Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Aaa bana da öyle derler
Anneme komşular demiş ki sen çok sıcak kanlısın ama kızın hiç sana çekmemiş buzdolabı gibi
Napim anne dedim snein arkadaşların da fırın gibi çok sıkılıyorum..

Nereye gidiyosun Kadoş ?
Bakkala..
İyi iyi annene selam söyle..

Nerden geliyosun Kadoş ?
Bakkaldan
Poşeti bi süzmeler, kahvaltı edeceksiniz herhalde?
Evet
Ablanlar mı geldi kahvaltıya ?
Evet
Ablanlara da selam söyle

Şimdi ben bunlarla ne konuşayım yani, bakkala giden insan nerden döner yahu

poşet süzme huyu komşu teyzelerde bulaşıcı galiba,annenle samimi olan herkes hayatında söz sahibi

Bence kızın mesajlarına cevap verme.5 tane atıyorsa 1 tanesine cevap ver ona da geç ver…
İki tarafı da idare eder gibi sezinledim ben.. mesafe her zaman iyidir bence bu tür durumlarda.. kayınvalidenin de uzaktan bir zararı yoksa sana zaman zaman arayıp hal hatır sormak soğukluk olmaması açısından iyidir. Eğer arkandan işler çeviriyorsa kendi kazdığı kuyuya nasılsa kendi düşer.

poşeti geçtim bizim komşu çöplere bile bakardı, her gün çöp çıkarıyosunuz ne yiyosunuz o kadar derdi, kendisi 2 güne bi çıkarıyomuş

böyleleri fena işte.uzak duracaksın.Allahtan böyle konuşarak kendilerini belli ediyorlar.

poşet süzme huyu komşu teyzelerde bulaşıcı galiba,annenle samimi olan herkes hayatında söz sahibi

benim çok yakın bir arkadaşım var ve onunda kızı var.benim kızım olmadığı için onu da çok severim.büyük oğlumdan da 2 yaş büyük kendisi.

arkadaşımla beraber hep onun için bir şeyler yaparız,alışveriş yaparız.beni de çok sever teyzoş der her zaman.ama annesine bir nedenle kızıp bana anlattığında ben annesine hak verdiğimde de çok kızardı.hatta herkesin bir annesi var,benim 2 tane diye söylenirdi.ama onun istediği bir şeyi annesine aldırdığımda da havalara uçardı

senin o cümleni okuyunca o günleri hatırladım.şimdi evli ve çocuğu var ve bazı şeyleri bana söyler

evet bak eşim görmüş demem etkili olabilir,hiç aklıma gelmedi bu
Vallah canım ben gecen ablamın SMS / mesajından sonra açık açık dedim, ya dikatli olun yada bu tür konuları mesajla atıp sormayın. Eşim farkederseki, eder çünkü telefon ortalıkta, rahatsızlık duyar. Buda hiç hoş bir duygu değil dedim, guzel bir dilden. Şimdi mesaj atıp herşey yolundami vs gibi mesaj atmıyorlar, sanki kötü giden bir şey var gibi.

Bu yüzden bu fikir senin işinede yaraya bilir, ki zaten kocan onun mesajini görürse hiç hoş şeyler düşünmez, sonucda onunda annesi:)

bunu bi denicem ama bu seferde akşam atmaz gündüz işteyken atar diye düşünüyorum

biraz cahil bir kız ve bu tipler çok baş ağrıtır.laf taşır, yapar yapmadım der.der de der...

bence hiç cevap yazma

benim insan küçümseme huyum yok biçok bakımdan talihsiz bi çocukluk yaşadığını da düşünüyorum,yazık diyorum ama dediğin doğru cahillik var, yetiştiği muhit benim 27 sene yaşadığım ilde bi kere gitmediğim bi yer, evlendide kv'nin muhitine geldi

tahminim sanırım doğru çıkacak, önceki yorumlarında kayınvalidem ve kayınpederimin bize geleceğini söylemiştim, bilet parası hakkında konuşmuyolar acaba bizmi ödicez diye düşünüyodum, dün eşimle konuşmuşlar nisanda gelecekler bilet parası hakkında hiç konuşmamışlar eşimde sormamış, verirlermi vermezlermi bilmiyorum dedi, internetten alıyoruz biletleri onlar anlamazmış biz alıcaz kredi kartıyla ödicez bi ihtimal gelince bize nakit öderler ama sanmıyorum çünkü geçmiş tecrübelerim var, bende eşime dedim yani düzen bu mu bize geleceklerin biletlerini bizmi ödicez dedim, annemlerde internet işinden anlamıyolar ama babamın hesaplarınıda ben takip ettiğim için hesabımdan para aktar kendine, biletide sen al dedi, bende onun hesabından bilet parasını çektim, kendileri ödedi yani ve 500 küsur lira ödediler 3 kişi için gidiş dönüş (kardeşim gelemedi)
kardeşimde martta gelmek istiyo, o zaman onun biletinide ödicez dedim ve dün aldık biletini, annenler bilet paralarını verirlerse yarısını alırız dedim

böyle hesaplara hiç girmek istemiyorum ama kızlar insan sinir oluyo, babam eve eli boş gelmedi hiç, pazara çıktı bi dolu şey aldı, şimdi diyorumki nemesis belki kp de alır ne biliyosun ama almaz huyu değil çünkü, benim babamda bize hesap bile ödetmiyo, eşimde diyoki senin baban fırsat vermiyoki, maşallah seninkide hiç fırsatı kaçırmıyo dedim, anne babanla ilgili sana kızmam saçma biliyorum ama kafamdaki adalet duygusu benim için önemli dedim, bundan sonra babamada ödetmicez o zaman dedim, bi yerden sonra kin bağlarım yoksa, en azından iki tarafta ödemiyo bişey dersem iki tarafıda eşit görürüm ama benim babam verecek dağıtacak saçacak ama karşı taraf oğlumuz oğlumuzun evi diye gerinecek

nemı son durumu okumadımda
ben cezalıyken okumustum
sey demısın
ben kıza ablalık yapayım dedım kız bana gülüm diyor diye
cok gülmüştümmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…