Bir elti sedef vakası da benden kızlar

15 yaşındayken birine deli divane aşıktım öyle böyle değil, o naptı, geçti karşıma hem seni hem x'i seviyorum ikinizdende vazgeçemiyorum dedi öyle mi dedim ben kendimi seçeneklerin arasından çıkarıyım o zaman, döndüm gittim, dahada aşık olmazsın nemesis dedim, nitekim 2 sene olmadımda, 17 yaşında öss hazırlığı için gittiğim dersanede eşimle tanıştım, ilk görüşte aşk ya da vurulma değildi, etkilenmedim bile, dersane biter herkes yoluna gider dedim yüzüne, ama ne mümkün, aktı içime resmen, kök saldı çek çıkar becerebilirsen, vazgeçemedim,sınavdan ikimizde beklediğimizi alamadık, o meslek lisesiydi önü kapalıydı iki okul yazabiliyodu onlarıda bikaç puanla kaçırdı bense Ankarada okumak istemiyodum Eskişehir için puanım yetiyodu ama babam yollamadı, birlikte polislik sınavına girdik, onun sınava girmesi annemin ısrarıyla oldu hatta, o kazandı ben kazanamadım zaten heveslide değildim sevmem polisleri kazandığı okul Adanada ben Ankarada özel bi üniversiteye başlamışım, dedim 2 sene okucaksın sonra kimbilir nereye tayin olucaksın ben seni beklemem daha 5 sene okulum var,blöftü tabiki ama işe yaradı, okulu derecede bitirdi tayin kurasına kalmadan Ankaraya geldi,o gelip işe başladığında ben daha 2.sınıfa geçmiştim, yıllarca benim projelerim, sunumlarım,sınavlarım,ödevlerim,tezim ona dert oldu, hayatımın her anında yanımdaydı, uzakları yakın etti her zaman, olmazları oldurdu, tezimin %70'i ona ait desem yalan olmaz, benim okulum bitti kpss kursuna yazıldım o askere gitti, o benim için okulu derecede bitirip Ankaraya geldiyse ben de yüksek puan alıp Ankaraya atanmalıydım, askerden döndükten sonrada benim ezberlerime testlerime stresime ortak oldu, sınav yerine o götürdü beni, tercihleri birlikte yaptık ve Ankaraya atandım, artık bi engelimiz yoktu evlenmek için ama ben deli gibi korkuyodum evlenmekten, etrafımda adam akıllı evlilik yoktu annem çok çekmişti, işe başladıktan 7 ay sonra beni nişana ikna etti, 8 ay sonrada evlendik şarka gelmeyi gönüllü olarak istedik ve düğünden 3 gün sonra Batmana geldik, 8 aylık evliyiz birlikteliğimizin 10.yılındayız, anlatırken bikaç satır ama yaşarken ne kadar zordu,ne kadar yorucuydu ama ne kadar da güzeldi keşke her detayı anlatabilsem...umarım hiç ayrılmayız hiç eskimeyiz, bitmeyiz, en büyük şansım,koca yürekli insan,bitanem aşkım çok seviyorum yaa

Maşallah Maşallah, mutluluğunuz artarak devam etsin inşallah canım. Buna benzer bir hikayede benim başımdan geçti ama sonu ayrılıklı olan :)

Nemesiss Kv. de bu güzel hikayenin nazar boncuğu olsun diyelim he :)

