Bir şans

Leerencim Canim Görmedim Hiç Bu Başliği özür Dilerim Geç Oldu Ama çok Geçmiş Olsun Canim Iyi Bak Kendine ..sevgilerr

sevgili arkadaşım sizi sevdiklerine bağışlamış geçmiş olsun seni öpüyorumallah daha uzun ömürler versin.

lerenimmmmmmm şimdi gördüm yazını inan çok üzüldüm çok büyük geçmiş olsun Rabbim seni ailene ve bizlere bağışladı...Allaha emanet ol..

sevgili lereemin inan çok üzüldüm çok geçmiş olsun canım.yeni üyeyim ama yazılarını gördüm,paylaşımcı araştırmacısın,gitmek niye arkadaşım.acil şifalarrrrrrrrrrrrrr

çok geçmiş olsun...allah kormuş.canım benim....en kısa zamanda düzelirsin inşallah....

Sevgili lereenim çok geçmiş olsun yeni gördüm üzerinden epey zaman geçmiş umarım iyisindir şuan Allah seni sevdiklerine bağışlamış..Allah herkesi sevdiklerine bağışlasın sevgiler

ya bende yeni gördüm(zaten ben sadece ansayfayı görürüm alt sayfaları görmem körüm ben kör) çok geçmiş olsun ALLAH bir daha acı göstermesin kendine çoookkkk iyi bakkkk

:1hug: :teselli: canım geç farkettim mazur gör geçmişler olsun dünyada yiyecek ekmeğin varmış daha demek

X