Bir elti sedef vakası da benden kızlar

ay bunlar benim pinti yönümüde politikacı kimliğimide açık ettiler,Allahlarından bulsunlar hanımefendi çizgimden sapıcam

Salon kadını çizginden kaydırdılar seni Kkdaki imajını çizdiler

ahahah stratejilere bak sen, bu bile üstün bir enerji gerektirir.

ne desem bilemedim dedim en son, bişey deme bi an önce taşın de yeter dedi, herşey gönlünce olsun dedim, inşallah dahada uzatmaz, hırsızlık konusunu nerelere geldi bakında görün, ibretlik

ne desem bilemedim dedim en son, bişey deme bi an önce taşın de yeter dedi, herşey gönlünce olsun dedim, inşallah dahada uzatmaz, hırsızlık konusunu nerelere geldi bakında görün, ibretlik

Devamının gelmeyeceğini bilsem ara konuş içindeki herşeyi döksün de rahatlasın dicem ama o iş öyle değil.

o 93 doğumlu ben 85 aramızda 8 yaş var, o lise bitmeden nişanlandı evlendi, ben eşimle 9 sene çıktım askerlik iş güç durumları netleşmeden evlenmedim, o akraba çevresinden bi kız görücü usulü evlendi kocasıyla, biz uzun süre çıktık herşeyimizi kendimiz yaptık, o hala kv'lerden maddi yardım görüyo bizse kendi yağımızda kavruluyoruz, yani hiçbi yönden benzemiyoruz ama sürekli bi kıyaslama halinde

büyük eltimle bir araya gelince k.valide dedikodusu yaparız çünkü biliyoruz ki bizden sır çıkmaz :)

ancak küçük eltimle yapmayız.o anneciğini sever çünkü hatta trübünlere de oynar.ama bizden gördü bazı şeyleri tabii,ne yapıp ne yapmaması gerektiğini iyi öğrendi.ama samimi mi derseniz tabii ki hiç değil.

sürekli rol yapmaktansa kendim olmayı tercih ederim.

ay tutun beni,açılmak üzereyim

açıl açıl, şimdi değilse ne zaman kadesa :)
kendin olmak en güzeli ama bu ilişkiler insanı çok zorluyo harbiden, en azından biriyle anlaşıyosun

evet açıl açıl buralar iyice sıkıcı olmaya başlamıştı.

kv konusuna girmemek için kırk takla atıyorum mayın tarlasında yürümek gibi
o
o araken nr görüyorsan açma! Eyer göremiyorsan eşim yanımda de ve kıza kesip kapat. Yada açık açık konuş.
Ne kadar bu kv kafasına takarsa, okadar sorun çıkar, bunuda diyemiyorsan ozaman, o her kötülüğünde sende yok kız, aslında kv cok tatlı, yok ben ne biliyim böyle, şöyle! Bakar sen onu dinlemekden cok, duymak istemediği şeyler söylüyorsun, senden vazgeçer:))

eltim işten çıkmış, ayrı eve çıksada kv'lerden yardım almaya devam edicek ne bekliyo ki, kimden destek alıyosan tabiki hak iddia edicek zaten yönetmeyi seven biri kv

canım zaten hep o mesaj atar napıyosun diye gireri, yemekteyiz yürüyüşteyiz falan yazarım, bana biri yemekteyiz dese haa tamam afiyet olsun der yazmam bi daha, ama o uzatır, hiç yazmamayı düşündüm ama bu seferde yüz yüze gelince ne dicem, hani bana açıkça bi yanlış yapsada küssek olur ama şimdi öyle bi durumda yok, bu sefer benimi kötüler millete, işte burnu havada yazmıyo bana gibi

valla yan yana mıydı bilmiyorum ama telefon nerde durur ki

Hımmm haklısın dedektif olacağız yakında..

