Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

merhabalar..
ben haftayı 2 kg eksik tamamladım..tüm caydırıcı tuzaklara rağmen dün ikinci haftama başladım bakalım

Bende buralardayim ama bebisten zaman olmuyo.. Neler yaptiniz neler yiyorsunuz bakalim :) aksami koca bi tabak salata ve tavukla kapadim ama iki tane revani yedim ;(

Zaten birden kesilmiyo önceden yediklerimizi dusunsenize takmatin kaçamakları ama mesela bir dahakine sütlü tatli ye kacamak yapicagin zaman yada bitter çikolata yada size soyle söyliyim şekersiz pudingler satılıyor onlardan alıp toz tatlandırıcı kullanarak yapabilirsiniz 0 kalori:)

Gunaydin kizlarr ...

Su sirleki suyu icsen belki daha cok kilo vericem ama nerde bir yerde okudum yemekten once sabah oyle aksamda icilirse cok faydaliymis ama icemiyorumm bu arada bu cay icin tatlandiricidan istedigimiz kadar koyabiliyozmu acep

Gunaydin kizlarr ...

Su sirleki suyu icsen belki daha cok kilo vericem ama nerde bir yerde okudum yemekten once sabah oyle aksamda icilirse cok faydaliymis ama icemiyorumm bu arada bu cay icin tatlandiricidan istedigimiz kadar koyabiliyozmu acep

Gunde 8 tane diye biliyorum

Selam kizlar neler yapiosunuz bakiim yarin tartilcam ben de..Bugun biraz daha sıkı tutyim isi diyorum o yuzden:)

Pazartesi görcez bakalim ben cok sıkı yapamadım bu hafta yavas yavas aliscaz sanırım

Sekerim harika birsey buldum youtube da fitness programi var 1 saatlik ve 84 dakilalik cok harika insanin gidigi bile agriyo o derece yani leslie onun yaninda halt etmis valla tavsiye ederim ustelik ne kadar kalori yaktgni da soyluyo

60 minute HIIT cardio and abs workout yazinca cikiyo ayrica ayni uyenin ( fitness blender) bir suru videosu var cok guzel tavsiye ederim spor salonuna gitmeye gerek yok yani bence cunku cok profesyonelce hazirlanmis

60 minute HIIT cardio and abs workout yazinca cikiyo ayrica ayni uyenin ( fitness blender) bir suru videosu var cok guzel tavsiye ederim spor salonuna gitmeye gerek yok yani bence cunku cok profesyonelce hazirlanmis

Ya cok uzunmus leslie kisa ya ondan seviyorum ben vaktim olmuyo ki 1.5 saat cokmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…