Bir Meleğim Gitti, Yenisi Geldi. Yine Yeni Yeniden Hamileyimmmm

canım yaaaa büyük bir mutluluk senın adına çook sevındim allahım saglıkli sihatli hamilelik geçirip hayırlısıylada bebişini kucagına almayı nasip etsinnnn

çok sevindim canım yaa..
vallahi çok sevindim.çok üzülmüştüm ben.
Allahım tamamına erdirsin.
bir sübyan muskası yaptır istersen kendine sen.

çok sevindim rabbim şu mübarek ayda meleğine kavuşturdı inşallah allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhatli kucagına almayı nasip etsin darısı isteyen herkese ve bana inşallah amin

Rabbim önce bebeğiniz olacak merak etmeyin sadece biraz daha zamani var sabredin diyo SONRA Bİ BAKMIŞIZ HAMİŞİZ.sabir çok önemli arkadaşlar rabbim de bizi evlatla siniyo napalim keşke böle olmasa ama oluyo illaki.. biliyosunuz ki benimde bi düşüğüm var yani düşük değil ama sonuçta hamiş olduğumu biliyodum bu bile yeterdi ama olmadi napalim en azindan anne olabileceğimi biliyodum çünkü o güne kadar hep şüphem vardi acaBA bi rahatsizliğim mı var diye.ve rabbim yüzümüzü güldürdü hemde öle bi zamandaki annemi kaybettiğim ay meğer hamileymişim işte büyük mucize büyük sürpriz buydu bizim için.henüz hamiş olmayan arkadaşlar sakın ümidinizi kaybetmeyin umutsuz olmayın.

ve şimdi hamişim allah bunu almasin benden ve tüm hamişlerden sağlikli bi hamilelik ve sağlikli bebişler dünyaya getirelim inşallah

tebrik ederim canim allah sonunuda göstersin kucağinada aldiğin günleri görürsün inşallah ben ve tüm hamişler tabikia.s.

canım tebrikler allah ım bu bebişine sağlık saat ve uzun ömür versi
eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsun
bizim için ettiğin dua içinde allah razı olsun:)

:nazar: Gözün aydın Sersoyum.. Zamanı gelmiş, nasip oldu işte.. Sağlıkla, sıhhatle, uzun ömürle bebeğini kucağına alırsın inşallah,çok sevindim inan. :nazar:

canım burdada tebrik edeyim dedim diğer topikte görmüştüm hamiş haberini allahım sağ salim kucağınada almayı nasip etsin inaşşal hayırlısıyla

:teytey::teytey::teytey: canımmm inan çok sevindim. allah nazarlardan saklasın... :nazar:

inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın canım... vatana millete anasına babasına hayırlı, şansı bahtı açık, sağlıklı başarılı sevimli bir bebeğiniz olur inşallahhh........ :Saruboceq: :enbuyukkk:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin bu defa meleğin sımsıkı tutunur sana inşallah

Tebrik ederim canimmm gözünüz aydinn rabbim sağlicakla kucağina aldiğin günleride gösterir inşallahh

darisi bizimde başimiza.........

Rabbim tamamını nasip etsin...sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin...Rabbim isteyen herkese bebiş nasip etsin...

Canim gözün aydin
rabbim busefer inşallah onu sana bağişar
ben de bebişimi 7 haftalikken kaybettim kürtaj olmak zorunda kaldim
ama hiç umudumu kaybetmiyorum bebişim bana gelecek inşallah
ve burda tüm bebiş isteyenlerin yüzünü güldürecek rabbim

maaşallah tütütütü :nazar:
kız ne güzel beklemeden yine olmuş hihoyyyt
inşallah bu defa sağlıkla alırsın kucağına :nazar: hihoyyyt

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin darısı tüm bekleyenlerin başına

canım benim sersoyumm hayatımm inan çok sevindim hayatımmm :)
çok tebrik ederim seni ve eşinii allahım inşallah sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat nasip eder.

ne mutlu sana,gözünaydın tebrik ederim :nazar: Allah tamamına erdirsin ve dediğin gibi Allah ol dediği zaman her şey oluyor,bu mucizeleri okudukça hamile kalmaya inancım gittikçe artıyor,darısı hepimizin başına :1hug:

X