Bir elti sedef vakası da benden kızlar

ara ara okuyorum ama şu yaz mevzusunu kapatalım,bayılasım geliyo
neredeyse en lerde yılın ablası seçilecektim

doğum hikayelerine geçelim biz

çokkkkkkkkkkkk şekerrrrrrrrr

hehe sevimliydi evet hoşuma gitmişti o hali, nasıl utanmıştı yüzüme bakamıyordu yazık

ekşi sözlükten falan mı

itü'den. bunu biz tanışmadan bir sene önce yazmış
eksik bir şey - @833851 - itü sözlük

sonra hakikaten çıktı geldi terlikleriyle

hangı ıkonla gulsem bılemedım çok hoş gerçekten terlikler

D

Bu haftalıkta bu kadar.

Mesaim bitiyor, kızım beni bekliyor.

Hepinize iyi tatiller diliyorum, güzelce dinlenin gelin.

Pazartesi inş. görüşmek üzere.

kadesa kaç yaşındaydın ki? ben seni genç biliyorum 29 falan yazmıştın sanki bi yerde? ben de 29'um bu arada belki de 30. ekim 83. 29'um bence hala

Ben de çıkıyorum herkese iyi akşamlar, iyi hafta sonları.
Akşam bir kere girmiştim de gece falan da güzel sohbetler oluyor..ama gündüzcü kk ile gececiler tanımıyor birbirini. Bir ara tanışma oryantasyonu yapalım.

