Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

Olsun biz bize yeteriz :) bugun ki sabah ve öyleyi beraber yedim :)) iki haslanmis patates ve azcik yogurt :) bu kadar birde su aksamada gene haslanmis patates var belki birde salata :KK66:

ben sabah bı dılım kepek ekmegını bıle zor yedım hıc iştahım yok ve tartıldım kılom mutlu ettı ya dayanamıyom tartılıym yaaa :KK43: ama tam emın olmak için pazartesıyı beklıyorum

ben yeni uye oldum zaten aslında dedıkodu topiği acsak makara sohbet oylede guzel olur burda herkez bırbırını tanıyo kımsenın muhabbetıne gıremıyorum :KK50: sureklı konustugum kişilerde sizsiniz:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ben yeni uye oldum zaten aslında dedıkodu topiği acsak makara sohbet oylede guzel olur burda herkez bırbırını tanıyo kımsenın muhabbetıne gıremıyorum :KK50: sureklı konustugum kişilerde sizsiniz:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Bencede iyi olur gercekten :KK1: soylemesi ayiptir bende her sabah tartiliyorum hata gun icinde de takinti yapti resmen :KK17::KK43:

kahvaltı zaten dogru duzgun yapmadım saat uc gıbı debı bardak corba ıctım şimdide kucuk bı muz :) mıdemmı kuculuyo ne.. aslında bugun dolma var ona sebeb belkıde ıcıme dogdu yemedım sımdı ogrendım dolma oldugunu :KK53:

forumlara bi göz at istetsen ben telden girdigim icin pek mesaj yazmayi sevmiyorum

Bencede iyi olur gercekten :KK1: soylemesi ayiptir bende her sabah tartiliyorum hata gun icinde de takinti yapti resmen :KK17::KK43:
Bende her sabah tartiliyorum valla dayanamıyorum:))

Bende sabah yağsız tost oglen 2 dilim etimek 2 cay kasigi reçel simdide tavuk izgara yogurt yicem

Kizlar aranızda çocuğu olan varmi

Benim minik bebisim var uc aylik :KK17: ben bugun ipin ucunu kacirdim ya :KK43: 1@ tane felan kucuk keks hani kahvenin yaninda veriyoarya bazen cok severim onu ondan iki tabak kuru fasulye cok guzel yapmistim :KK1: ve üzüm cekirdek felan neyse yarin telafi ederim artik :KK43: senin varmi bebis

Benim minik bebisim var uc aylik :KK17: ben bugun ipin ucunu kacirdim ya :KK43: 1@ tane felan kucuk keks hani kahvenin yaninda veriyoarya bazen cok severim onu ondan iki tabak kuru fasulye cok guzel yapmistim :KK1: ve üzüm cekirdek felan neyse yarin telafi ederim artik :KK43: senin varmi bebis

Benim 17 aylik oldu kizim bu arada adim bilge birsey olmaz bugün detoks gibi yap telafi edersin

günaydın canlar ya ben sınır olmaya basladım dun 63.2 cıktım bugun 63.9 daha sonra 63.5 bu ne ınsanın hayallerıyleoynuyo bu tartılar :KK43: bı gundemı 700 gr aldım... ama ayıptır solemesi wc ye gıdemeden tartıldım

günaydın canlar ya ben sınır olmaya basladım dun 63.2 cıktım bugun 63.9 daha sonra 63.5 bu ne ınsanın hayallerıyleoynuyo bu tartılar :KK43: bı gundemı 700 gr aldım... ama ayıptır solemesi wc ye gıdemeden tartıldım
belki vücudun odem yapmistir takma kafana

olabilir dogru :KK43: şu esra bı gelse şu leslieyi sorucam gercekten işe yarıyomu ben dun 50 dk yaptım sende yapıyomusun canım

Kizlar ben tartildim 59.6 ya kadar indim 62 den iki hafta icinde ama bugun diyeti bosladim... Cok sevdigim mavisim canim kusum uctu gitti :KK43: cok tatli cok merakliydi bizle yemek yerdi basimiza gögsümüze geliyordu off off :KK43: demin cok aradim onu buz gibi havada sirilsiklam olduk esimle ama yokkk yokkk :KK43: yagmurda yagiyordu nereye gitti :KK43: yarin aramaya devam :KK43:(

Kizlar ben tartildim 59.6 ya kadar indim 62 den iki hafta icinde ama bugun diyeti bosladim... Cok sevdigim mavisim canim kusum uctu gitti :KK43: cok tatli cok merakliydi bizle yemek yerdi basimiza gögsümüze geliyordu off off :KK43: demin cok aradim onu buz gibi havada sirilsiklam olduk esimle ama yokkk yokkk :KK43: yagmurda yagiyordu nereye gitti :KK43: yarin aramaya devam :KK43:(

Bulursunuz insallah ya cok üzüldüm

Kızlar kimsecikler yok ben sirkeli suyumu icip kahvaltimi yaptim biraz bal peynir ve yumurta yedim sizlerin nasil gidiyo diyet

Kızlar kimsecikler yok ben sirkeli suyumu icip kahvaltimi yaptim biraz bal peynir ve yumurta yedim sizlerin nasil gidiyo diyet

Günaydinlar bende kalktim mavisimi aramaya gittim gene ama yokk :KK43: sayesinde yürümüste oldum ama dondum resmen :KK43: sirkeli su icemiyorum, iki tost ekmegi ile domates, biber buglamasi yrmeyi dusünüyorum bakalim birde cay tabiki :KK43:

X