prezervatif yok yani doğal korunma bizimkisi...
Amin inşallah, teşekkür ederim. Daha kolay değil mi o zamam hamile kalmak :)vay arkadaş ,sen korun hamile kal el alem 3 senedir dattiri loy loy (affına sığınarak takılıyorum

Amin inşallah, teşekkür ederim. Daha kolay değil mi o zamam hamile kalmak :)vay arkadaş ,sen korun hamile kal el alem 3 senedir dattiri loy loy (affına sığınarak takılıyorum

Yani çıkmadığı anda hamilelik olasılığı yüksek ama adam temkinli ve çok bilmiş aşırı dikkatli sonuç kaza olmuyor Bize ilk yıllarda prezervatif kullanıyorduk ama oda ayrı bir çile hani..

Prezervatif konusunda haklısın ama ben hamile kalmaktan çok korkuyordum çünkü 19 yaşım yeni bitmişti adam baktı olmuyor pratik zekayı soktu devreye sen de gazozuna ilaç at :)
Bide bu kadar istememesinin altında başka bir neden olabilir mi acaba ? 3 sene az bir zaman değil takdir edersin ki ...

Valla canım inan bilmiyorum başka nasıl bir sebep olabilir

Valla canım inan bilmiyorum başka nasıl bir sebep olabilir
Sevgisinden emin misin mesela ? Hayatında başka biri olma ihtimali var mı ? Bir yerde okumuştum : kadın kocasından deli gibi çocuk istiyor ama adam yanaşmıyor. Bide başlık açmış :en samimi arkadaşının karısına aşık olan adam diye nete yaz bak cikiyor. Bilmiyorum yasak mı ama ben yine de sansurleyeyim :) eks*de

Kocanın cinsel ürolojik sorunları da olabilir. Senden gizliyor bence. Belki spermi yok yada başka bişey ne biliyim. Bu kadar reddetmesi bunları düşündürdü bana.

Tabiki 7 24 birlikte değiliz yanında ben olmadan ne yapar bilmiyorum ama öyle bişeyden hiç şüphelenmedim pek şeytana uyacak kadar basit bir karakteri yok İnş da bundan sonra olmaz ki zaten sevmese istemese başka birine gitmek yerine direkt ayrılalım diye söyleyebilecek kadarda merttir.

Kocanın cinsel ürolojik sorunları da olabilir. Senden gizliyor bence. Belki spermi yok yada başka bişey ne biliyim. Bu kadar reddetmesi bunları düşündürdü bana.

Bunlar gizlenecek şeyler değildir ama doğru değil mi insan hiç olmayacak bir şey için erteleme yapmaz sanırım dimi öyle birsey varsa söyler.
Bizimkinde umut yok değil sadece kendi bildiğini okuma var

Bunlar gizlenecek şeyler değildir ama doğru değil mi insan hiç olmayacak bir şey için erteleme yapmaz sanırım dimi öyle birsey varsa söyler.
Bizimkinde umut yok değil sadece kendi bildiğini okuma var
Erkeklerin dünyasını bilemem ama ben babasız büyüdüm çocuk yapmıcam neyin kafası yani? Başka sorunu var ve babasızlıkla bunu perdeliyor bence.

Buna çok sevindim . Allah o durumlara düşürmesin insallah hicbirimizi. O zaman yaşadığı travmayı bir uzman desteğiyle aşmaya çalışın . Sonrasında bir yetmez beş çocuk bile ister . Ben çocuk istemeyen erkek görmedim hiç ..sorun cozulunce minnosun kucağında emin ol .üzülme ,sabret ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…