Bir elti sedef vakası da benden kızlar

o kadar sıkıntınız olduğunu bilmiyodum, uzakta olunca kendi annemden bile haberim olmuyo bazen dedim,politik cevap düşünecem diye filozof ya da harbiden politikacı olacam ha

ahahah yakışır :)

Hani orta yere gelip benim derdim de şu diyenler var ya onlardan oldu

kızlar kafama takılan bişey daha var, şimdi annem babam ve kardeşim bana gelicekti kardeşim gelemedi, annem babam geldi, 3 kişilik uçak bileti parasını kendileri verdi, şimdi kv'de de gelmek istiyo eltimde takılmak istiyo peşlerine e o gelirse kaynımda gelir, eder 4 kişi, lafı geçmiyo ama bunu bizim ödememizimi bekliyolar acaba, tarih taa nisan olduğu için şimdiden konusunu açmak istemiyorum eşime ama tedirgin oluyorum, zaten pintiliğimi açık ettim kk'da değilmi Elmayracığım
kardeşim askerdeyken para gönderirdim kardeşim ablam gönderdi diyince babam hemen hesabıma o miktarı yollardı ben varken sana düşmez diye, şimdi ben böyle bi babayla büyüdüğüm için eşimin ailesi maddi konularda tuhaf gelebiliyo bana

ahahah yakışır :)

Hani orta yere gelip benim derdim de şu diyenler var ya onlardan oldu

Evet tam onlardan oldum çıktım
Halbu ki daha dün birine konu dağılıyo istersen daha fazla dağılmadan yeni konu aç demiştim evet büyük konuşunca başıma geldi kızlar

Ama ne bilim Nemesis'in eltisi de eşimin kuzeni gibi laftan anlamayınca aklıma geldi birden

Zaten herkes kendi biletini kendi almalı
Parasını geçtim siz bu eltinin bir de yol parasını karşılarsanız her kayınvalideyle tartıştığında size gelebilir diye düşündüm

Normalde beklerler mi öyle şeyler, maddi olarak yani? Şuna bak yaa adamlar gezmeye gelecek parasını da sen mi vereceksin?

Eşine söyleme nemesis, doğmamış cocuğa don biçme der hemen. Biletler alınmaya yakın söylersin fikrini.

Demek ki kkdakiler haklı kınadığını yaşamadan ölmezsin

Kv mi hırsız mı desen hırsızı seçecek senin elti

komplo teorisi yazıcam
mahallede zaten hırsız söylentisi var, eltide bunu kullanıp evden taşınmak için kendi evini soymuş olabilirmi, kaynımın telefonu çalınmış kendi telefonu yanında, kredi kartı alınmış onu iptal ettirmişler zaten, bide eşimin aldığı foto makinası
çok mu fesatım

Yuh yok cnm. ayy valla hamamda kadınlar nasıl bayılıyorsa öyle bayılıcam şimdi

Nasıl yani
İkisinin telefonu yanyana iken kendisinin ki duruyo eşinin ki mi çalınmış tek

anaammm bu eltinin derdi çok belli :))

sakın bu tuzağa düşme.

aslında şöyle yazacaksın;o kadın da senden bıktı inan hatta ben ikinizden de bıktım da batmana kaçtım.burası da harika zaten,hergün gecelere akıyoruz

al sana cevap

Son düzenleme:

evet o istidat var sende:))
Kv den kurtulmak için bi dahaki sefere kocasına tecavuze yeltenebilir.
İşe yaramasa ile fantezi olur:)))

Son düzenleme:
bi ben kurnaz olamadım şu bakanlıga ugrada benım ısımı halledıver be hacı valla mutsuzum kafa ıznı yapıyorum bugun anlıyomusun benı

Yerim ben senin kafanı da iznini de

Kıızııım benim dayımın kolu o kadar uzun olsa kendi tayinimi aldırırım bodruma falan

Kadercim istediğini yaz neticede hepimiz birinden çekiyoruz
Elmayra huyları şöyle, evlenmeden önce eşim ailesiyle yaşadığından maddi yardımda yapıyodu, 6 sene böyle devam etti, nişanlandık eşya parası biriktirmeye başladık hazırlıklarımız var hala para isteme huyunu bırakmadılar dedi eşim, benden alıp ne kadarını eşime veriyolar bilmiyorum dedi, cinlenmiştim ve eşim vermicem artık demişti açık açık
bide ortamda babam varsa asla onun babasının eli cebine gitmez, bize bişeymi gönderilecek babam verir kargoya kargo parası vs falan hep ondan, havaalanında bagaj kilosunu aşınca para ödeniyo fazladan, babam gider öder, nikah fotoğraflarını almak istermisiniz demişti fotğrafçı, evet dedim, o resimlerin parasınıda babam verdi, eşimin eli cebine girince tuttu hemen, belkide benim babam işgüzar bilemiyorum
onun mantık şudur ben yaşadıkça sizin paranız geçmez benim yanımda, ihtiyacım olursa tabiki isterim ama destek olma görevi öncelikle benim

ayyy canlarım benim hemen yorumlar yaptınız fi tarihinde açılmış konuya, çok sağolun
ama aynı kişiyle ilgili olduğu için ikide bi konu açmak istemiyorum burdan devam etsin aile saadetimiz

doğrusu bu canım.insanlar aynı konunun serisini açıyorlar neredeyse.hele birde şu konu 1,şu konu 2 modası başladı

eltin çok uyanık,seni dedikodu içine çekmeye çalışıyor,bence fazla uzatma,ihale senin üstüne kalabilir

Batman klapları yıkılıyo falan dese catlar ölür

Yerim ben senin kafanı da iznini de

Kıızııım benim dayımın kolu o kadar uzun olsa kendi tayinimi aldırırım bodruma falan

anam ben bodrum neyin istemıyorum evıme yakın bir kurum istiyorum yolunu degıstır bugun asagıdan dolanıverde recep amcama bi ugra yada bir gun ordan gectıgınde elinde pankart önünde içinde atas yakılan varil görürsen benım o :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…