Bir elti sedef vakası da benden kızlar

açıkçası ben de kadesayı büyük sanıyodum ama bi konuda 83 doğumlu olduğunu yazınca vay anasını demiştim, 8 senelik evlilik iki evlat süper bişey

Ben evlenmeye 26 yasında zor cesaret ettim çocuk içinde 30- 32 fln olmam lazım sanırım :)

Kadesayı ayakta alkışlıyorum.

başka tanışma hikayesi yok mu beri gelmek isteyen ben de varım beyimle böyle tanıştık demek isteyen yok mu

varAma girer girmez şu gofretin adını gördüm. Yemekten geldim zaten benim tatlı krizi tavan..bi kendime gelim…. Aşk bombasını patlatcam

kızlar güzel düşünceleriniz için teşekkürler

bi ajda pekkan'ın bi de benim yaş mevzusu yılan hikayesine döndü

neyse,başka tanışma hikayelerini de okumak isteriz,e hadi

Son düzenleme:

üff eşime çok kızdım şimdi benımle hiç böle güzel tanışmadı hatta tanıştığımızda yüzüme bıle bakmadı çok makyaj yapmışım dıye sonra ne dank ettide sevgili olduk bilmem bi sorayım

merhaba bence de fazla mesaj olaylarına girme iyi nıyetlı olmadığı açık sen zaten uzakta olmakla en iyisini yapmişsin ben aynı apartmanda oturuyorum ve çok uzakta olmayı isterdim inan hiç bir özel hayatın kalmıyor...

bazı erkekler makyajı sevmiyo saf güzelliği görünce dank etmiştir

ewt olabılır çünkü 2 görüşmemizde iş çıkışı buluşmuştuk ve yuzumde hiçbişi yoktu

bız 2.buluşmada doğru düzgün konuşabıldık konuştuk konuştuk bana dedıki eski sevgilim burda çalışıyordu laf bulamayınca ağzından kaçırmış ve ben bu adamla evlendım :26::26::26:

:)

öyle deme,belki gözleri kamaştı da bakamamıştı nerden biliyorsun

bizimki komedi filmi gibi zaten :)

9.5 yılda tek falsosu bu olmuş boşver, erkekler şaşkın :)

ne güzel hikaye daha evlenmeden bırbırınız için çok emek vermişsiniz etrafında gördüğün o olumsuz evliliklerden asla olmaz bukadar emek varken

Merhabalar herkese, sabah burası bayağı bir yoğundu işler yeni hafifledi, şimdi müsait olsum ve herkesin hikayesini büyük bir keyifle okudum, Allah yuvanızdan huzuru, mutluluğu eksik etmesin inş.

Bende anlatıyım bari hikayemizi.

Eşim 2003 Aralık ayında askerden gelmiş, ama hala asker sayılıyor (askerliğini de meşhur Hakkari de yapmış ve izin kullanmamış, son bir ay erken gelmiş).

O sırada benim taa liseden bir arkadaşım var otobüste sık sık karşılaşıyoruz, ben işe gidip gelirken oda üniversiteye gidip geliyor, srevis gibi hemen hemen her akşam aynı otobüse biniyoruz ama dehşet çapkın bir çocuk, başıma bela olmasın diye bende sürekli ona olmayan erkek arkadaşmlarından bahdediyorum ve bir sonraki görmem de bir önceki anlattığımı unutuyorum, ama o anlamış yalan söylediğimi.:)

O zamanlarda da bizim iş yerinde bir kız var deli gibi evlenmek istiyor, ben ikisini tanıştırmaya karar verdim, her ikiside tamam dediler, iş yerinde öğle saatimizde ben ikisini tanıştırmak hiç unutmam turizm otelciliğin cafesine gittiğimde eşimde vardı yanında ve ben anladım benimle ilgili bişey olacağını, ikisini tanıştırdım bende eşime arkamı döndüm oturdum, ara ara laf atıyordu ve ukalaca cevap veriyorum.

Derken bir gün sonra akşam mesaj atmaya başladı, merhabalar nasılsınız, akşam iş çıkışı görüşelim mi? hepsinde de kibarca olmaz dedim, ben akşamları prensip olarak dışar çıkmam direk eve giderim dedim.

Bu defa cuma akşamı mesaj attı lütfen yarın görüşebilirmiyiz, bende ben seni yolda görsem tanımam istemiyorum dedim, yalvarırım lütfen ben seni tanırım dedi. İstemeyerekte olsa tamam dedim, hatta evden çıkarken de anneme "anne salağın biri muhtemelen bana teklif edecek, gidip başımdan def edipte geliyim" diyerek çıktım.

