Bir Meleğim Gitti, Yenisi Geldi. Yine Yeni Yeniden Hamileyimmmm

canım ilk olarak umutsuzluk kelimesinizi aklından silip atmanı tavsiye ederim... ben 5 yıldır çocuk sahibi olabilmek için uğraşıyorum tabiki inişler çıkışlar olacak bende de oldu dibe vurdum çoğu kez... ufaçık bir umut kırıntısı için insanın nelere sarılabileceğini çok iyi biliyorum... ama şunu unutma biz anne adayıyız biz güçlü olmazsak o minicik meleği nasıl koruyacaz iş kendimizde bitiyor umutta biziz, çarede biziz tatlım... dibe vurduğumuzda, düştüğümüzde yine ayağa kalkacak olan biziz o yüzden umudunu hiç ama hiç yitirme.. Rabbimin mucizeleri bitmez... öncelikle buna inan... yürekten inanırsan olur unutma :1hug:

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum umutsuz olmamaya çalışıcam ve en kısa zamanda inşallah burada bende hamileyim dicemhihoyyyt

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum umutsuz olmamaya çalışıcam ve en kısa zamanda inşallah burada bende hamileyim dicemhihoyyyt

İnşallah canım inşallah o günleri çok yakında görürüz....yürekten diliyorum inan.
Sabır herşeyin ilacı güzelim sabredersen, yürekten tevekkül edersen Rabbim mükafatını veriyor benim mucizem böyle gerçekleşti :nazar: :nazar: nazar:

arkadaşım geçen ay hamiş haberine çok sevinip sonrasındada çok üzülmüştüm ama görüyorumki Rabbim seni tekrar analığa layık gördü dilerim bu sefer hayırlısıyla kucağına alırsın bol bol dua vede şükür et arkadaşım tebrik ediyorum canım bu arada kaç gündür tebrik yazımı yazdım ama sitedeki sorundan dolayı yazım gitmemiş şimdi farkedince tekrar yazmak istedim

Tebrik ederim allah nazardan saklasin canimm allah tamamina erdirsin hayirlisi ile kucağina almayida nasip etsinnn sağlikli sihatli ömürler versin yarabbimmm aminnnnnnnnn

arkadaşım geçen ay hamiş haberine çok sevinip sonrasındada çok üzülmüştüm ama görüyorumki Rabbim seni tekrar analığa layık gördü dilerim bu sefer hayırlısıyla kucağına alırsın bol bol dua vede şükür et arkadaşım tebrik ediyorum canım bu arada kaç gündür tebrik yazımı yazdım ama sitedeki sorundan dolayı yazım gitmemiş şimdi farkedince tekrar yazmak istedim

Canım, Allah razı olsun, sağolasın...
tabiki bol bol dua ediyorum, şükrediyorum Rabbime... yaşadıklarım gerçekten kolay değil, bu hamileliğimde bile ikinci kan testinden sonra sevinebildim ve hala inanamıyorum, sürekli kendime hamilemisin sen diyorum. Allahım yarı yolda bırakmaz inşallah tamamına erdirir. :nazar:

Allahım sen beni sevindirdiğin gibi tüm evlat hasreti çekenleride sevindir. amin
Canlarım bildiğiniz gibi daha geçen ay aşılamayla 5. bebeğime hamile kalmış fakat 6. haftada meleğimi kaybetmiştim. Rabbim ol dedi, doğal yolla neredeyse imkansız olan hamileliği bahşetti, binlerce şükür. Allahım sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah. dualarınıza ihtiyacım var, esirgemeyin kızlar :nazar:
şimdiden allah hepinizden razı olsun

canım benim bende 3 hamileliğim ilk ikisi naip olmadı umarım bunu kucağımıza alırız
seni çok iyi anlıyorum

canım benim bende 3 hamileliğim ilk ikisi naip olmadı umarım bunu kucağımıza alırız
seni çok iyi anlıyorum

canım Allah razı olsun...
Dilerim Rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmaz ve bizi yarı yolda bırakmadan tamamına erdirir. :nazar:

kızlar bana nazarmı değdi nedir dün akşam kahve lekeler gelmeye başladı... dr aradım progestana devam et çoğalama olursa hemen gel dedi.. sahurda bi kalktım çoğalmış rengide koyulaşmış, apartopar acile gittik... hemen iğne yapıldı, 2 tanede serum taktılar... şimdilik lekeler baya bi azaldı
bu mubarek cuma günü hürmetine, Allah rızası için benden dualarınızı eksik etmeyin canlarım. Allahım bu bebişimi bana bağışlasın.. amin

aman canım bol bol dinlen istirahat et,,mevlam onu sana eğer gerçekten nasip ettiyse hiç bişey olmazzcanım gönlünü ferah tut sen ..benimde 3 ay lekelerim hiç geçmedi ama bebeğim bana sımsıkı tutunmuştu meleğimin ömrü çok kısaymış bu seferde böle olduusenağlama,,yani dicem o ki melam hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin,mevlam sana bu mübarek cuma günü hürmetine hayırlı sağlıklı bebkler versin canımm,,ama sakın kendini germe rahat ol bebeğimAllahıma emanetsin hayırlısyla bana gelceksin diye dua et ,,dualarımdasın canımm:Saruboceq:

kızlar bana nazarmı değdi nedir dün akşam kahve lekeler gelmeye başladı... dr aradım progestana devam et çoğalama olursa hemen gel dedi.. sahurda bi kalktım çoğalmış rengide koyulaşmış, apartopar acile gittik... hemen iğne yapıldı, 2 tanede serum taktılar... şimdilik lekeler baya bi azaldı
bu mubarek cuma günü hürmetine, Allah rızası için benden dualarınızı eksik etmeyin canlarım. Allahım bu bebişimi bana bağışlasın.. amin

Canım arkadaşım benimm neslininde dediği gibi bol bol dinlen ama ayaklarını uzatarak yat.Allahım bu mübarek cuma günü ve mübarek Ramazan ayın hürmetine sana yalvarıyorum yalvarıyorum Allahım sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip et .Allaha emnaet ediyorum seni :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: :nazar: :nazar:

X