Bir sandığım ama bin olan hatam

Vallaa bence o adamdan size bir sey olmaz.Ama siz geldiğinde kabul edip hayat boyu muhasebeci kılığında daha önce travma yaşamış bir adamin takibinde olacaksiniz ne diyim sizin karariniz.

Iste bunlarin bahane oldugunu simdiye kadar anlamamis iliskimiz mukemmedi demis saskinim ne diyim.
Sen oyle dıyınce de, olumsuz seyleri yazdım olumlu seylerde oldu demıs. Sana verdıgı cevabı da okudum.
Ilıskı adamın tekelındeymıs.
Canı ıstemıs gıtmıs canı ıstemıs geri donmus.
Canı ıstemıs ispatla demıs biseyleri ıspatlatmıs
Tek kısının parmağında oynattığı ılıskı mukemmel olamaz.

Ona ödeten kim ? Çalışan benim ödeyen benim.

Yahu adam daha iyilerini aramis ama bulamadikca geri donmus. Istedigi zaman gidebilmek icin de aldatildim, kullanildim bilmem ne. Yersen :) konu sahibi yemis iste :)

"Psikolojim şeydi söyleyemedim", "Bi an korktum tamamını söyleyemedim", "Zaten ödeyecektim şey edemedim öyle söyledim"... Buna yalan söylemek deniyor, adam size güvenmekte zorluk çekiyor haliyle. Üstelik kötü tecrübeleri olduğu, bağlanma sorunu yaşadığı halde, size de aleni söylemiş. Durum bu ya da değil, kabul edip başladıysanız yeniden "Vay beni de şöyle terk ettiydi de ondan olduydu da" demeyecek sıfır sayfa açacaksınız, yapamıyorsanız da geçmiş hataları yalan söylemek bahaneniz yapmak yerine ayrılıp yolunuza bakacaksınız.

Kusura bakmayın da borç ne borcu ne kadar borç bir bilinmez sunmuşsunuz, insanın aklına türlü şey gelir adam mı yiyorlar bitmeyen borç çıktı hayırdır diye.

Ona ödeten kim ? Çalışan benim ödeyen benim.
evde yanı eve erkekte kadında bırlıkte maddı katılmalı hep bunu savundum buna ınandım dıyorsunuz
adam da daha once maddı konularda hep kullanıldıgını soylemıs

o borcu sız kazancınızla oduyorsunuz ama evlenınce senın kazancın benım kazancım olmuyor bırlıkte kazanılıp bırlıkte harcanıyor hıc bır adamın karım eskı sevgılısının borcunu oduyor fıkrıne sempatı duymaz onun parası o odeyecek benım ıcın onemlı degıl demez kı ustelık bu konuda en basında yalan da soylemıssenız :)

calısan benım odeyen ben olmuyor yanı bu durumda

sız evleneceksınız nısanlısınız
nısanlınız eskı sevgılısının borcunu oduyor
sıze yalan soyluyor saklıyor once
evlendınız evı gecındırıyorsunuz
ne o esınız eskı sevgılının yedıgı parayı denklestırme pesınde
ne hıssedersınız

onun parası o oduyor banane mı derdınız ?

Yahu adam daha iyilerini aramis ama bulamadikca geri donmus. Istedigi zaman gidebilmek icin de aldatildim, kullanildim bilmem ne. Yersen :) konu sahibi yemis iste :)

Aslında özet tam da bu yazdıgın.

Bir çok konuda belkide baştan aşağı hatam var doğru ama bu aldatıldım kullanıldım bilmem nesini sadece onun sözleriyle değil kendi araştırmalarım sonucundaki gördüm! Neden bilmiyorum ama yorumlarınız gerçekten çok acımasız.

Gecmısinde aldatıldı diye senı dort bes kere terketmesını sen normal karsılayıp bize acımasız diyorsan diyecek sozum yok sana.
Acımasız olan insan duygusuyla oynayanlar ben ya da biz degıl.

Biz acimasiziz ama sizi terkedip duran adam mukemmel. Size mutluluklar.

Sorunların olduğu zamanlar dışından bahsetmiştim.
Herkesin ilişkisi sorun yokken genelde mükemmeldir. Herkes iyiyken çok iyidir. Önemli olan sorun çözmede vs nasıl olduğu. Ya da kötü zamanda öfkesine yenilip yenilmediği falan... Ben de iyiyken çok iyiyim mesela çok minnosum falan

Hadi ama çok klasik ya zaten hep aldatılıyor hep parasını yiyorlar bu erkek milletinin.
Arkadaşım adam psikopat manyağın teki, ailesi de biliyor.
Seni yiyorlar. Arızalı çocuğu ses etmeyen kıza ittirmek,direk olay bu.
Başta 2 3 denemiş tepkini, kabullendin vermiş gazı.
Bu tip manyaklar cinayet bile işler sal gitsin.

Kk nickinizden bile ne kadar sindirmiş olduğu belli eski nişanlınızın. Eğer geldiğinde kabul ederseniz herşeyde alakası olsun olmasın siz hatalı olacaksınız. Ve görünen o ki, sizde bu hatayı kabulleneceksiniz.
Depresyon arkasına sığınıp sığınıp sadece sizi ilgilendiren konuda sizin kaybetme korkunuz bilerek üstünüze gelmiş.
Herkesin geçmişi zor, kolay hayat yok. Ama bunun bedelini neden siz çekiyorsunuz veya çekeceksiniz ki??

Herkes aldatılıyor, herkes terk ediliyor, herkes haksızlığa uğruyor bunun için karşıdakine eziyet etmek saçmalık yani hastaysan doktora görün kardeşim

Bence geçmiş ilişkilerine dair söyledikleri yalan yahu böylesi cimri kuruşu kuruşuna hesaplayan adamı kim kandırabilir ki, kim kullanabilir ki. Muhtemelen bu manyaklıklarından önceki ilişkileri bitmiştir. Kafası deli gibi entrikaya basıyor annesini aratıyor sana güvenmiyor. Annesi de bi deli organize çalışıyorlar. Ahh ahh kendini yakacaksın sanırım,Allah kurtarsın seni ne diyebilirim ki

Ortada mükemmel ilişki degil mükemmel baskı kuran bir adet hasta ruh ve ondan aşırı korkan bir kadın var.

Zamanında yapmissin borcu ödüyorsun kime ne ? Ne hakla sana bu konuda baskı yapıyor bu ne cesaret? Sana inanmayıp aileni olaya dahil etmesi vs... Adam ciddi anlamda manipülatör,gelme bu oyunlara. Ayrica eminim geçmişte onu para için kullanmaya calisanlarin olduğu falan hikaye... parasal anlamda seni sindirmek istemiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…