Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Gunaaaaydiiiin:))Dun disardaydim aksam da surprz misafrim vardi kizlar yazamadim:))Ne var ne yok ne yaptnz

ben iki gündür boşladım yaa:KK43:(( neyse bugün tekrar toparladım listede ne yazdıysa onu yedim sabah kalhvaltıda ve öğle yemeğinde yani..öyle sizler napıyorsunuz?? başladınızmıııı????**

Canim ben de ptesi guzelce baslamstim ama misafir olayi bozuyo..Yine de yilmadim aynen devam edyorum..1 haftada 3 kilo dgl de 2 kilo vwririz sıkıntı yok:))

Canim ben de ptesi guzelce baslamstim ama misafir olayi bozuyo..Yine de yilmadim aynen devam edyorum..1 haftada 3 kilo dgl de 2 kilo vwririz sıkıntı yok:))

aynen bende devam ediyorum fakat baş ağrım çok oluyorya birde ben ekmeği sadece kahvaltıda yiyorum ekmeğide yersem öğle ve akşam çok doyarım kiloda veremem diye ya aslında ben 3 aydır ekmek yemiyorum ama öyle bir savaş açtıki benle resmen bünyem savaşıyor bana kilo veremedim hala ben anlamadım bu işi:KK43:(( bana dedilerki emziren anneler kilo veremezmiş gerçekten aslı var galiba yaa:KK43:((

Son düzenleme:
aynen bende devam ediyorum fakat baş ağrım çok oluyorya birde ben ekmeği sadece kahvaltıda yiyorum ekmeğide yersem öğle ve akşam çok doyarım kiloda veremem diye ya aslında ben 3 aydır ekmek yemiyorum ama öyle bir savaş açtıki benle resmen bünyem savaşıyor bana kilo veremedim hala ben anlamadım bu işi:KK43:(( bana dedilerki emziren anneler kilo veremezmiş gerçekten aslı var galiba yaa:KK43:((

Yok ya ne alaksi var ben dogumdan sonra ilk 6 ayda 25 kilo verdim..Emziren anne kalori harcyo bi kere spor yapmasa da kilo verebiliyo..Sen stres yapmssin bence sakin ol aksamlari 7 den sonra bisy yeme tatliyi hayatndan cikar bak nasil kilo veryosun..Moralni bozma canim..

günaydın kızlar bugün nasıl olduysa kendimi hazır hissediyorum. yemek krizleri yok sütlü kahvedenmi bilmiyorum ama... ben hiçbir diyette uyamıyorum onun için kendime göre bir diyet yaptım demin onla devam etcem yavaş olsun kalıcı olsun moral bozmayalım zaten hep psikolojik olarak yiyoruz hep içimizdeki bişeyleri bastırmak için öyle mutlu olduğumuzu sanıyoruz. vercez Allahın izniyle içiniz rahat olsun arkadaşlar

günaydın kızlar bugün nasıl olduysa kendimi hazır hissediyorum. yemek krizleri yok sütlü kahvedenmi bilmiyorum ama... ben hiçbir diyette uyamıyorum onun için kendime göre bir diyet yaptım demin onla devam etcem yavaş olsun kalıcı olsun moral bozmayalım zaten hep psikolojik olarak yiyoruz hep içimizdeki bişeyleri bastırmak için öyle mutlu olduğumuzu sanıyoruz. vercez Allahın izniyle içiniz rahat olsun arkadaşlar

Evet bence de inanmak en onemlisi

Yok ya ne alaksi var ben dogumdan sonra ilk 6 ayda 25 kilo verdim..Emziren anne kalori harcyo bi kere spor yapmasa da kilo verebiliyo..Sen stres yapmssin bence sakin ol aksamlari 7 den sonra bisy yeme tatliyi hayatndan cikar bak nasil kilo veryosun..Moralni bozma canim..

canım her akşam inan 06:30 da yemek yeriz bidaha hiç yemeyiz sadece çay kahve ama hala veremedim.sanırım bir yerde okudum sitres yapanlar aç kalsalar bile kilo veremiyorlarmış ALLAHIM öyle bir bünyem varkii inanın hiçbişeye ceavp vermiyor 3 aydır ekmek yemiyorum hala kilo alıyorum varmı böyle bişey yaa:KK43:(((

hafta sonu kimse yok bende eşim dışardayken hemen yazayım dedim malum hafta sonu evde .İki gündür midem rahatsız akşamları taş gibi oluyor 6 dan sonra bişey yiyemiyorum bu sebeple kızlar 70.8 düştüm valla çok mutluyum .onun dişında herşeyden yedim bakalım devam etcem gelişmeleri yazarım

canım her akşam inan 06:30 da yemek yeriz bidaha hiç yemeyiz sadece çay kahve ama hala veremedim.sanırım bir yerde okudum sitres yapanlar aç kalsalar bile kilo veremiyorlarmış ALLAHIM öyle bir bünyem varkii inanın hiçbişeye ceavp vermiyor 3 aydır ekmek yemiyorum hala kilo alıyorum varmı böyle bişey yaa:KK43:(((

bide yediklerimizi yazarak deniyelim biryerde bişeyler atlıyoruzdur belki .

bugünlük benden bu kadar yarına görüşürüz arkadaşlar ders çalışmam lazım:KK43:)

Kizlaaaarrr pazartesi 82.2 ile basladim veeee bu sabah 79.9 olmusumm harika di mi??Onumzdeki ptesi bakalim ne cikcak tartida???

