Bir şans

Lerenim geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın:teselli:
Acil şifalar dilerim,aklıma takıldı hayatım Karbonmonoksit zehirlenmesi diyorsun,nasıl oldu bu zehirlenme:sm_confused: sebebi nedir:sm_confused: Verilmiş sadakan varmış,dikkat et kendine,Allah sağlığımızı elimizden almasın inşallah.

Munecim iyi dileklerin için teşekkür ederim .Soba boruları dolmuş ve birden tütmeye başladı .Bizde panik oldu cam kapı açmaya çalışırken ilk zehirli gazları solumak zorunda kaldık .Evet verilmiş sadakamız varmış gerçekten ve ömrüm bitmemiş demekki daha .Tekrar teşekkür ediyorum ilgine .Öpüyorum .

lerenim
tekrar çok geçmiş olsun canım.nedir bu karbonmonoksit zehirlenmesi.umarım bir an evvel geçer.sevgiler

:sm_confused: ne yaptın kendine allah kurtarmış biraz dikkatli ol leeren küçük değilsinkiiiii:1no2: geçmiş olsun

Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz.Kendinize iyi bakın.

lerenim çok üzüldüm geçmiş olsun allah sevdiklerine bağışlamış seni şükür namazı kıl

Lenacım,hasibecim,hülyacım,mesurecim,meliscim,hercaicim ilgi ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim .İlaçların etkisi azaldıkça sizlere cevap yazmaya çalışıyorum .Hepinizi sevgiyle öpüyorum .

umarım arkadasım en kısa zamanda saglıkla sıhhatle dönersin sensiz olmuyor
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

çok çok büyük geçmiş olsun...ve hayatın anlamını daha da iyi anlamış olarak aramıza döndüğüne eminim...ikinci fasıl ilkinden güzel geçer dilerim...vee, herkesi tek tek cevaplamaya çalışmışsın hasta hasta, bir daha bunu yapmaya kalkışırsan, beni es geç, yorulmanı istemem.sevgiler, saygılar...

çok çok büyük geçmiş olsun...ve hayatın anlamını daha da iyi anlamış olarak aramıza döndüğüne eminim...ikinci fasıl ilkinden güzel geçer dilerim...vee, herkesi tek tek cevaplamaya çalışmışsın hasta hasta, bir daha bunu yapmaya kalkışırsan, beni es geç, yorulmanı istemem.sevgiler, saygılar...[/QUOTE

Yaşamanın ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlıyorum.İnce düşüncen ve güzel dileğin için teşekkürler .

lerenimmmm :1shok: çok çok geçmiş olsun canım ablam ya çok üzüldüm

allah seni korumuş dikkat et kendine canım ablam

Link Silinmiştir.

lereenim iyi günler canım.nasılsın,umarım hızla iyileşiyorsun.kendine dikkat et.
seni özlemle bekliyoruz..

X