Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Ey gidi günler dimi :KK1:
Yok mu hiç sakladığın ben biraz saklamıştım mail filan ama çoğu gümledi eski adresimde :KK17:

biz yahoo mesengerdan yazışıyorduk.onun dışında yahoo dan attıgım maillerim duruyor.

Canım eşinden yana şanslısın,

Kimisi gerçekleri göremiyor.

Ben senin forumlarda yazdıklarını görüyorum da,

Senin kayınvaliden de az yapmamış hani...

en büyük darbeyi 3,5 yıl önce aldım KV den ve işte o zaman o aileyi sildim.demek içimde bir umut varmış.şimdi bir şey yok.ne yaparsa benden 100 katını görecek.

aslında benim en büyük şansım eşim.10 yıldır ailesine 1-2 defa gitmenin dışında görüşmüyoruz.herkes bunu beceremez.

gelinle uğraşacam derken oğlunuda kaybetmiş eşinizde olan cesaretmıdır ırademıdır azıcık benım eşimdede olsa keşke artık benı ezdırmıyor ama hala aynı evdeyız :KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
Hakkariye gönder eşini.

O zaman yeni sevgililer gibi msn den de konuşursun, ceptelefonundan da mesajlaşırsın, telefonda da zırf pırt arar.

yok canım evlendiğimiz günden beri o nerde ben orda.o hakkariye giderse beni de götürür.

ben hiç saklamamışım bi şey :/ hiç romantik biri değilimdir zira eşim de öyle. bir de ilk kez görüşecez sevgili olduktan sonra yüzyüze (öncesinde bi kez görüşmüştük) , kalktı izmir'e geldi, izmir'de öğrenciyim o zaman. bi baktım ayağında şıpıdık şıpıdık parmak arası terlik. bu ne dedim otobüste rahat olur diye terlik giymiş ayakkabıyı aldı sanmış almamış öyle şıpır şıpır gezdik bütün gün. ne kadar romantik olabiliriz siz düşünün :KK70:

gelinle uğraşacam derken oğlunuda kaybetmiş eşinizde olan cesaretmıdır ırademıdır azıcık benım eşimdede olsa keşke artık benı ezdırmıyor ama hala aynı evdeyız :KK14::KK14::KK14:

ben de bunu diyorum.benim anam var babam var sen ne yapıyorsan ogluna yapıyorsun diyorum.kadın o kadar salak ki bak şimdi "o bizim canımız ciğerimiz diyr" sonra anında peki çocugunun dogumuna niye gelmedin dediğimiz de " sizin için onlarla (elti) niye kötü olacakmışım" diyor

ben hiç saklamamışım bi şey :/ hiç romantik biri değilimdir zira eşim de öyle. bir de ilk kez görüşecez sevgili olduktan sonra yüzyüze (öncesinde bi kez görüşmüştük) , kalktı izmir'e geldi, izmir'de öğrenciyim o zaman. bi baktım ayağında şıpıdık şıpıdık parmak arası terlik. bu ne dedim otobüste rahat olur diye terlik giymiş ayakkabıyı aldı sanmış almamış öyle şıpır şıpır gezdik bütün gün. ne kadar romantik olabiliriz siz düşünün :KK70:

çokkkkkkkkkkkk şekerrrrrrrrr

Bütün fikirler çok güzel de, son madde cık.

Kayınvalidem gelirse geri gitmez, bizde yatar o gece. :KK47:

Bu arada bu konu ile daha fazla meşgul etmeyim sizleri ama aklına değişik fikir gelenlere özel mesajım 24 saat açık. :KK15:

Doğru senin öyle bir durumun vardı demi…o zaman zaten bir şey yapmasanız bile yan yana olmanız yeter ki kendiliğinden gelişecektir her şey. Bazen sürpriz yaparken aksilik oluyor, tam olmuyor.

Ben bazen kendim bulup okuyorum
hatırlatma babında eşime de yolluyorum
Ey gdi günler diyoruz :KK16:

Daha askere gitmemiş toy bir delikanlının maillerine :KK53:

Ara arada olsa eski özleniyor değil mi?

Sevgililik daha farklı, sorumluluk yok, ye, iç, gez.

Ya şimdi akşam gelirken ekmek almayı unutma, elektrik faturası yattı mı, akşam ne yemeği yesek, vs.

:KK9::KK9::KK9::KK9:hangı ıkonla gulsem bılemedım çok hoş gerçekten terlikler :KK52::KK52::KK52:

Ya şimdi akşam gelirken ekmek almayı unutma, elektrik faturası yattı mı, akşam ne yemeği yesek, vs.

çok farklıydı.o istanbulda ben ankarada yollarda telef olacaktık.özlem yürekte git git yol bitmiyor.uçakla neden gitmemişm derim zaman zaman
bir de o zamanlar cepte konusmak çok pahalı.knus konus doyamıyorsun

Tatlı anılarmış yani bakınca :KK16:
Sizinde öyle olacak inşallah :nazar:

Bizim o bile yok :KK1: aynı sokakta çalıştığımızdan birlikte gidip birlikte dönüyoruz
Ekmeği de beraber alıyoruz, faturayla da beraber karşılaşıyoruz :KK53:

Sadece öğlen mesajlaşıyoruz, yemeğe çıkalım mı gibisinden
Bir de akraba ziyaretlerinden sıkıldıysak, yavaş yavaş sıvışalım mı artık gibi sms çekiyoruz :KK17::KK1:

Ne güzel işte adam en doğal hali ile çıkmış karşına.

arkadaş romantizm bitmiyoki sıra doğuma gelsin :KK1:
bu arada 27 yaşındayım bende sağda solda abla falan dersiniz karışmam :KK35:

Tatlı anılarmış yani bakınca :KK16:
Sizinde öyle olacak inşallah :nazar:

Bizim o bile yok :KK1: aynı sokakta çalıştığımızdan birlikte gidip birlikte dönüyoruz
Ekmeği de beraber alıyoruz, faturayla da beraber karşılaşıyoruz :KK53:

Sadece öğlen mesajlaşıyoruz, yemeğe çıkalım mı gibisinden
Bir de akraba ziyaretlerinden sıkıldıysak, yavaş yavaş sıvışalım mı artık gibi sms çekiyoruz :KK17::KK1:

Harikasınız valla.

X