Bir elti sedef vakası da benden kızlar

hikayenız çok guzel ama ben kvdenız tepkisini çok merak ettım sizi gördumu ben eşime tokat atsam benım kvde durmaz tekme tokar gırerdı bana

ayyy senin kayınvalide delirmedimi oğluma vurdun diye,oğlu ilk görüşte aşık olmuş anasıda ilk görüşte nefret etmiştir, hikaye çok güzel, valla insanın basireti bağlanıyo başka açıklaması yok yani,kavuşunda bi daha ayrılmayın inşallah

para bulunurda gerçek aşk bulunmaz iyiki kalbinin sesini dinlemişsin

Kizlar hepinizin hikayesi muhtesem Allah mutlulugunuzu daim etsin

Yalniz soylemeden gecemeyecegim
kadesanin neden evlilik tickerina okuzum yazdigini simdi anliyorum :)

Ben bir cok yerde anlatmisimdir
isterseniz yine anlatirim

maşallah bu tavla nelere kadirmiş, nerdeyse herkesin evlenmeden önce bir kez tavla oynamışlığı var
ben de eşim de bilmeyiz tavla,ben ondan ateş istemiştim o vesileyle tanıştık, ben ateşiniz var mı diyorum o elini alnına götürüyo hayır yok diyo te Allahım yaa, bende niye ateş istedim onuda unuttum şimdi, sigara içmedim hayatım boyunca, maşallah hepimizde aptal demişiz adamlara

ECD süpermişş maşallah size de . Yalnız KV de orda da figuran olarak olaya dahil olmuş. :)
Sende erken evlenenlerdensin sanırım

anlat Cudanam, zira senin evliliğin de benim için çok özel ve örnek alınası, öncesini de dinlemek isterim

Kızlar ben okuduğum hikayelerden anladım. Tavla oynamadan olmuyor bu iş. Erkek tavlaya götürürse kızlar ciddi olduğunu anlamalı.
Herkesin de bir tavla macerası var.

Ben hatırlıyorum seninkini. Okulda tanışmıştın sanırım. Hatta okuduğum zaman demiştim okulda tanışıp evlenen nadir kişilerden. Ben de dahil çevremdeki insanların %99 unun üniversite aşkı olmuyor.

hikayenız çok guzel ama ben kvdenız tepkisini çok merak ettım sizi gördumu ben eşime tokat atsam benım kvde durmaz tekme tokar gırerdı bana

Teşekkür ederim canım, ben çıktım eşim peşimden geldi, oda arkadan gelmişse görmüştür, inan gördü mü görmedi mi bilmiyorum.

Ama ben eşimi hep tokat atarak severdim, yanakları tombik gelirdi bana, hatta ilk ayrıldığımızda (6 aylık evliyken 6 ay yatılı polis okuluna gitti İstanbul'a) bana yazdığı mesaj aynen şuydu "bana tokat atarkenki yüz ifadeni bile özledim".

Kızlar ben okuduğum hikayelerden anladım. Tavla oynamadan olmuyor bu iş. Erkek tavlaya götürürse kızlar ciddi olduğunu anlamalı.
Herkesin de bir tavla macerası var.

aslında ilk buluşamlarda konuşcak pek bişi bulunmuyo tavlaya sarılıyo galiba , biz masa tenisi oynamıştık daha doğrusu oynayamamıştık sonra tavla atalım bari dedim , gerçi eşim aşırı konuşan bi insandır her durumda susmaz ben biraz kafa dinlemek için tavlaya sarılmıştım sanırım

18 yaşlarındaydım dersane dönemleri bu beni gözüne kestirmiş hiç tanışmıyoruz . nereye gitsem orda kantine giderim karşımda gözünün kırpmadan bakar yemeğe gideriz karşımda yine öyle bön bön bakar artık kızlarla dalga konusu olmuştu seninki yine gelmiş derler gülerdik daha sonra okadar rahatsız olmaya başlamıştım ki sapık gibi geliyodu bakışları filn yanımdan gecerken sacıma filn dokunurdu adı sapığa çıkmıştı :))) yaklaşık 2 ay kadar böyle devam etti..
bi gün sınıfta oturuyoruzz bunun bi arkadası bizim sınıftaymış meger karşı sınıfta görünüyo bende o tarafta oturuyodum bi baktım yine bu öyle bakıyo kapıyı çarptım arkadasta ne olduğunu anlamak için dışarı çıkmış sonra geldi minnoş gelsene bi dedi dışarı bi çıktım bu karşımda ne var dedim seninle tanışmayı çok istiyorum lütfen die bi giriş yaptı şiir gibi konuşmaya başladı her an aklımdasın her saniye seni düsüyorum surda bunu yaptın burda bunu yedin etkilendim o an birden sapık dediğim adamdan utandım çok ertesi gün sınıfta sıramın altına güller alıp koymuştu bu şekilde 1 ayda aşık etti kendine beni öyle böyle deil bi aşık oldukki şapşal şapşal dolanıyoruz ortalıklardaa derken derken 3 4 yıl geçti ....

