Bir elti sedef vakası da benden kızlar

iyi yapmışsın bi anlık gazla senmisin sözlenen iyi olmuş :)
insan daha ne ister böyle bi aşk 2 güzel yavru,hayat bu işte be

Demekki insan 40 ında bir tane doğuracak, hepsi gidince psikolojisi bozulmadan kazandibi ile ilgilenecek.

Ben büyük konuşmayımda annem gibi olurum heralde, torun bakarım, kocamla takırım, emekliliğin tadını çıkartırım.

Kızımı canımı verecek şekilde sevdiğim halde yakasına yapışmam.

Cudana sizinkide değişik bir hikayeymiş, sonu güzel bitmiş neyseki.

Bir prens ve bir prenseste neşenize neşe katmış.

kızlar çok teşekkür ederim anılarınızı paylaştınız gözümün önünde her bir hikaye canlandı yemin ederim,her birinize yüz hayal ettim giydirdim kuşattım oynattım, yaşamak gibi oldu, hayatımız bahar tadında olsun

tabi ki olması gereken o herkes çok sever evladını ama mutluluğuyla mutlu olur , insanlar evlendi diye ailelerinden kopmuyor ya aksine aileye yeni fertler ekleniyor , kız aileleri daha anlayışlı tabi çocuklar mutlu olsun başka bişiy istemeyiz diyorlar , babama eşimden bahsettiğimde kahvaltıyı yarıda bırakıp evden çıkıp akşama kadar gelmemişti kabullenemedi uzun bi süre ama doğanın kanunu mutlu olduğumu görünce o da mutlu oldu

Biz teşekkür ederiz efendim.

Sırada doğum hikayesi mi var?

Yani evlat evlattır, kızı erkeği ayrı değildir.

Kız evladınıda büyütürken aynı emek harcanıyor erkek evladını büyütürkende.

Kız anneleri hakikaten daha anlayışlı, daha özverili ne biliyim.

Erkek annelerini çözemedim, erkek kardeşim evlenince annemde değişirse çözerim belki (Allah korusun inş. değişmez)

Şişt açılın
Dün öğleden beri internet gitti
Eyvah dedim kk yı keşfedip beni tümden engelledi bu şirket bilgisayarcılaır
Ama neyse ki düzeldi

Ne kaynatıyordunuz bensiz

evlilik güzel birşey ama yorucu yada ben evlenmedne önce hiç yorulmuyomusum ,birde yapı olarak sürekli bir adım sonrasını düşünen bir insan olduğumdan gereksiz takıntılarım yoruyor e buda tabi hiçyokken saçlarda çıkan beyazlara birde 2 gün önce öğrendiğim gizli şekere sebp oluyor sanırım, insanlar neler çekiyor olur olmadık durumlardan çöktüm resmen diye kızıyorum kendime genelde sizde evlilikten sonra değişmeler oldu mu

Nemesis eş ailesi tarafından benzeşiyoruz..

Kv beni istemiyordu (hoş beni değil oğlunun evlenmesini istemiyordu)

Eşim karşısına dikilmiş, onunla ben yaşayacağım, ömrümde bu kadar aşık olmadım demiş :)

Birde nişanlıyken bir olay beni çok üzmüştü, eşim annesine benim yanımda;

Nişanlımı karşısına alan beni karşısında bulur demişti,

O zaman haberim yoktu ama kv eşime bir küsmüş bu laftan sonra,

iki hafta konuşmamış :)))))

Şişt açılın
Ama neyse ki düzeldi

tanışma hikayelerini paylaştık kader , seninkini hayal meyal hatırlıyorum gerçide bi kere daha anlatsan...

Şişt açılın
Ama neyse ki düzeldi

Evlilik hikayemizi anlattık, mikrofon sizde.

Hoşgeldiniz.

Tam yazacaktım vazgectim :) Garaip bişi oldu ya :)

Allah mutluluklarınızı daim etsin

Olmaz mııııııııııııı?

Çıtı pıtı narin bir kızdım.

Kiralık ev nedir bilmezdim, fatura nasıl yatırılır bilmezdim, yemek yapmayı bilmezdim, para biriktirmenin ölemli olduğunu bilmezdim, market alışverişi vs. anlamazdım vs. Bunların hepsini öğrenmek zorunda kaldım.

Evde tek kalmaya korkardım, güçlü biri değildim.

Aynen sizin gibi planlı ve programlı yaşamayı seven birisi olarak, evlendikten sonra çok yoruldum, herşeyi düşünmek, planlamak bir evin tüm sorumluğunu yüklenmek çok zor.

Ama insan zamanala bu tempoyada alışıyor.

Çok geçmiş olsun canım demek bu sıkıntılar sana gizli şekeri miras bıraktı. Bende de şimdilik kesin değil ama yakın zamanda büyük bir ihtimalle tansiyon miras kalacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…