Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Bende baslicam spora ve haftaya pazartesine kadar hedef 57 insallah 59 lari gordum cok sukur :)

Selam kızlar kilo bildirimi yapıyım hemen :))
Başlangıç kilo 82
1. Hafta kilo 79.6
Fark 2.4 :))))

kızlar selam herkese,

listeyi uygulayıp kilo verenleri görünce çok seviniyorum. malesef ben uygulayamadım tam olarak kilo aldım yine boğazımı bi türlü tutamıyorum

şuan istanbul dışındayım perşembe günü dönüyorum.cuma günü hemen başlayacağım. gelişmeleri yazarım..

Bu diyetin öncüsü sensin sen salarsan biz napalım :)

Ben kilo verememisim..Cok yazik ama gecen hafta regl olmustum yedim yani acikcasi..Neyse haftaya 79.4 ile basliyorum gün gün yazcam yaptiklarmi..Bugün sirkeli suyumu ictim kahvalti oncesnde 0.5 lt su kahvaltida 1 yumurta 1.5 dilim peynir 1 fincan sekersiz cay 1 dilim ekmek salatalik domates limonlu maydanoz ve aci biber yedim.. Yesilcay ve su ile devam ediyorum

Son düzenleme:
Ben kafama gore takildim yani asagi yukari bunun gibi ama ara ogunlerim yoktu baslangis kilom 61.5 ve bugun 59.4 tum tabi hic spor yamadim yapsaydim kesin 58-57 olurdun diye dusunuyorum kosu bandi alicam bugun kafaya taktim

Ben kafama gore takildim yani asagi yukari bunun gibi ama ara ogunlerim yoktu baslangis kilom 61.5 ve bugun 59.4 tum tabi hic spor yamadim yapsaydim kesin 58-57 olurdun diye dusunuyorum kosu bandi alicam bugun kafaya taktim

Bende var evde kosu bandida manyetik kullanamiyorum ben cok yoruyo jillian yapmaya başladım bugun bakalim devam edersem cok faydası olcak gibi ilk level bile canimi cikardi hareketleri tam yapamamama rağmen

Hosgeldin saref:)

hoşbulduk canım :)

perşembe günü istanbulda olacağım inşallah ve başllıycam bende tekrar başladığım gün başlangıç kilomu ve başlangıç tarihimi yazıcam.Arkadaşlar herkes başlangıç tari,hini ve başlangıç kilosunu yazsın.böylece daha çok yol alırız

haftada bir tartılırız hergün tartılmak moral bozucu oluyo...

herkese kolay gelsin....

eneeeem kıyamammm (

kızzzzlaaarr kızmayın esra bilge aylin valla giremedim bi turlu sıteye bu hafta sonlarının allah canını alsın protesto edıyorum yaa sizler naptınız özlemişim kıııııızzzz ayrıca saref de gelmiş hosgelmiş

Pofidikpamuuuuuukkk ne yaptin yaw?Kilo vermis misin?

cancazıımmm bir kilo vermişimm 63 cıktımm cok sevındım ama hafta sonu varya resmen cıvkını cıkardım lamacunlar yemekler sonra incirler ve bı gunde uc tane hurma yedım kendimi aştım resmen ama bu hafta kısıcam ya yapmam lazım artık sinir olmaya basladım gaza gelelim bi an önce kurtulalım... ayrıca bana evde yapabılecegım bi spor soyleyın yaa kalori yakan leslie demıstınız baska varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…