BİR TÜRLÜ ÇOCUK YAPMAYI KABUL ETMEYEN BİR KOCAM VAR YARDIM...

Aynı durumu

Aynı durumu yaşamış biri olarak kesinlikle yapma derim. Benimde eşim istemedi. Çevreden çok etkilendim. Ve eşime çok baskı yaptım. O kadar pişmanım ki anlatamam. Hamdolsun bir bebişimiz var. Eşimde seviyor bebeğimizi ilgileniyor yardımcı da oluyor sağolsun ama haftada 1-2 defa tartışır olduk. Ben istemedim sen istedin diye. Çünkü cidden çok büyük sorumluluk. Çocuğum olduğu için kesinlikle pişman değilim. İyiki var. Sadece eşimde keşke en az benim kadar isteseydi ve onun hakkına girmeseydim diyorum.

Üzüldüm canım umarım en kısa zamanda tartışmalarınız bir son bulur, iyi ki de buraya yazmışım derdimi diyorum bazen çokca şükrediyorum. Baskı yok artık konuyu bile açmıyorum gündemi farklı şeylerle dolduruyorum ama istediğimi biliyor. Ona göre davranıyor oda zaman var biliyorum sadece sabır....

Sağol canım. Aynen inşallah ikiniz için en hayırlı en güzel zamanda olur. Rabbim gönlünüze göre versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…