Kizlaaaarrr pazartesi 82.2 ile basladim veeee bu sabah 79.9 olmusumm harika di mi??Onumzdeki ptesi bakalim ne cikcak tartida???

süpersinnnnn 2 kilo 300 gr. çok iyi yağdan gitmiştir çoğu bu kilonun yağdandır çünkü bu diyer çoğunlukla yağdan götürüyo :)))
valla ben yapamıyorum yaaa :KK5::KK5::KK5:

Canim senin diyete ek olarak alkali su (limonlu ya da karbonatli su) iciyorum.Bir de yemeklerde cok az yag kullaniyorum 1 ymk kasigi kadar ve aksamlari ekmek pilav makarna yemiyorum. Bugun de gram gram vermisim.Ptesi ne olcak acaba???

Öncelikle herkese merhaba demek istiyorum.. Ara ara yazdıklarınızı ve paylaşımlarınızı takip ediyorum.
Listeli diyet yapamadığım için aranıza katılamadım ama bende akşam 17-18 den sonra bişey yemeyerek,
gün içinde de dikkat ederek 5 haftada 5 kilo verdim..

Canim senin diyete ek olarak alkali su (limonlu ya da karbonatli su) iciyorum.Bir de yemeklerde cok az yag kullaniyorum 1 ymk kasigi kadar ve aksamlari ekmek pilav makarna yemiyorum. Bugun de gram gram vermisim.Ptesi ne olcak acaba???

Esra Hanım, bu alkali su nasıl bişey, nasıl hazırlanıyor? Ne gibi etkileri var? Belki bende fayda görürüm diye ilgimi çekti.
Bahsedebilirseniz çok sevinirim.

ben bu hafta 2.listeyi yapıyorum bugün sabah tartıldım 74.400 gr. devam kızlar durmak yok zerder arkadaşım sende sabret gidecek kilolar devam et durmak yok..........
merhabaaa canımm Şuan kaç kilosun kaç kilo verebildinnn ??? :)

Esra Hanım, bu alkali su nasıl bişey, nasıl hazırlanıyor? Ne gibi etkileri var? Belki bende fayda görürüm diye ilgimi çekti.
Bahsedebilirseniz çok sevinirim.[/QUOTE]
Oncelkle merhaba hosgeldiniz..Alkali su vucudumuzda kilo almamiza sebep olan asit birikimini atmaya yarayan bir su karisimi.Bu karisim 1 litre suya yarim cay kasigi karbonat katarak ya da limon sikarak hazirlanabilir.isterseniz elma sirkesi de ayni gorevi goruyor.yemeklerden yarim saat once ve yemeklerden yarim saat sonra icebilirsiniz.Kolay gelsin:)

82.2 den 79.5 e dustum..Sonuc oldukca iyi aslinda ama ben kendime kiziyorum cunku hafasonu 2 gun boyunca resmen cizgiden ciktim..Esim sagolsun pizzalar tatlilar derken nefsime hakim olamadim malesef..Bunlara ragmen iyi diye dusunuyorum ne dersiniz??Bu 2. Hafta daha dikkatli olcam insallah gelismeleri yazarim:))

[/QUOTE]Oncelkle merhaba hosgeldiniz..Alkali su vucudumuzda kilo almamiza sebep olan asit birikimini atmaya yarayan bir su karisimi.Bu karisim 1 litre suya yarim cay kasigi karbonat katarak ya da limon sikarak hazirlanabilir.isterseniz elma sirkesi de ayni gorevi goruyor.yemeklerden yarim saat once ve yemeklerden yarim saat sonra icebilirsiniz.Kolay gelsin:)[/QUOTE]

Teşekkür ederim.. Deniycem mutlaka.. Umarım sizde hedefinize kısa zamanda ulaşırsınız..

Son düzenleme:
slm kızlarrrr

doğum sonrası 5 kg fazlalığım var ayrıca iğrenç bide göbüşş :KK43:
ben nasıl ne yapacağımı bilmiyorum hayatımda hiç diyet yapmadım çok pis boğazım
ama kurtulmak istiyorum boyumda yok hiç yakışmıyor bana

bu diyeti uygulayarak işe başlasammı verirmiyim acaba ?

X