bu arada hep evlilik mezuları açılıyo ben hep hayır diyorum daha erken ona söyleyemediğim büyük bi rahatsızlığım vardı söylersem kaybetcem sandım hep hep erteledim kendimi yedim bitirdim kaç yıl .. ama daha fazla kaçamıyodum evlilik için çok ısrar ediyodu askere bi git gel de dedim askere gitti döndü artık ailesi de nyi bekliyosunuz die sıkıştırıyodu ben bi kez görmüştüm annesini ailesinden ablasıyla nette görüsürdük daha sonra artık saklayamıyordum bi gün arkadaslarla akşam dışarda olalım hep birlikte dedik o gün söyleyecektim yüzüne söyleyemem die buna bi mektup yazıp arabanın içinde bi yere sakladım ...

akşam bizi eve bıraktıktan sonra aradım aşagıda bekliyodu arabada dedim şurda bi mektup var onu oku baya uzun içimi dökmüş herseyi söylemiştim... bekliyorum aramıyo bekliyrum ses yok derken bizim kızlardan biri aradıki hastanede arkadası açtı teli meğer arabayı öyle sürmüşki benimki biraz delidir kaza yapmış.... o anı anlatamam kendimden geçmiştim bana demiştiki neden yaptın dediğimde bana da bişey olsun istedim sen o zamn kendini bu kadar üzmüyceksin demişti .. şuan bile hatırladıkça gözlerim doluyo...

o günden sonra hiç bişey eskisi kadar güllük gülisanlık olmadı ailesine anlaattı hiç biri istemedi beni hele annesi kesinlikle sütümü helal etmem bababsı evlatlıktan reddecek oldu herkes üstüne geldi bunların hiç birini bana anlatmadı sadece çok soğuktu çok zayıfladı kendini bitiriyodu resmen bi gün bana ailem yüzünden olmuyak bu iş tam bitti diyemedi bana ama agladı konuşamadı o agladıkça ben ağladım anladım söyleyemiyodu içimde çok şey söylemek vardı söyleyemeden tmm burda bitti bu iş ohh beee dedim gittim ama zırıl zırıl aglıyoruzzz....

bu ayrılığa 2 ay dayanabildik bnm bütün ark yanımda bana destek onları hep arayıp bbeni sorarmış ailesinin yaptıklarını herseyi onlara anlatmış bizim kızlar bana hiç bişey demedi üzülürüm die ama duramıyodumdedim içimdekileri söylemeden bitmiycek bu içimdeki fırtına nolur bi şekilde görüstürün beni dedim zaten oda nolur uzaktan görüyüm bi gün demiş bunlar o yalanla çağırdılar gittim beni görünce direk ağladı ki ben hayatımda hiç agladığını görmemiştim bu olayda baya bi ağladı halleri gördüm.. baya uzun bi yürüdük sustuk sonra döküldüm benim ailesinden pek fazla haberim yok sadece tahmin ediyordum beni istemedi die düsünüyodum derken derken ne varsa içimdekileri döktü buna o aglıyo ben ağlıyorum offf hiç unutamam o anları hiç konuşmadan sadece sımsıkı sarılmıştı bana o gün anladıkki biz ayrılamayızzz...

daha sonraaaa baya bi olay oldu annesi idstemedi beni ama eşim çok kararlıydı evi terk etti annesiyle konuşmadı aylarca durulur dedik bırakmam seni dedi ölrüm dedi böylelikle 2 3 yıl daha gecti sonra annesi baktı kaybedecek oğlunu tmm dedi sen ne istersen öyle olsunn beraberliğimizin 7 ylılnda sözdü hemen nişan 4 ay sonra düğün yaptık olaylardan sonra kv hiç bişey yaşanmamış gibi davrandı hiç o konular açılmadı herkes bi rolde karşımdalar işteee çok uzun oldu ama kısaca böyle bi aşktı işte bizimkisi.....

Evet tavla kurtarmaca sanırım. Bir de tatlı çekişmeler oluyor. Erkek iyi oynayınca ilk oyunu aldığını sanıp bir güven mi geliyor ki adamlar rahatlıyor

benim bi erkek arkadaşım demişti ki, bi kızla tanıştım elektrik alamadım hadi eve git diyemiyosun sinemaya götürüyodum konuşmak zorunda kalmıyodum

benim bi erkek arkadaşım demişti ki, bi kızla tanıştım elektrik alamadım hadi eve git diyemiyosun sinemaya götürüyodum konuşmak zorunda kalmıyodum

Yani bu durumda kızın anlaması lazım aslında bence. Eğer bir erkek ilk tanışmada sinemaya gitmeyi teklif ediyorsa ben olsam başka zaman derdim. Çünkü aşık olan erkek el ele göz göze oturmak ister zannımca..

umarım rahatsızlığın geçmiştir canım
ne hikaye be,bizde dersanede tanıştık, bak şimdi bu adam seninle antin kuntin şeyler için küsüyo,hala seviyo ama unutmuş anasına rest çekip evden ayrıldığı günleri

Valla kayınvalide delirdimi bilemiyorum çünkü görmedim canım.

Amin canım, inş. son ayrılığımız olur bu.

Tavla oynma bahanesi ile tavlıyorlar heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…