Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Bugun baya gec kahvalti yaptim 9.30 gibi ogleni saat 1 den once yememiz gerkyo ya o zmn ara ogun yspmiyim di mi?

Arkadaslar diyetle birlikte spor yapan var mi??Baska topiklerde zumba yi onermisler..youtube da persian zumba diye bisy var 50 dk suryo dans ederek kilo verdryo

14.02.2014 de 3gün önce 60.100 kg dediniz şimdide 58.9 im dediniz nasıl oluyor banada söyleyinnn :))))

bogazını tutuyosun spor yapıyosun yuruyus yapıyosun bide tartın dıjital ise benım gıbı sallanan yerde tartılmayıp duz oynamayan zemınde kıyafetlerını cıkartıp tartılıyosun ve hedefıne ulasıyosun :)))

kızlar nasıl gıdıyo diyetlerr ya ben komsudan eskinin tartıları olur ya baskulmu dıyolar ne dıyolar onu aldım artık hem onla hem dıjıtalle tartılıcam acayıp sınır oldum ya resmen tartılar duygularımla oynuyo annemde dedıkı ust uste tartılma dıjıtalın kafası karısıyo ddı. sızde de oyle mı yanı benım gıbı bı kac keremı tartılıyosunuz yoksa bıkere tartılıp bıdaha tartılmıyomusunuz. dun gece 59 cıktım bugun 60 şoka gırdım uyurken kılo alcak halım yok ya dımı bide okadar yuruyus spor yapıyorum en sonunda sınırlenıp bırakıcam patlayana kadarda yiyecegım o olacak

Arkadaslar diyetle birlikte spor yapan var mi??Baska topiklerde zumba yi onermisler..youtube da persian zumba diye bisy var 50 dk suryo dans ederek kilo verdryo

canımcım zumbaya ben baktım cok hareketli sanki leslie den bıle daha etkılı geldı bana. benım suanlık tek sporum bolca yürüyüş bı saatlık bısıklet surme ve 30 dk falan mezdeke ama dedıgım gıbı kılo vermem baya bı durdu bu ara.. hevesim kırılıyo iş yuzundende dıyete falanda pek uyamıyorum uysam emınım verırım. sabah kahvaltım cok cok az ama dıyet olsun dıye degıl benım kahvaltı huyum yok. e öğlen iş yerınde yıyemıyorum bu sefer evde aksam yemegıne cullanıyorum.nısanda ablam gelıcek hala aynıyım

Dun burasi yikilyodu..Herkes bir muhabbet bir muhabbet..Yazalim edelim bir suru sozler verldi simdi kimse yok..Neyse donerler insallah..Pofidikpamuuukkk gayret etmek lazim arkadsim benm de en buyuk derdim aksamlar ama napalm degstrmek gerek beslenme seklini ben de ona gayret edyrum bu ara alkali su iciyorum sana da tavsye edyorum..

istanbulda yaşayan varmı arkadaşalr:))) ne alaka diyeceksiniz ama merak ettim ben istda yaşıyorumdaa fatih de.

bence ip atla daha çok yakıyormuş...üstelik 10 dk ip atlamak 30 dk yürümekle eş değermiş ...ama en az 600 kez atlaman gerek ve hergün 50 artırmalısın sonra 1 haftada 2 kilo veriyormuşsun:))) vede en son moda spormuş baya araştırdımda 1 ay önce:))

bak ben sözümde duruyorum hayatım siz yazın bana bende yazarım sizeee :)))
bu arada 5 günde bu diyete uyarak 1 800 gr vermiş oldum :))) yılmak yok yola devaam uyacamm hergün ben bunlardan hariç birde sütlü nsescafe içtim birde ülkerin yulaflı kepekli form bisküvileri varyaa ondan yedim((( ama yarın devam etcem tekrar birebir gerçekten baya kilo veriliyor :))

kimse yazmıyor sanırım :))))

yediklerimizi yazalım ki kontrollü olsun arkadaşlar nerdesiniz neden yazan yok..ama olmaz böyle yaa uyamayız
yoksa ipin ucu kaçıyor her hafta cuma günü de kilo bildirimi yapalım inşallah böyle daha gayretli oluruz
umarım cevap atan olur(

Tatlim dun kimse yazmaynca yazmdm ben de..Dogru soylyosun insanin sevki kiriliyo kimse yazmynca

yaaaaaaaaa ( ne guzel massllh dıyım guzel kılo vermıssın. işta bakın lısteye uyunca verılıyo ben uyamıyorum uyamadıgım ıcınde yerımde sayıyorum ve ustune ustuk kıloda alıyorum... baska topikte 5 lt su dolu bıdonu dıjıtale tartıya koy tart eger oyle tartıp aynı cıkarsa dogru tartarmış dedıler bana.. bu haftada tartılıcım hem baskulle hem dıjıtalle bakalım kac cıkıcak gene 60 cıkarsa yıkılırım zaten en son tartılmamda bi 59. cıktım bı 60.3 cıktım.. baskullede tartılmayı unuttum direk 60 dıye kabul edıyorum suan

kızlaar bende de suan net ve pc problemı var işlerim baya yogun düşününki kendı laptopu mu bıle kıraya verdım noteboogumda gıttıı:))) ama bı sekılde yazmaya calısıyorum... ya benım cok moralım bozuk veremıyorum kılo falan nasıl yapım kızlar.. bıde aksam okadar cok yıyesım gelıyoki buara cok pis iştahım acık yaa canım sıkıldıkca yıyesım gelıyo agzım bos durmuyo beni fırçalayın kızın bana yaa kendime geleyim

benimde yazasım gelmiyor arkadaşlar kimse yazmayınca bende bakıp geçiyorum böyle sizi görünce bir maşallah diyeyim dedim hem kilo vermişsiniz hemde bütün kızlar toplanmışsınız bugün saldım bende pofidikpamuk üzülme bende böyleyim bugün atlatırız yarın yeniden başlarız

yok öylee yarın yarın derseniz olmaz hadin bu akşamdan başlayın bakalım:)) ben sizi bir dürteyim:)))

vallla hiç bahane etmeyin ben hergün yazıyorum asıl siz yazmıyorsunuz:))

Son düzenleme:
yok öylee yarın yarın derseniz olmaz hadin bu akşamdan başlayın bakalım:)) ben sizi bir dürteyim:)))

vallla hiç bahane etmeyin ben hergün yazıyorum asıl siz yazmıyorsunuz:))

:)) haklısın ne diyeyim bacım şimdi başlarız bizde elimden geldiğince bende yazarım artık yalnız değilsiniz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…