Bir Meleğim Gitti, Yenisi Geldi. Yine Yeni Yeniden Hamileyimmmm

Allahım sen beni sevindirdiğin gibi tüm evlat hasreti çekenleride sevindir. amin
Canlarım bildiğiniz gibi daha geçen ay aşılamayla 5. bebeğime hamile kalmış fakat 6. haftada meleğimi kaybetmiştim. Rabbim ol dedi, doğal yolla neredeyse imkansız olan hamileliği bahşetti, binlerce şükür. Allahım sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah. dualarınıza ihtiyacım var, esirgemeyin kızlar :nazar:
şimdiden allah hepinizden razı olsun

canım bu mübarek ramazan ayının hürmetine rRabbim bebeğini sağlıkla sana nasip etsin...ikinizde Allah a emanet olun...

birtanem beniiiiiiiiiiiiiiiiiim.Allah kucağına da almayı nasip etsin.canııııııııııııııııııııııııım.bizlere de duat et ne olur.

meraba ben yeni üye oldum tanımıyorum ama gercekten bende çok mutlu oldum allah ım bebegini size bagışlasın inş saglıklı bir şekilde bebegini alırsın kucagına ilk bebegin için üzüldüm bende anne olmak istiyorum ama olmuyor igne tedavisi görüyorum şuan her gittigimde çok canım acıyor ii haber almak için allahıma dua ediyorum dualarım bebegin ve sen için canımmmrabbim en güzel ayda vermiş bebegini acaba ne kadarlık bebegin ögrenebilirmiyim

birtanem beniiiiiiiiiiiiiiiiiim.Allah kucağına da almayı nasip etsin.canııııııııııııııııııııııııım.bizlere de duat et ne olur.

Aminnnnn canım arkadaşım, Allah razı olsun. inanıyorum ki yakın bir zamanda seninde Hamileyim başlığını göreceğim, dualarım seninle tatlım :Saruboceq:

meraba ben yeni üye oldum tanımıyorum ama gercekten bende çok mutlu oldum allah ım bebegini size bagışlasın inş saglıklı bir şekilde bebegini alırsın kucagına ilk bebegin için üzüldüm bende anne olmak istiyorum ama olmuyor igne tedavisi görüyorum şuan her gittigimde çok canım acıyor ii haber almak için allahıma dua ediyorum dualarım bebegin ve sen için canımmmrabbim en güzel ayda vermiş bebegini acaba ne kadarlık bebegin ögrenebilirmiyim

Canım öncelikle ailemize hoşgeldin dilerim en yakın zamanda bu çabalarının karşılığını alırsın, Rabbim senide sevindirsin. Güzel dileklerin içinde Allah razı olsun. Tatılım bebişim Allahın izniyley 5 hafta + 1 günlük oldu bugun :nazar: :nazar: :nazar:

Slm..adiniza cok sevindim..allah size ve sizin gibi evlat sahibi olmak isteyenlere..hayirli saglikli evlatlar nasip etsinn....

Aminnnnn canım arkadaşım, Allah razı olsun. inanıyorum ki yakın bir zamanda seninde Hamileyim başlığını göreceğim, dualarım seninle tatlım :Saruboceq:

canım hayırlı olsun Rabbim sağlıklıca tamamına erdirmeyi nasib etsin. Bende ilk bebeğimi 6 haftalıkkken kaybetmiştim şimdi gene umutla bekliyoruz Bu mubarek günlerdeAllahım yüzümüzü güldürsün herkeze sağlıklı hamilelikler sağlıklı evlatlar nasib etsin amin.:nazar:

ne kadar bereketli bi ay yarabbim
tüm kalbimle tebrik ediyorum alllahım sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inş.
işte umut ve sabrın zaferi
allahım bi kapıyı kapatırken bi kapıyı açarmış bu demek heralde
kurban olduğum allahım benim gibi evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara da nasip etsin inş.yarabbim yaaa
açılan ellerimizi kalplerimizi geri çevirmesin yarabbim

çok sevindim sizin adınıza tebrik ederim . rabbim bebeğinize uzun hayırlı ömürler nasip etsin ..

bu ay mucizeler geerçekleşiyor farkındaysanız .
tebrikler canım çok sevindim .inş sımsıkı tutunur sana.

canım hayırlı olsun Rabbim sağlıklıca tamamına erdirmeyi nasib etsin. Bende ilk bebeğimi 6 haftalıkkken kaybetmiştim şimdi gene umutla bekliyoruz Bu mubarek günlerdeAllahım yüzümüzü güldürsün herkeze sağlıklı hamilelikler sağlıklı evlatlar nasib etsin amin.:nazar:

ne kadar bereketli bi ay yarabbim
tüm kalbimle tebrik ediyorum alllahım sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inş.
işte umut ve sabrın zaferi
allahım bi kapıyı kapatırken bi kapıyı açarmış bu demek heralde
kurban olduğum allahım benim gibi evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara da nasip etsin inş.yarabbim yaaa
açılan ellerimizi kalplerimizi geri çevirmesin yarabbim

çok sevindim sizin adınıza tebrik ederim . rabbim bebeğinize uzun hayırlı ömürler nasip etsin ..

bu ay mucizeler geerçekleşiyor farkındaysanız .
tebrikler canım çok sevindim .inş sımsıkı tutunur sana.

Allah razı olsun kızlar.. Ramazan bereket ayı Rabbim bu ayda hepinizin yüzünü benimki gibi güldürsün inşallah.. dualarım sizlerle :Saruboceq:

tebrikler canım allah tamamını erdirsin kucağına almayı nasip etsin
kendine ve bebişe dikkat et:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
allaha emanet olŞeniz

canim benim inan cokkkk servindim senin adina ne guzel bir mucize bu allahim isallah tamamina erdirirde kucagina almayi nasip eder yarabbim .tebriklerrrrrrrrrrrrrrra.s.a.s.a.s.

:nazar: canım mucizen hayırlısıyla gelsin inş bu kez kucağına almak nasip olsun inş amin :Saruboceq:

canim benim inan cokkkk servindim senin adina ne guzel bir mucize bu allahim isallah tamamina erdirirde kucagina almayi nasip eder yarabbim .tebriklerrrrrrrrrrrrrrra.s.a.s.a.s.

:nazar: canım mucizen hayırlısıyla gelsin inş bu kez kucağına almak nasip olsun inş amin :Saruboceq:

Canlarım Allah razı olsun.. Rabbim tüm isteyenlere bu mucizeyi yaşatsın :Saruboceq:

gülüm ya ben de birgün bir sürüüüüüüüüüüüüü 'm'si olan hamileyim yazmak istiyorum ya.Allah hep yüzünü güldürür inşallah güzel anne.allah bize de nasip eder inşallah.:Saruboceq:

gülüm ya ben de birgün bir sürüüüüüüüüüüüüü 'm'si olan hamileyim yazmak istiyorum ya.Allah hep yüzünü güldürür inşallah güzel anne.allah bize de nasip eder inşallah.:Saruboceq:

inşallah canım inşallah... umudunu hiç yitirme... Rabbim beni sevindirdiği gibi seninde yüzünü güldürsün canım :Saruboceq:

X