Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

aaa cnm çok sevindim aynen devam et bol bol su iç ve akşamları 2 bardak biberiye çayını ihmal etme

evet sabahları içtiğimiz sirkeli suyun çok etkisi var

aaa cnm çok sevindim aynen devam et bol bol su iç ve akşamları 2 bardak biberiye çayını ihmal etme

evet sabahları içtiğimiz sirkeli suyun çok etkisi var

devam edicem canm bakalım azimliyim vericem bu kiloloları yalnız su fazla içemiyorum hiç aklıma gelmiyor :44::44::44:

sarefcim peki bu sirkeli suyun içine birsey katıyormusun bi konuda bal kattıklarını okudum ama ben katmıyorum ilk baslarda midem kötü olduda bugün rahat içtim alısıyorum galiba

devam edicem canm bakalım azimliyim vericem bu kiloloları yalnız su fazla içemiyorum hiç aklıma gelmiyor :44::44::44:

cnm suyu mümkün olduğu kadar içmen lazım ben kocaman bir bardak koyuyorum önüme onu gördükçe aklıma geliyo sende öyle yap

cnm suyu mümkün olduğu kadar içmen lazım ben kocaman bir bardak koyuyorum önüme onu gördükçe aklıma geliyo sende öyle yap

hehe benim önümdede koca sürahi var ama içesim gelmio içmeye calısıcam ama bundan sonraa...

liste çok güzelde işten vakit bulup onu uygulamak da zor yaz geliyor acil kilo vermem lazım...

kızlar slmm ben kilo veremeyenlerdenim yeni doğum yaptım 6 ay oldu ekmeği kestim pilatese başladım zaten şeker tüketmem hamur işi yok sadece ne yemek varsa ondan yerim ama bir türlü kilo düşmedi yaklaşık bir aydır çok sinir bozucu ne yapacağım bilmiyorum:2:

Herkese selam, saref listeni paylaştığın için teşekkürler. Deneyip başaran arkadaşları görünce içim umut doldu. Tamtamına uygulayabilir miyim bilmiyorum ama yarından itibaren bende başlayacağım. Şu an 65 kiloyum. Umarım sende olduğu gibi en kısa zamanda sonuç verir. :)

diyet listesi fena gözükmüyor yapılabilir gibi bende bugün başlıyorum 168 boy 66 kiloyla bakalım bi 58 olsa hiç fena olmayacak hayırlısı bakalım başlayan herkese bol şans birbirimizi ittirmek için verdiğimiz kiloları yazalım buraya kolay gelsiiiinnn

cok tesekkurler, emzirwn bir anneyim kilolar canima taketti yazdigin gunden beri yapiyorum 3,750 gr verdim ama bunun 750 gr sanirim onceki calismalarimin sonucu sutum azalirmi diye korktum ama azalmadi ayrica liste cok gii gorunuyor ama yapinca ve migdeniz dolmayinca anlayacaksiniz:) ac birakmiyor surundurmuyor ama tika basa doyurmuyor

arkadaşlar merhaba

bugün diyetisyen kontrolüm vardı öğleden sonra bu hafta kaçamak yapmıştım o yüzden çok isteksiz gittim açıkçası neyse 75.500 çıktı ama bunun 2 kilo 300 gr mı su dedi yani ödem var dedi ( ama 300 gr daha yağdan gitmiş :))))) çok sevindim doktorum süpersin dediii :))))

birde bunu yazdı sabahları aç karnına içilecek ;

1 dilim elma
bir dilim limon
1 çubuk tarçın
1 tutam moydonoz (saplarıyla birlikte)
1 tatlı kaşığı elma sirkesi
6-7 top karabiber ( aktarlarda var)

bunları bir kupaya koyuyoruz üzerine kaynamış su koyup üzerini kapatıyoruz 5 dk bekleyip süzüp içiyoruz...
valla ne işe yarıyo diye sormadım yaa

carlaa süpersin yaa :)))))

başka başlayıp kilo veren yokmu huuuuuuu
yaza süper ince giricez yuppiiiii :))))

Kilomu aldın yani geri 18.03 de 72 degilmiydin

hayır kilo almadım ödem yapmış vücudum o kadar 300 gr daha yağdan gitmiş doktor 1 paket margarin kadar daha yağdan gitmiş dedi.önemli olanda bu dedi zaten yağdan gitmesi....

yani herşey yolunda aynı listeyle devam dedi doktor haftaya bakıcaz dedi...

ben aksam leslie sansonla youtube yuruyuse basladimmm "bu cok basit dedim bunla kikomu verilirmis dedim" 25 dk sonra kendimi yerlere attim geberdim birde gece yatarken yaptim sabah surunuyordum... vucudumun her yerini calistirdi... pilates halt etmis kemiklerime kadar agriyor vucudum... spor salonuna yazilacaktim vazgectim... kadin super bunuda yaparsam 2 aya filinta gibi oluruz valla...

bu arada seninle ayni kilodaymisiz sen basladiginda ben simdi 80 kilodan 76,800 dustum...

listeyi bende beğendim... Hemen denemelere başlıyorumm :)

tebrikler canım, sanırım her diyetisyen aynı listeyi veriyor.. bende iş arkadasıma verilen listeyi uyguladım gecen sene.. 7 ayda 12 kilo verdim. bu liste hem güzel zayıflatıyor hemde saglıklı.. ben yine aldım zaten 7 kilo yemek yemeyi sevdiğimden.. takipteyim seni canım.

eveeetttt kilom listeye çok uymasamda sporun da faydasını azımsamamak lazım 63 diyorum :)

Makarna, pilav hiç yok mu yahu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…