Bir Meleğim Gitti, Yenisi Geldi. Yine Yeni Yeniden Hamileyimmmm

CANIM YA İŞTE rABBİM O KADAR BYÜÜKKİİ O OL DERSE OLMIYCAK BİEYYOK İŞTE..BAK GÖRDÜNMÜ RABBİM İNŞ BU KEZ SAĞLIKLA SONUNA ERDİRİ CANIM AMİİİİNNNNN...

sersoycum canım benım cok tebrık ederım hayatım..baslıgı gorunce cok sevındım..hihoyyytŞeniz
ınsallah bebısını saglıcakla kucagına alırsın..:Saruboceq:

Allahım sen beni sevindirdiğin gibi tüm evlat hasreti çekenleride sevindir. amin
Canlarım bildiğiniz gibi daha geçen ay aşılamayla 5. bebeğime hamile kalmış fakat 6. haftada meleğimi kaybetmiştim. Rabbim ol dedi, doğal yolla neredeyse imkansız olan hamileliği bahşetti, binlerce şükür. Allahım sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah. dualarınıza ihtiyacım var, esirgemeyin kızlar :nazar:
şimdiden allah hepinizden razı olsun

canim benim inan cok sevindim senin adina:1hug:.
yazilarini takip ediyordum sen anne olmayi gercekten hakedenlerdensin...a.s.burdaki diger arkadaslarim gibi...
Allah saglik sihhat versin sana da bebegine de,,,
insallah seni hic birakmaz ...a.s.

canım çok sevindim ya...bizim gibi umutları tükenenlere böyle haberler ilaç gibi geliyo...tekrar bir hevesle belki bizede allahım yaşatır duygusuyla kaldığımız yerden devam ediyoruz....allahım bizlerede yaşat yarabbim bu mucizeyi...bu mübarek ay hürmetine kimsenin dualarını geri çevirme ...sersoy arkadaşımızında bebeğini kucağına almasını nasip et yarabbim...AMİNNN

canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. dualarım seninle olacak

bitanem Allah hayırlı etsin sağsalim kucağına alıp doya doya bağrına basarsın inşallah
tek bi ricam var serssorcum bak geçenlerde yoksa düşüklerin sebebi..... diye bi konu açmıştın ya sakın tatlım sakın böyle şeyleri aklına getirme Allah nazarlardan esirgesin seni bol bol ayetel kürsi ve felak-nas oku emi canım ve iyi düşün ki iyi şeyler olsun
darısı diğer isteyen arkadaşların başına
ne kadar sevindim anlatamam bitanem gerçekten inşallah bu defa herşey güzel olacak Allah'a sığın Rabbim sana merhamet etsin sersoyuma.s.a.s.a.s.

allah evladını bu defa sana bağışlasın canım.uzun ömürlü olsun inşallah

Cnm tebrikler allah tamamina erdirsin çok üzülmüştüm bebişini kaybettiğnde herşeyin hayirli işte vakti zamni şimdi demekki inşallah sağlikla büyütürsün

Allahım sen beni sevindirdiğin gibi tüm evlat hasreti çekenleride sevindir. amin
Canlarım bildiğiniz gibi daha geçen ay aşılamayla 5. bebeğime hamile kalmış fakat 6. haftada meleğimi kaybetmiştim. Rabbim ol dedi, doğal yolla neredeyse imkansız olan hamileliği bahşetti, binlerce şükür. Allahım sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah. dualarınıza ihtiyacım var, esirgemeyin kızlar :nazar:

canım tebrik edrim,,mevlam nasip edince oluyo demekk,,inş. hayırlı sağlıklı şekilde kucağına aldığın günleride görürüsünn:1hug:

İnşallah bu defa bebişin seni bırakmayacak ve sana gelecektir cnm:nazar:
Tebrik ederim :lepi:, Allah (c.c.) sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin:teytey:

Canlarım Allah hepinizden razı olsun... şaşkınlığımı üzerimden atmadan yeniden sevinçlere boğdu Rabbim beni Can arkadaşım Hürrem 2000 de hamileymiş o kadar mutluyumki anlatacak kelime yok.
Sakın umutlarınızı yitirmeyin. O ol dediğinde oluyor. :nazar: :nazar: :nazar:

Hamile kalan kalana ne güzel haberler tebrik ediyorum sizi maşallah:nazar:

sersoycum hayırlı olsun rabbbbbbbbimmmmmmm ne olurrrrr bu seferrrr bırakmasınnnnnnnn annesini melegi inşalllllllllaaahhhhhhhhhhhhhhhh

ay ayyy harika yaa herkez tek tek hamiş oluyorr çok mutluyum :))))) tebrik ederim.çok sevindim allah kucağını almayıda nasipp eder inşallah canım benım:)

X