Buluştuk nitekim ben tanımadım ama o beni tanıdı, bişeyler içtik, sonra tavla oynadık, sonra yemek yedik ama o kadar kibar ve beyefendi ki tersleyemedim, neyse dedim akşam mesajla söylerim. Hatta sırf ben kızmayım, üzülmeyim diye tavlada bile bilerek yenilmişti, ben wc ye giderdim gelene kadar oturmaz ayakta beklerdi vs. vs.

Akşamda öyle kibar ve içten mesajlar çekiyorki sevmiyorum, istemiyorum ama üzüldüğüm için tersleyemiyorum ama bahaneler uyduruyorum hatta bir gün mesajlaşmamak içi hastayım dinlenmem lazım dedim, "geçmiş olsun, kendine dikkat et bende hastayım ama sana" yazmış göndermiş, saf saf eeeeeeeeee dedim (bende sanıyorum ki mesaj yarım geldi, oda hasta ama ben üzülmeyim diye söylemiyor, neyine üzüleceksem diye düşünüyorum) "birşey demedim ki bende hastayım ama sana hastayım dedim" dedi.

Toplam tanışmamızın arasından tam 9 gün geçti bu yine buluşalım diye yalvarmaya başladı, bende kendi kendime karar verdim, kesin gidip olunla ciddi bişeyler düşünmediğimi söyleyecektim, peki dedim, saat 3 te iş yerinden izin aldım, buluşacağımız yere gittim.

Oturduk, bişeyler sipariş verdik, aradan 3-5 dakika geçmeden oturduğumuz cafeye bir kadın girdi ama bize doğru yaklaşıyor, bu kim ki demeye kalmadan eşim dönkü kadına dedi ki "anne bak bu senin gelinin hazırlan hafaya istemeye gidiyoruz" ben şaşırdım, şok oldum, yalannnnnnn yok öyle birşey, yalan söylüyor, benim haberim yok dedim ve kalktım, eşim arkamdan geldi ve suratına bir tokat attım ama nasıl okkalı bir tokattı anlatamam, bana sormadan neden böyle şeyler yapıyorsun dedim, hiç vurduğuma bile kızmadı gülerek bunuda mı sana soracaktım dedi.

Ardından istemeye geldiler, nişan yaptık aradan 1,5 sene geçtikten sonrada evlendik. O 1,5 senede de birbirimizi tanıdık.

İşte buda bizim hikayemiz. Salak dediğim adam, şimdi benim canım KOCAM.

Ben nasıl tanıştım eşimle… ımm ne güzeldi o günler.. o günlerin hatırına bile aşk muhafaza edilir.
O sıra olma olasılığı olan biri vardı çevremde.. hayatında her şey süperdi ve onu seçersem altımda araba Ankara kazan ben kepçe gezip duracaktım. Çalışmak hobi dahi olsa yapacak o kadar çok hobi arasında fırsat bile kalmayacaktı…
İşte kader bu noktada kapımı çaldı. Hiçbir birikimi olmayan yani tamamen bu adamın zıttı biriyle tanıştım. O da eşim oluyor
Pek ilgimi çekmedi sadece işlerimizin biraz ortak olmasından dolayı sohbet falan ettik. Akşamları bu beni arar oldu ama ben açmıyorum ya işim var ya tv izliyorum falan.
Arkadaş ortamında görüştüğümüz zaman pek konuşmazdı. Alla alla derdim “hiç konuşmuyor, biraz aptal galiba” dedim kendi kendime aynen böyle hiç takmadım onu. Meğer heyecan yapıyormuş… bir iki derken aynı ortamdayız biz “akşam tavla oynayalım mı?” dedi. Ben de olur dedim. Yani bir taraftan da düşünüyorum bir program yazıyor da onu yapan insan salak olamaz diyorum. Neyse sanırım bunun hatırına bir şans verdim. İlk günden sonra kızlar bir rüya gördüm. Rüyamda bir ses sadece “hani merak ediyordun ya o an geldi işte” dedi. Bunu da çok önemsemedim. Gün geçtikçe aşık oldum buna ben. Ama akşam işten çıkana kadar deli gibi özlüyorum. Tam her şey iyi giderken bu iş için başka bir şehre taşınması gerekti. Her şey tamam gidiyor derken vazgeçti. 19 mayıs ve biz çalışmıyoruz gündüz buluştuk.
Bana bir sms attı biz otururken aynen şöyle: aşkım benim arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım, karım kısaca her şeyim olur musun? Benimle evlenir misin?
Sonra tek taş almış onu verdi falan..
Gerisi çok hızlı geldi bir bakmışım evlenmişiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…