Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

alkalı suyu ılk kez duydum :) canım sen baya hırslısın ınsallah verırsın yesıl cayı bnde sevmıyorum dıyetısyen bana zencefıl cayını onermıstı kabızlık sorununa ıyı gelyor gıbı bn memnundumm spor yapabılıyosan ıyı olurrr kastan kaybetmemek ıcınn bn evde bısıklet surucm haftada 3 4 gun 45 dk seklınde mekık falan yapmıycm cunku yaglar erımedn yapıncaa sert bır sekılde topaklasıyor gogus altım eskıden cekıyodumm yaglar erımedn yptıgım ıcınn dırek kasa cevırdı ama hos bır sekılde degılll cıkıntı seklındee kaldı karboksıyı bılıyomusunn onu yptırıyodum bır ara tabı yemek ymege devam ettıgım ıcın ıse yaramadı ama sunu fark ettım etım cıvıklastıı kılo vermeye baslayabılırsın artık dıyodu ordakı kız :)

canım bunuda dene bn denıycm aksamdan 250 ml ılık soyun ıcıne 2 dılım dogranmıs lımon ,yarım salatalık , 12 tane nane ypragı 1 tatlı kasıgı elma sırkesı koy sabahaa kdr beklett sabah uyandıktn 15 dk sonra kahvaltıdan once ıcc 15 dk daha bkle kahvaltını oyle yp yagları yakıyomuss dıyetısyen soylemıstı cok seyy bılırımm ama uygulamadım ınsallah artık uyguluycm :)

Kizlar oncelikle cok sevindim topigin bu denli harketlenmesine boyle azimli arkadaslara ihtyac vardi cok cok iyi oldu..Bugun benim de ilk gunumdu..gun boyu iyiydim ama aksam kacamak yaptim tatli yedim(Yarin daha iyivolck insallah..Bu arada ben de alkali su icyorum 1.5 lt alkali 1.5 lt normal su..Karbonatli suyla hazrliyorum canlar ayyyy cok mutlu oldum

arkadaşlar kilolarımızı yazalım tarih atalım hangi gün de başlayacaksanız diyete ve hangi listeyi yapacaksanız onuda belirtelim yani buraya hergün yazalım hesap verelim birbirimize:)) böylelikle kaçamakda yapmamış oluruz... hergün ne yiyor ne içiyorsak hepsini yazalım bakalım kim ne yiyerek neye uyarak ne kadar kilo veriyor haa ne dersinizzz ?????????????????????????? bu şekilde olursa daha iyi uyarız gibi geliyor diyete ????????

bana katılanlar yazsın lütfen??

canım ben ip atlıyordum 1 hafta 600-700 kez ip atladım hergün en az 600 kez atlamak gerekiyormuş zayıflamak için ama başlayacak olanlar önce 50 ile başlayıp hergün 50 artırark atlayın ilk gün atladım 150 ikinci gün ayağa kalkamadım alışmadığımız için sonra alıştım 3 günü
.. bir kaç gündür boşladım evet başlıyacam tekrar yarın veya çarşamba günüü hep aklımda yaa..
birde ip atlamak isterseniz sabah:300 akşam :300 atlamanızı öneririm çünkü hem sabah hemde akşam motebolizma çalışıyormuş ..özellikle akşam atlayınca duran metobolizma gece çalışır duruma geliyormuş :))

evet yaa benim çok kabızlık sorunum varrr ve ööyle bir sorunkiii söylemesi ayıp makat çatlağı bile oldum ve 1.5 yıl anamdan emdiğim süt burnumdan geldii beni mahfettii kabızlık hayatım işkence haline geldi yaşamak bile istemedim ...2 haftadır zeytinyağı kullanıyorum o kadar çok rahatladımki sanki yeniden doğdum belkide benim en büyük sorunum buydu bundan dolayı kilo veremedim...sürekli aldım..
birde çok hızlı yemek yiyorum ben yaaaa ((((((((

Son düzenleme:
anlaşılan kimse yok pufffffff(((
birde hızlı yemek yeme sorunumu nasıl çözecem bilgisi olan varmı
kaç kez çiğnemem gerekiyor :))) gibi vs.bilgiler?

super yaa ıp anlaman cok ıyı ne yazıkkı bızım evde ıp atlamak ıcın musayıt yr yokk .... kabızlık zor cnm bnımde cok buyuk sıkıntımm bu konuu zeytınyagı ıse yarramıss ıyı barı :) :) bnde bır baslasaydım bakalımm bu sefer bozmadnn bu ısı goturucm mı

inşallah bir an önce karar ver ama...kardelen adın ne yaş kaç ????????

bunu yapsam hergün kilo ne kadar verdiriyor ne sürede??

hımm alkali suyu neden hepsini 3 litre içmiyorsun...kaçamak yok bidaha tamammı tatlumm:))
peki daha öncdenmi başladın alkali suya bu su kilo verdiriyormuş sende bir etki yaptımı birde kan değerleri dengeliyormuş..
bende çok sevindim canım bakalım 1 hafta olsun kaç kilo vercez bu diyetle benim 4 gün bitttiii...

evt yarın baslıyorum bnım eskı dıyetımle hemen hemen aynı onu yptıgımda ılk hafta 3kılo .3 gr vermıstım yarın senın dıyete baslıyımm bkalımm

peki eski diyet listen i bizimle paylaşırmısın burada :))) belki sonrada onu uygularım:))

peki eski diyet listen i bizimle paylaşırmısın burada :))) belki sonrada onu uygularım:))

hemen hemen aynı paylasıyımm

kahvaltı saat 9
60 gr yarım yaglı peynır
zencefıl cayı
domates salatalık maydonoz ustune pul bıber
haftanın 3 gunu yumurta haslaması
3 dılım cavdar ekmegı bır dılımne bal surulecek

ara 11
4 kayısı kuru
1 su bardagı yagsz tutsuz patlamıs mısır yadaaaa yarım cay bardagı beyaz leblebı
1 fıncan zncefıl cayı

oglen 13.00
2 dılım cavdar ekmegı
1 kucuk kepce corba
1 su bardagı yarımyaglı yogurt
2 yumurta buyuklugunde et
6 yemek kasıgı sebze yemegı
salata

ara 15-00
1 kucuk mandalına
zencefıl cayı
2 adet buyuk kepeklı galeta

aksam 18.00
2 kucuk kepce corba
2 yemk kasgı yarım yaglı yogurt
2 yumurta buyuklugnde et
6 yemk kasıgı sebze yemegı
salata

ara 20.00
yarım nar
1 su bardagı yarım yaglı sut

ara 22.--
yarım boy haslasmıs patats
2 yemk kasıgı y y yogrt

yatıs 00.00

Kizlar gunaydin:)))Benim de boy 1.75 kilo 81.3 (bu sabh tartldim) yas 29...65 kilo olmak istiyorum..Eski halime gore 65 bile kiloluydu ama simdilik hedefim bu.yaklasik 16 kilo kadar vermek istyorum..Bu ara cok yogun calisyorum o yuzden spor yapamyorum ama yapsam eminim diyetin daha cok faydasni gorebilirim..Ip atlamayi deneyeblrim ama neden olmasin..Aydavkac kilo verebilirz acaba??

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…