Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Zaferle sonlanmış güzel bir hikaye, inşallah hep mutlu olursunuz canım. Aşk herşeyin üstesinden geliyor evlenene kadar, sonradan kayış atabiliyor bazı sorunlar karşısında, bugünümüze şükür.

tümör denen illet bulmuş bela olmuştu 18 yaşıma kadar onun tedavisini gördümmm çok çok şükür ki bitti gitti bi kaç kalıcı hasar bıraktı ama kimse farkedemez bile düsünsenize 4 yıllık sevgiliyiz yanımdaki en yakınımdaki adam bile fark edememişti

çok geçmiş olsun canım

Benim hikayem hic romantik degil ama olsun :)

Bizim memleketin web sitesindeki forumda abisiyle konulara yazisirken tanistik. Abisi pm atti: "kardesim var, iyi anlasirsiniz" yazdi.
Ben sacmaladigini dusunurken benim tel noyu bir hemseriden bulup aradi esim. O istanbul'da yasiyordu, ben amasya'da.
İlk telefon konusmamizda memlekete beni gormeye gelecegini soyledi. Ben ciddiye almadim tabi.
Ama cidden geldi tanismaya ve 2. Gun evlilik teklif etti. Ben dalga gectim, bir suru sacma sapan bahane urettim. Ailesinin istemesine bile firsat vermeden yuzuk takti, 1 ay sonra baktim ki evliyiz.
Bu arada meger kv beni istememis, evlatliktan redderim demis ama bunlarin bana yansimasini engellemis esim.
Evlilik icin acele etme nedeni de buymus. Duyarim da onu birakirim diye korkmus.
Aslinda esim cok mulayim biridir ama ask onu gozukara yapmis. :))

ve bebişiniz geliyo
zaten bu erkek anaları oğullarının sevdiği kızı sevmiyo, çok aşık olursa onu kayırır söz geçiremem diye düşünüyolar galiba, ayılarak bayılarak gene yapıyolar gerçi yapacaklarını

Çok geçmiş olsun canım, ne güzel hem sağlığına kavuşmuşsun hemde sevdiğine.

Evet, cok sükür 9. Yilimizda bebis geliyor.

Kv komsu kizini istiyormus esime, o yuzden beni tanimadan düsman oldu, devam ediyor.

Oglu bana aşık, catlasin patlasin :))

Hemen hemen bir çoğumuzun eşi ailesine sormadan evlenmeye karar vermiş.

Acaba kayınvalidelerimiz o durumu mu hazmedemedi?

Bizim hikaye de uzun ama kisa keseyim

Lise 1. sinifta gordugum ruya hayatimin ruyasiydi
O ruyada esimin yuzunu cok net gormustum
Bir de erkek ve kiz cocugu

Ben bu ruyayi unuttum gitti

Universite 1 . siniftayim hayatimda baska biri var ama hic mutlu degilim
2. Sinifin ilk ders kaydinin oldugu gun bolumun panosundan ders programini alirken arkami donmemle esimle gozgoze gelmemiz bir oldu
Beynimde simsekler cakti
ruya gozumun onunden film seridi gibi gecti
Dikkatlice baktim evet iste o dedim icimden
Meger esim de benim arkam donuk ya ne guzel saclari var onunu donse de yuzunu gorsem diye gecirmis icinden Bu arada ben 2 deyim esim 1. sinif hemen hangi sinifin programini aldigima bakmis demis bu ust sinif comezim diye bana bakmaz :)

Ben diger vatandastan ayrildim hemen
Esim kampuste gordugu her yerde bakiyor laf atiyor
Yanimda samimi bir arkadasim vardi hep o olurdu yanimda
Arkadasim surekli esimin bakmalarini kendi ustune aliniyor ay ne yakisikli cocuk bana bakiyor vs dese de ben bana baktigini biliyorum ses etmiyorum

