Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Ayy kadesa nerden çıktı.. kız yaşını da dedi imajı değişmedi herhalde…

sorma başım belada

yazık bana

fıstığına söyle de bize ders versin

Dikkatimi çeken anaokuluna giden bir çok çocukta var bu fikir üretme olayı.

Mesela evde çör, çöp ne bulsa attırmıyor aktivite yapıyor.

Yakında çöpten bir evimiz olacak.

Yazın yediği dondurma çubuğu ile bile uydurup aktivite yapıyor.

bunlar büyütülecek sorunlar değil önemli olan aranız eşinizle iyi olsun Allah yuvanızda huzurunuzu korusun gerisi boş işler kayınvalide kayın peder eltiler bi şekilde hallolor eşler yoldan çıktımı ne sinir sisteminiz nede bünyeniz en küçük olayı kaldırmaz diğerleri dış kapının dış mandalları gerisi teferruat

Bütün fikirler çok güzel de, son madde cık.

Kayınvalidem gelirse geri gitmez, bizde yatar o gece.

Bu arada bu konu ile daha fazla meşgul etmeyim sizleri ama aklına değişik fikir gelenlere özel mesajım 24 saat açık.

Pardon Sebatiye abla biz senle bi kere takışmıştık
Ve ben seni yaşıtım filan sandım 'Sebatiyeee Sebatiyeee ' dedim
Kusura bakma

Ama sende bana Esra Erol'un seyircisi demiştin ondan yani

evet ama sen de bana KV ne hava atıyorsun demiştin.

KV ye hava atmak hayattaki en büyük eğlencem tamam da o konuda sizlerin fikrini sormuştum.

aslında benim en büyük şansım eşim.10 yıldır ailesine 1-2 defa gitmenin dışında görüşmüyoruz.herkes bunu beceremez.

evet ama sen de bana KV ne hava atıyorsun demiştin.

KV ye hava atmak hayattaki en büyük eğlencem tamam da o konuda sizlerin fikrini sormuştum.

Abla dedik, kusur bakma dedik
Sen hala kayınvalide diyosun ama

Ama çok komiğime gitmişti bana Esra Erol'un seyircisi demen o yüzden aklıma geliyo snei gördükçe gülüyorum
Yoksa o meseleyi zaten kapatmıştık değil mi :13:

kapattık tabikiii

aslında benim en büyük şansım eşim.10 yıldır ailesine 1-2 defa gitmenin dışında görüşmüyoruz.herkes bunu beceremez.

Aynen beceremez Sebatiye Abla, helede o pek önemsemedikleri çocuk evlenince bir kıymetli oluyor ki gözlerinde sorma gitsin.
Tecrübeyle sabit :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…