Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

ben bu diyet konularına çok yabancıyım, bir sorum olacaktı: acaba her hafta yenilenmiyor mu bu diyet listeniz yoksa bu liste istediğimiz kiloya ulaşıncaya kadar aynen devam mı ediyor?

ben bu diyet konularına çok yabancıyım, bir sorum olacaktı: acaba her hafta yenilenmiyor mu bu diyet listeniz yoksa bu liste istediğimiz kiloya ulaşıncaya kadar aynen devam mı ediyor?

benim vücudum cevap verdiği için diyete değiştirmedi şimdiye kadar ama bu hafta değiştirirmi bilmiyorum geçen hafta gittiğimde bu hafta için bakıcaz demişti değiştirirmi bilmiyorum

öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, diyet listeniz çok mantıklı bende uygulamayı düşünüyorum, doktrunuz değiştirdikçe listenizi sizde burda bizimle paylaşırsanız çok sevinirim...

benim vücudum cevap verdiği için diyete değiştirmedi şimdiye kadar ama bu hafta değiştirirmi bilmiyorum geçen hafta gittiğimde bu hafta için bakıcaz demişti değiştirirmi bilmiyorum

Canım merhaba en bastan okudum yazısmalarınızı tebrik ederim cok güzel kilo vermissin daha once de diyet yapmayı denemişmiydin boyle hızlı gidiyormuydu kiloların o zamanda? hayran kaldım valla süpersin Bide cidden listendeki herseyi yiyebiliyormusun yanına ben yemedim yazdıklarını gördüm de geri kalanlar bile fazla geldi gözüme ama hiç pilav makarna yok yazmıssın ekmek yerine değişim vermedimi diyetisyenin? Acaba o yuzden mi bu kadar güzel gidiyor yağlar?

cnm öncelile teşekkür ederim :)) daha önce ilk ciddi ciddi yaptığım diyet dukan diyetiydi yapmaz olaydım 15 kilo verdim 20 kilo aldım
ama çabuk veririm kilo ben ama çabukta alırım hani derler ya su içsem yarıyo öyle valla yaa

ekmek yemiyorum ben bide herzaman çorba olmuyo o yüzden çorba içmiyorum.
mümkün olduğu kadar çok uymaya çalışıyorum ama tabi %100 uyuyorum diyemem.
çok su içiyorum.akşamları mutlaka 2 bardak biberiye+zeytin yaprağı içiyorum. ayrıca günde 2-3 bardak yeşil çay içiyorum.

yok cnm şimdilik değişim yok ekmek yerine şunu ye diye bişey söylemedi.

evet cnm gerçektende iyi bi diyet gün boyunca acıkmıyosun bide ben çalışıyorum ama çok rahat yapıyorum.
bende plates topu aldım yeni başlıycam yaza kadar inşallah istediğimiz kilolara geliriz

mrb canım senin listenin aynısını benim diyetisyenim de verdi herşey aynı sana sölemek istediğim şey şu plates yapma derim çünkü benim diyetisyenim yasakladı çünkü platesde yağ yağmıyorsun kaslarını sertleştiriyrsun kasların arasında yağlar sıkışıp kalıyr dedi onun yerine kardiyo ağırlıklı spor yap dedi istersen bir doktruna sor

aaa ciddimisinn teşekkür ederim söylediğin için tamam ben bir sorayım doktoruma sağol cnm....

kızlar ben 1 saatlik yürüyüşümü yapıp geliyorum hepiniz öpüldünüz

canım doktorun değişim listeni verdi mi ekmek yerine yenebilecekler meyva porsiynları yağ değişimi falan filan

meyve porsiyon listesi verdi.meyve değişim listesi.

mesela 100 gr meyve bir amasya elmesı .elma yerine 1 adet kivi de yiyebiliyorum. bunun gibi..

canlarımmmm ben geldimmmm bugün çarşamda diyetisyen kontrolüm vardı sabahtan sonuçları sizinle paylaşmaya geldim :))

evet kilom 73.200 geçen hafta aşırı ödemden dolayı 75.500 çıkmıştı bu hafta ödemin hepsi gitmesede gitti şükür ama yinede var

veeeeeee en önemli kısmına geliyorum 1 kilo daha yağdan gittiiiii yani doktorum bu demektirki 4 margarin kadar daha yağ gitti toplamda 18 margarin kadar yağdan vermiş durumdayım

valla çok mutlu oldum yaa

akşamları tamamen ekmeği kesiyoruz dedi.

şimdilik bu kadar canlar beni takipte kalınnnnn

saref adına çok seviniyorum. bende devlet hastanesinde gidicem bir ay sonra randevum. o zamana kadar senin listene uymaya çalışıcam. bakalım ben verebilcekmiyim. ve bu günden itibaren günlük tutucam. ne yediysem yazıcam. sonra dr. göstermeyi düşünüyorum. ama çok güzel veriyorsun harikasın yani

eeeee millet ne alemdesiniz nasıl gidiyo diyet ???

ben dün gittim bi spor salonuna yazıldım. yaza kadar incelmem lazım :)))

hep beraber incelelim kızlar ben bugün bi kaçamak yaptım ama sonra çok pişman oldum (

buna benzer yapmıştım 1ay ama 1ayda vermiştim 3kilo şimdi 1haftayı duyunca hemen yazdım canım listeni yarın başlıyorum inş.

arkadasım selamlar;
mumkunse bısey sorucam.gıttıgın dıyetısyen nerde_
ankaradaysa ısmını ogrenebılır mıyım_
yada bu forumu okuyan arkadaslardan bırı ankarada dıyetısyen onerebılır mı_

arkadasım selamlar;
mumkunse bısey sorucam.gıttıgın dıyetısyen nerde_
ankaradaysa ısmını ogrenebılır mıyım_
yada bu forumu okuyan arkadaslardan bırı ankarada dıyetısyen onerebılır mı_

yok cnm ankarada değil malesef istanbulda :)

Bende diyetisyene gitmistim ilk hafta bende 2 kilo vermistim hemen hemen bu diyetle ayniydi zonra sporda yapmaya karar verdim vücudumda sıkılaştı spor sayesinde tekrar baslayacagim diyete seninkini deniyecem bakalim

bayanlar merhaba :) öncelikle saref diyet listene bayıldım doğrusu, çok zorlayıcı görünmüyor ayrıca aldığın sonuçlar da çok motive edici. ben 3-4 haftadır ayça kaya 1 ayda 8 kilo diyetini yapıyorum hem de harfiyen fakat şu ana kadar sadece 2 kg 800 gr verebildim. besin değerlerine karbonhidrat yağ protein dengesine çok önem veren bir diyet listesi değilmiş meğer, baştan savmaymış. şimdi senin diyetine başlamak istiyorum ben de :) zamanında diyetisyene gitmiştim o da buna benzer bir liste vermişti haftada 2 kg veriyordum umarım yine böyle sonuçlar alırım. boyum 172 kilom 75. mayısın sonuna kadar 65i görmek istiyorum ve ayrıca spor da yapıyorum ben umarım sonuç alırım kızlar. çabalayıp çabalayıp sonuç alamamaktan veya kilo verip geri almaktan bıktım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…