Aradan zaman gecmeden bir gun dersimiz bitti onlarin dersi baslayacak yan sinifta
ben de kitabimi unutmusum sinifa girdigimi gorur gormez geldi arkamdan sinifin kapisini kapatti
Seni hic tek yakalayamiyorum ben sana asik oldum dedi ben sok tabi
neyse boyle basladik

Cikmaya basladigimiz 3. ay somestr tatilinden donduk
tatilde ailesine benden bahsetmis kv. asla demis biz sana xi dusunuyoruz hayir ben evlenecegim insani buldum demis esim,
o da o zaman soyle o da ciddiyse nisan yapalim demis
Bana anlatti ben hayir seni tam olarak tanimiyorum ne bu acele dedim o gece Ankaranin sogugunda ne kavgalar ettik
O gun terkettim onu
o gece icip icip annesini aramis anne tamam senin dedigin olsun soyleyin
x le ayrildik senin dedigin gibi sevmiyor beni demis
Kvnin canina minnet tabi

eeee sonra :18:

bizimki biraz politik oğluyla inatlaşmadı onun yerine bana ben sevgiye saygı duyuyorum yoksa oğluma istediğimi alırım demişti

cümlenin sonunu getirmese iyiymiş eşim 29 yaşında kv ve kp o evlenirken depresyona girdiler resmen bana karşı bi zıtlıkları yok ama onun evden gideceği düşüncesi baya üzmüştü onları hem anlamıştım hem de etraftan ufak ufak duymuştum halbuki karşı apartmandayız yani , şimdi kaynım 22 yaşında okul askerlikten sonra evlenir diyorum hayatta olmaz 35 ten sonra diyo daha küçük bırakmam, izin vermem ne evlenmesi diyo,ben çekmedim ama eşimin kardeşinin( ve evleneceği kızın) çekeceği var sanırım

bizimki biraz politik oğluyla inatlaşmadı onun yerine bana ben sevgiye saygı duyuyorum yoksa oğluma istediğimi alırım demişti

Vavvvvv lafa bak.

Benim kayınvalidem hiç birşey demedi, eşim anne bak bu senin gelinin hazırlan istemeye gidiyoruz dediğinde siz kararınızı vermişsiniz oğlum bana bişey demek düşmez dedi işte bende o sırada yalan söylüyor yok öyle bişey, benim haberim yok dedim.

damat görümce ve kayınvalidenin aynı anda sevip istediği bi gelin yok mu yahu aramızda

damat (eşim ) , görümcem yok kaynım ,kp ve kv sever sağolsunlar , ben fazla ilgiyi sevmediğimden bana biraz fazla geliyo hele o evhamları yok mu ama yine de art niyetle yaptıkları bi zararlarını görmedim,

Arkası yarın deme sakın.

Kisa kesecegim dedim ama uzun yahu
devam ediyorum

Kv. gitmis kizi istemis
esim memlekete gitmis tatlilari yenmis sozlenmisler
tabi bu surecte kafamda bitirmistim hic bir seyden de haberim yok
bir gun yakaladi beni yine aglaya aglaya anlatti dedim ki sen sozlusun ona ihanet ettiginin farkinda misin asil simdi bittin benim icin dedim,
sarhostum vs dil dokup duruyor yok dedim

sonra esimi okulda gorememeye basladim
bir gun. kv. aradi beni kizim biz hata ettik sen etme ayrildi digerinden, ben cudanayi seviyorum diyip duruyor okulu birakicam diyor ne olur don dedi yok dedim
Kp aradi o kadar guzel konustu ki benimle tamam dedim
Esim o gece Adanadan Ankaraya bindi geldi
o gunden sonra hic ayrilmadik :)

Sonra ben mezun oldum atandim esim 1 yil sonra mezun oldu, benden 16 saatlik uzaklikta bir ile atandi her hafta gelirdi yanima
Askerlik vs derken 7. yilin sonunda evlendik :))

O 7 yilda cok cektirdim esime cokkk :)

Ruyam da gerceklesti bir oglumuz bir kizimiz var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…