masallah muhabbet sel olup akmıs bugun allah arttırsın ama tabıı ben eksık kalırsam olmazzz
1999 senesının hazıran ayında tanıstık ben calıstıgım sırkette daha ust bır yere gelmek amacıyla kursa basladım kayıt olmaya gıttıgımde o da bır arkadasıyla oraya fıyat sormaya gelmısler arkadası ıcın kı esımın bavulu hazırmıs 1 hafta sonra ayrılacakmıs ankaradanç neyse benı gormus ve kursa kaydını yaptırmıs buraya kadar kı kısmı onun agzından olan gerısını ben anlatayım kursa basladık cok beyefendı bıraz agır abı dogulu tabıı sıve de var ısın kotusu benımde o ara sevgılım var 19 yasındayım basımda kavak yellerı velhasıl uzatmayayım erkek arkadasım cok yakısıklı ama cok vefasız bır ararsa bes aramaz vs falan oole beklentımın olmadıgı basıt bır flort kursta kaynastık tabıı kızlarla falan gır gır samata gıdıyor esımde benden10 yas buyuk bana dıyorlar kı x sana bakıyor bende dıyorum kı aman sadece bakabılır zaten baska bır sey olamaz ne kadar buyuk konusmusum calıstıgım yerde bır ablamız var yası geckın ve bekar onunla esımın arasını yapmayı dusundum esıme soyledım kabul etmedı dusunmuyorum kımse suan falan dedı ama bu arada ben nereye gıtsek okey oynamaya olsun yemege olsun hep bunu tutup cekıstıre cekıstıre yanımızda goturuyorum x bey ne olur sızde gelın dıye o da gelıyor tabııı kursumuz hafta sonu 2 gun sabahdı neyse gunlerden bır gun evden bır hısım erken cıkmısım kurs ıcın zaten evle problemlerım dız boyu kursa geldım karnım ac dersın baslamasına da cok var kursun tam karsısında bır cafe var oturdum oraya paramda cok az hesabımı yaptım bısıyler yıyıp kalkacagım ama gelın gorunkı benı orda goren geldı goren geldı kurstan arkadaslar ve her gelen ya bırsey yedı ya bırsey ıctı kız dahıl erkek dahıl elı cebıne gıden olmadı allahım cıldıracagım kara kara dusunuyorum yıyıp ıcen gıdıyor kalakaldım hesabı odemem mumkun degıl param yok derken ders saatı geldı son kalkan arkadas hadı gelmıyor musun deyıp kalktı sız cıkın ben gelıyorum dedım amacım yalnız kalıp garsona artık kımlıgımı mı bırakırım ne yaparım durumu ızah edecegım param yok sonra vereyım dıyecegım derken esım geldı ne yapıyorsun burda dedı bırseyler yedım sımdı kalkıyordum dedım hadı o zaman beklıyorum dedı oturdu gıtmıyor artık dedım kı wc ye gıdıp gelecegım amacım wc bahanesıyle garsonu yakalayıp konusmak neyse gırdım wc ye cıktım ve garsonu yakaladım oturdugum masayı gosterıp su masanın hesabı dememe kalmadan garson hesabınız odendı hanfendı demez mı meger ben wc deyken odemıs hesabı o an yasadıgım rahatlamayı anlatamam neyse gunler bırbırını kovalarken benım hayırsız sevgılımden ayrıldım bu esnada esım ıstanbula gıtmıstı evde oldugum bır gun benı aradı nasılsın vs konustuk telefonu kapatırken ben senı yarın yıne ararım dedı bende bos bulunup nıye kı demısım anlamadım cunku nıyetını baslarda bır gece ruyamda onunla bır dolmusun arka koltugunda bır yere gıdıyordum yengeme ruyamı anlattıgımda sen onunla evleneceksın dedı cok guldum ımkansız dedım ama hersey oyle ılerledı kı ıstanbuldan donuste bana bır parfum getırmıs tabıı kurstakıler bunu da gorunce cıkardılar adımızı yıne bır gun benı aradı ve kursa devamsızlık yaptıgından kurs notlarımı ıstedı benden bulustuk verdım notları eve donecegım gel sınemaya gıdelım dedı tamam dedım hıc unutmuyorum tıtanıc yenı gosterıme gırmıstı o fılme gırdık ve sonrasında aramızda bır yakınlasma oldu cıkmaya basladık bu arada aylar sonra benım hayırsız eskı sevgılım gerı dondu ama bız esımle cok ılerletmıs cıddı dusunmeye baslamıstık eskı sevdıgım bır gun calıstıgım yere geldı o gunu hıc unutmayacagım hayatım boyunca aksam ıs cıkısı calıstıgım yerın karsısındakı kucuk bır parka gıttık bana dedı kı sen herseyı nasıl ıstersen kelımesı kelımesıne kadar oyle olacak ne olur yenıden baslayalım bır yandan nasıl aglıyor anlatamam hayır dedım tabıı kı ve aklım evde cunku esım ıs cıkıs saatımı bıldıgınden benı tam eve geldıgım saatte arayacak yetısmem lazım.....o gunden sonra eskı sevdıgımı bır daha hıc gormedım esımle 3 sene cıktık bu 3 senede esyalarımızı aldık calısmamı ıstemedıgı ıcın ısten ayrıldım 2002 de evlendık ve hamdolsun cok mutlu olduk ılk 3.5 yıl hayalını bıle kuramadıgım perı masalı gıbı bır evlılıgım oldu sonrası malum yurt dısına gorevlı gıttı ve cok cektırdı bana ama temelımız cok saglammıs demek kı yerımde baskası olsa belkı onu 50 defa bosardı ama ben sabrettım hamdolsun rabbım verdı sabrını sımdı yavas yavas duzelıyor ınanıyorum daha da ıyı olacak uzun oldu kusura bakmayın ıste bızım hıkayemızde buydu

senam sen benim gözümde nasılsın biliyomusun, böyle narin kırılgan herşeyin iyi tarafını gören azla mutlu olabilen böyle nasıl desem sevimli bi kadınsın, eşinle ilgili konularında benimde ağır yorumlarım oldu nitekim hala kızdığım şeyler var eşine karşı ama burda bazı bayanlara hiç kıyamıyorum ben sen de onlardan birisin, 3 tane kız çocuğu büyütüyosun Allah bağışlasın hep mutlu ol canım

Sağol canım benim Allah razı olsun ve gönlünün muradını versin inşallah dediğin gibi inşallah 3 kız annesi olacağım Rabbim beni onlardan güldürsün daha ne isterim ki eşime gelince dedim ya duruluyor sular inşallah daha güzel olacak herşey inanıyorum teşekkür ederim bu güzel yazın için

kızlar çok hoşsunuz.. kıskanç ayarsız elti unutulmuş ne güzel konular açılmış okudum, güldüm.. bu site iyi ki var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…