Cevap verme bence çok uzattı
Hatta deidm ya ben olsam kaynımı arardım bi geçmiş olsun derdim, o dedikoduya bağlamaz en azından

evet evet buna da şükür ne kötü kaynanalar var dersin :13:

meğer herkesler benim açılmamı bekliyormuş :)

durun açılayım o zaman ama bir arkadaş vardı şimdi nickini hatırlamıyorum,bana sen sakın konu açma pişman ederiz gibi bişey yazmıştı onu da çağıralım bari

büyük eltimi severim,bana daha dürüst gelir çünkü.küçük olanla da sorunumuz yok ama onunla pek iletişimim de yok.yine de hep mesafe koymakta fayda var.

ahhh işte asıl konuya gelmiş.istediğini yazsan,diyecek ki nemesis de böyle söylüyor

tuzağa düşme

hayy allahım yaa ben ne kadar şanslı bir insanım.elti denilen karıyla 10 yıldır görüşmüyorum ha ha ha :)))))))

Benim eltim yok
Görümcem sözlendi eltisi ile şimdiden sorunları oluyor gibi.. Karşı taraf bana bu alınmamıştı ona da alınmasın diyormuş..

Şu meşhur eşimin kuzeni benim yanıma gelice böyle şeyler anlatır durur
Ne saçma eltisi çalışmamış çeyiz az almış, görümcemin çok alacağını dolayısı ile onlarında çok şey almasının doğru olduğunu o eltiyi hiç sevmediğini söylüyo..

Bilmem dedim iyi ki eltim yok
Bana demez mi aslında karışmak isterse görümce de yapar da senin ki karışmıyo ben görümce olunca çok görümcelik yaparım
Dedim o da sana bi güzel yengelik yapar o zaman ben insanların sıfatlarına göre değil gördüğüm muameleye göre muamele ederim

Im cım ben yani abimi çok severim o evlenirse tek mi kalacam ya benimevlenmemi beklicek ya beni de kabullencekler dedi
Artık orası onların bileceği iş dedim..
( Daha abisinin sevgilisi bile yok düşünün yani )

O yüzden ne kadar az muhatap olursam o kadar iyi diyorum, tek beslenmesini masamda yapması sorun değil yani dedikodu seven biri

benim de görümcem yok ama olaydı iyiydi

k.validemin hırsını ondan alırdım

elti ile kader ortaklığın var çünkü aynı k.valideye sahipsin,o yüzden bana daha bi sevimli geliyor.

ya konuşturmayın beni,içimde ki canavar ortaya çıkacak şimdi

dur bir de ben konuşayım.

KV buyuk oglunu zor evlendirmiş.bulamamışlar birini.sonra çalıştığı yerde biri gel benim bacım var onu sana verelim demiş.kız öğretmen ve acil kocaya ihtiyacı varmış eş durumundan yararlanmak için.ablasının kocası zengin.çok severler zengini.hemen gözleri dönmüş.eşimle biz o zaman çıkıyorduk.anlatıyordu eltiyi şöyle çirkin böyle şımarık felan.ben de saçmalama adam begenmiş diyordum.
KV nin eş dostu yok.şöyle kalabalığa girince bir de agırlamışlar bunları ablası her gelişlerinde arabasıyla almış götürmüş getirmiş.pastalar börekler.evlerine bir hareket gelmiş.neyse bu arada evlenirken herşeyi bunlara yaptırmışlar.herşeyi abartmıyorum.bunları konuşuyorlar ve eşimde bana söylüyor ama el pençe divanlar bir şey diyemiyorlar.üzerine titriyorlar küstürmeyelim diye.

ortada bir de oglunun iş arkadası var.onun kardeşi arkadaşıyla kötü olmasın.neyse ben 10 ay gibi kısa sürede evlenince ona yapamadıklarını bana yapmaya kalktılar.
aslında şöyle 2-3 yıl sonra ortaya çıksaydım onun ipini çoktan pazara çıkarmış olurlardı.

elti beni ilk gördüğü anda kıskandı.uzerine kuma gelmişim gibi davrandı ama ben hiç oralı olmamıştım.nişanda kv alyanslarınızı çok begendim demişti.Allahım kadın bir irkilde bir pis bakış attı.KV nin bu kadar lafını bile çekememişti.sonra 1 ay sonra dugun oldu.1 ay boyunca kudurmuş.düğünde şeytanları azdı zehir ettiler.hoş en güzel gunun zehir olmasının ne demek oldugunu benden çok daha iyi anladılar.Allah büyük

Kıyas kabul edilemez bir durum bu :) Yazık... Kendim ettim kendim buldum şarkısını kendisine armağan etmek istiyorum izninle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…