Nemesiscim

ben de anlatayım mı? :)

onu bir toplantı da gördüm ve görür görmez "işte evleneceğim adam bu" dedim..üstelik asla o memleketli biriyle evlenmem diyordum.iki dünya bir araya gelse imkansız diye düşünüyordum.ben böyle derken kader bana gülüyormuş meğer :)

sonra sinir oldum ona.iki öğretmen arkadaş olarak asla anlaşabilecek tipler değildik.verdiğim etkinlikleri yapmıyordu,dosyalarını hazırlamıyordu falan.müdüre şikayet ettim hatta:)

bir tiyatro oyunuyla başladı arkadaşlığımız..oyun sonrası "ben bu akşam yemeğe gidicem istersen sen de gel" dedi..ben de bu bir teklif mi dedim yoo yemek yeriz dedi adam

sonra sohbetimiz devam etti..bu konuşmadan tam 2 hafta sonra birgün tavla oynarken "evlendiğimizde de tavla oynayıp fenerbahçe maçlarını izleriz dimi" dedi ve ben şok..daha sevgili bile değiliz adam evlenmekten bahsediyor..evlenecek miyiz ki dedim "beni mi oyalıyorsun,vakit mi öldürüyorsun benimle evlenmeyeceksek neden sevgili gibiyiz" dedi öküzümsü sanki o kız ben erkek:) meğer o bir evlilik teklifiymiş de ben anlamamışım..ben de hayır evlenmeyeceğiz dedim..adam kalktı ayağa herkesin için de "bu kız beni kendine aşık etti ama evlenmiyor benimle herkes duysun,ben onsuz yapamam diyorum ama o hayır diyor" diye bağırmaya başladı

sonra annemle konuştu,beni razı etmeye çalıştı ve en son tamam dedim..ben de ona aşık olmuşum meğer :) "eğer hayır deseydin tayin döneminde gidecektim,seni böyle severken aynı okulda arkadaş olarak kalamazdım" dedi..

işte hikayemiz böyle başladı..

ne ka romantik dimi

Son düzenleme:

ay öküz deme sen bu adama, ne kadar düz ne kadar kendinden emin bi adam, istediğini almış mı almış, dağılın
çok güzel bi hikaye,sende demişsin zaten evleneceğim adam bu diye daha bi nazlar bi şeyler :)
ikizlerle taçlanmış güzel bi evlilik Allah daim etsin

amin canım,hepimizinkini..

ama o benim ruh öküzüm :)

Gofretto ve Love,sizin hikayeleri de yeni okudum,

ben de anlatçam bende

sürücü kursundan arkadaşımdan not almaya gitmiştim , kızın sevgilisi de vardı orda onunda yanında benimki , kimsenin maksadı bizi birbirimize ayarlamak değil tesadüf eseri ben giderken onlarda gelmiş, oturalım bi çay içelim dedik , en son giderken biz seninle evlenicez dedi , bende bastım kahkahayı hadi sana hayırlı işler dedim yürüdüm gittim.

1 ay uğraştıktan sonra sevgili -arkadaş arası görüşmeye başladık 2 haftanın sonunda zorla annesiyle tanıştırdı , 3. hafta yüzüğü taktı teklifi etti bakarız demiştim hatta o zaman ,4. hafta para biriktirmeye başladık sonra bi baktım söz nişan düğün , adam beni oldu bittiye getirmiş resmen

Sizede kocaman Maşallah Kadesa, oğluşlarınızla mutluluğunuz huzurunuz daim olsun.
Bir yerde okumuştum 83 olduğunu, nedense ben seni daha büyük sanıyordum :)

valla anlattığından o anlaşılıyo
ama kaderiyle karşılaşınca insanın basireti bağlanırmışya kader işte canım nice yıllara inşallah

anammm brütüsler ne ka çokmuş

evet çok erken evlendim belki o kafa karıştırıyordur bir de yaşımdan olgun olduğumu söyler çok kişi,belki o yüzden :)

oysa ki minicik,pıtırcık,tazecikim daha

açıkçası ben de kadesayı büyük sanıyodum ama bi konuda 83 doğumlu olduğunu yazınca vay anasını demiştim, 8 senelik evlilik iki evlat süper bişey

sen de mi brütüs

evet 40 yaşında sanılıyormuşum

tam kadesa abla vakası olmasa da ben de 40 gibi bir şey düşünüyordum. daha geçenlerde yaşını öğrendim.
ama ikiz avatarının ve evlilik yılının baya etkisi var bu görüşte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…