Bir garip mesele. Anlatıp rahatlamak istedim

Sessizce ortadan kaybolmak yerine keşke kıza yazsaydınız böyle böyle oldu diye çünkü şu anda ihanete uğruyor ve bundan haberi yok salak yerine koyuluyor haberi yok. Haberinin olması lazım
Açıkçası bana inanmayacağını düşünüyorum yapan kurtulmuş diyen kurtulamamış misali

Açıkçası bana inanmayacağını düşünüyorum yapan kurtulmuş diyen kurtulamamış misali
İnansın veya inanmasın ben olsam tüm sesleri atarım sonra ne düşünürse düşünsün bu benim görevimdir tamamlarım sonuçları beni ilgilendirmez o kızın yerine koy kendini istemez misin böyle bir durumdan haberdar olmak?

İnansın veya inanmasın ben olsam tüm sesleri atarım sonra ne düşünürse düşünsün bu benim görevimdir tamamlarım sonuçları beni ilgilendirmez o kızın yerine koy kendini istemez misin böyle bir durumdan haberdar olmak?
Kızla benim erkek kuzenim ve kuzenimin evlendiği kız çocukluk arkadaşı yani bu adam kızın sevgilisi olarak dahil oluyor ben öyle anladım fotoğraftan çünkü kuzenimde kız ekli adam ekli değil. Karışık anlatıyorsam affola. Ben kuzenime anlatacağım gerisini kıza o anlatsın kepazelik resmen çok utanıyorum inanın

Neden engelledin sana neden ulaşamıyorum yazdı cevap vermedim yazdığı kişide muhtemelen iş arkadaşıydı whatsapp profil resminden öyle anladım
Anladim. Icinizin rahatlamasini istiyorsaniz, bence sorabilirsiniz bu ne is, cok öfkelendim ve yalan duymak istemiyorum diye. Yada hic bir sey yapmadan bu sekilde konuyuda kapatabilirsiniz. Bence burada size kalmis bir sey. Her iki secenekte olur benim fikrimce. Ama dedigim gibi sizin yanlisiniz degil.

Kızla benim erkek kuzenim ve kuzenimin evlendiği kız çocukluk arkadaşı yani bu adam kızın sevgilisi olarak dahil oluyor ben öyle anladım fotoğraftan çünkü kuzenimde kız ekli adam ekli değil. Karışık anlatıyorsam affola. Ben kuzenime anlatacağım gerisini kıza o anlatsın kepazelik resmen çok utanıyorum inanın
Kuzenin erkekse ve çocukla arkadaşsa asla anlatmaz karışmaz bu iş sana düşüyor bacım

Neden engelledin sana neden ulaşamıyorum yazdı cevap vermedim yazdığı kişide muhtemelen iş arkadaşıydı whatsapp profil resminden öyle anladım

Ne yüzsüzmüş bu herif. Hayır ilişkisi olduğunu öğrenmeyeceğini mi sandı ?
Çok garip ya.

Ee benim de kuzenlerimle falan kalp emojili fotolarim var instada, tek belirti bu mu?
Kalplediğim her insanla ilişkim olsaydı yedi kocalı hürmüz olurdum şu an😂

Bana da anormal geldi hikaye. İki sevgili aynı düğüne gidecek, biri başka bir insana yürüyecek diğerinin ruhu duymayacak falan. Çok ütopik sanki.

Bana da anormal geldi hikaye. İki sevgili aynı düğüne gidecek, biri başka bir insana yürüyecek diğerinin ruhu duymayacak falan. Çok ütopik sanki.

Çok riske girmiş hiç mantıklı değil ama arkadaş fotoğrafta bayağı yakınlık gördüğünü söylüyor…

Sahilde çekilmiş baya yakın bir fotoğraftan bahsediyorum:) zaten iki paylaşımı var kızın birisi bununla
Anladim, bir Nihal Ziyangil vakasi gibi sanki, gerci Behlul bir yerden sonra sahiplenmisti iliskiyi.

Ben kuzenlere alev falan atiyorum, onlar bana atiyor, bekar kuzen yok Allah'tan yoksa kismetlerini kapatirmisiz demekki.

Gerci konu sahibi diyor ki kalp emojili poz sahilde ve cok samimi, oglan Don Juan cikti.

Çok riske girmiş hiç mantıklı değil ama arkadaş fotoğrafta bayağı yakınlık gördüğünü söylüyor…
Ben burda yazılan yakınlık mevzularına pek inanamıyorum. Çünkü omuzu omuzuna değdi diye yakın olduğunu düşünen de var. Benim arkadaşlarımla ya da kuzenlerimle fotoğraflarımı görse sevgilim sanacak ya da kocanı aldatmışsın diyecek çok kadın var burda. Öyle kalpli tek fotoğraftan kesin sevgilisi sonucu çıkmayabilir. Konu sahibi biraz fevri hareket etmiş bence.

Ben burda yazılan yakınlık mevzularına pek inanamıyorum. Çünkü omuzu omuzuna değdi diye yakın olduğunu düşünen de var. Benim arkadaşlarımla ya da kuzenlerimle fotoğraflarımı görse sevgilim sanacak ya da kocanı aldatmışsın diyecek çok kadın var burda. Öyle kalpli tek fotoğraftan kesin sevgilisi sonucu çıkmayabilir. Konu sahibi biraz fevri hareket etmiş bence.
Bencede…
Ben yüzleşmeden hayatta engellemezdim…
Kuzenine sorsaymış keşke.

Kızlar fotoğrafı göremediğiniz için anlıyorum kafanızda oturmadı ama kız adamın boynuna dolamış kollarını fotoğrafı adam selfie şeklinde çekmiş yani ben hiçbir arkadaşım veya kuzenimle böyle bir fotoğraf koyup kalpli paylaşmadım belki de bana anormal geldi bilmiyorum

Allahın sevdiği kuluymuşsun ama keşke yüzleşseydin.

Nedense kafama oturmadı ya insan sevgilisinin olduğu ortamda nasıl biriyle tanışıp numara alacak kadar cesaretlenir ki üstelik düğün sahibi senin kuzenin. Çok fazla riske girmemiş mi?
Arada kuzenim olmasa yüzleşmek isterdim en azından arkadaş niyetiyle görüştüysekte bana sevgilisi olduğunu söyleyseydi bari. Ama hepimiz biliyoruz bir erkeğin sadece arkadaş manasında yaklaşmayacağını. Başkası konu açıp yazsa eminim benimde kafamda oturmazdı ama gerçek bu keşke olmasaydı. Hayatında biri olan biriyle bırakın buluşup kahve içmeyi göz göze gelmek bile kötü bir hissiyat

X