Bir darbe yemediğim kuzenim kalmıştı

merveicx

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.430
132
26
Ben 24, kuzenim 20 yaşında. Ama en yakın arkadaşım gibiydi her zaman. Çok yakındık. Sevgilisi var ve benimde unutamadığım biri olduğu için sevgilisinin abisini bana yapmaya çalıştı. Biriyle ol unutursun diye. Ama ben ilk günden beri istemedim sadece onu değil kimseyi istemedim zatne bu süreçte gerek dış görünüşü, gerek karakteri bana uygun değildi. Ama o zorla çocuğunda aklına bunu soktu. Çok çok yakışıyorsunuz diye. Sadece 3 gün konuştum çocukla o da hep mesafemi korudum. Baktım ki umutlanıyor bende sadece arkadaşça yaklaştığımdan bahsettim. Sonra bana mesaj attı “seni iyi tanıdım ama kötüymüşsün bana umut verdin oynadın” diye. Halbuki aksine yaklaşmadım bile. Kuzenim çocuğu doldurdu hep siz olursunuz diye. Sonra gecenin üçü kuzenimin sevgilisi aradı. Abim kaza yaptı diye. Kuzenimde beni suçladı. Hız yapmış sinirlenip sebebi benmişim çünkü benden 2 saat sonra oldu olay. Ben bu olaya hiç tepki vermedim. Bundan bi kaç gün sonra, kuzenimin eski sevgilisi var bende tanırım çocuğu 1 senedir. Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldılar. O çocuğun arkadaşı benimle tanışmak istemiş. Kuzenim bahsetti durumdan. Ama bana çocuğu kötüledi. “ çok çirkin seni üzer boşver” dedi. Baya kötüleyince bende istemedim. Sonra bu eski sevgilisinin kafesi var oraya gittim kuzenimle. Tanıştırmak istediği çocukta geldi tesadüfen. Kuzenimin dediğinin aksine de gayet eli yüzü düzgün bi çocukmuş. Oturduk ettik. Sonra kuzenim alkol almak istedi. Ben alkol kullanmıyorum beni de zorladı iç diye içmedim. Bu arada gece 1 saat ve ailesi benimle olduğunu biliyor. Bu kız içti çocuklarla birlikte. İçeri girdi geldikten sonra kulağıma “ ben öpüştüm”dedi. Eski sevgilisiyle öpüşüyor bir yandan da şu anki sevgilisi telefonda arayıp duruyor. Çok sinirlendim.Sohbet devam ederken tanıştırmak istediği çocuk bana” sen tam kariyer kadınısın ciddi duruşun var” dedi. Kuzenim bu lafın üzerine” aynen aşırı gergin biri biliyo musun” dedi. Sustum ben yine bi şey demedim. Sonra ben dedim ki” bana emanetsin biraz yavaş iç o sorumluluğu alamam” dedim. Bana insanların önünde” S***** G** (Defol)” o zaman dedi. Eski sevgilisi de sakinleşsin diye götürdü. Geldiğinde masaya tekrar benim bu kaza olayını anlattı. Benim üzülmem lazımmış güya o çocuk için. Bunları da anlattı ilk kez gördüğü çocukların karşısında. Eski sevgilisine de “ sen onunla neden yakınsın diyip beni çocuktan kıskanmış. Beni tanıştırmak istediği çocuk kuzenime “ çok saygısızsın ama yaşına veriyorum” dedi. Bunu diyince çocuğun üzerine şişeyi atıp gece saat 3 de beni iki erkeğin yanında tek başıma bırakıp gitti. Eve gidince ailesine de “ Merve’ye gel dedim ama kalkmadı oturmak istedi ben de geldim.” Demiş. Şimdi siz bu durumda ne yapardınız aşırı sinirliyim çünkü

Ben şeyi merak ettim yorumlarda diğer arkadaşlar sen değiştin mi seni zaten biliyoruz vs demiş eski konulardan fln neydi olay bilen anlatsınnn

Nasıl ilişkiler içindesiniz ben anlamadım ki.. Bana en yakın arkadaşını göster sana kim olduğunu söyleyeyim hesabı sizdeki. Sizde az değilsiniz ki. Ucu size dokununca kötü olmuşsunuz işte. Ama üzücü yani. 2000'liler ve sonraki nesil çok saçma ilişkiler yaşıyorlar.

Ben 24, kuzenim 20 yaşında. Ama en yakın arkadaşım gibiydi her zaman. Çok yakındık. Sevgilisi var ve benimde unutamadığım biri olduğu için sevgilisinin abisini bana yapmaya çalıştı. Biriyle ol unutursun diye. Ama ben ilk günden beri istemedim sadece onu değil kimseyi istemedim zatne bu süreçte gerek dış görünüşü, gerek karakteri bana uygun değildi. Ama o zorla çocuğunda aklına bunu soktu. Çok çok yakışıyorsunuz diye. Sadece 3 gün konuştum çocukla o da hep mesafemi korudum. Baktım ki umutlanıyor bende sadece arkadaşça yaklaştığımdan bahsettim. Sonra bana mesaj attı “seni iyi tanıdım ama kötüymüşsün bana umut verdin oynadın” diye. Halbuki aksine yaklaşmadım bile. Kuzenim çocuğu doldurdu hep siz olursunuz diye. Sonra gecenin üçü kuzenimin sevgilisi aradı. Abim kaza yaptı diye. Kuzenimde beni suçladı. Hız yapmış sinirlenip sebebi benmişim çünkü benden 2 saat sonra oldu olay. Ben bu olaya hiç tepki vermedim. Bundan bi kaç gün sonra, kuzenimin eski sevgilisi var bende tanırım çocuğu 1 senedir. Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldılar. O çocuğun arkadaşı benimle tanışmak istemiş. Kuzenim bahsetti durumdan. Ama bana çocuğu kötüledi. “ çok çirkin seni üzer boşver” dedi. Baya kötüleyince bende istemedim. Sonra bu eski sevgilisinin kafesi var oraya gittim kuzenimle. Tanıştırmak istediği çocukta geldi tesadüfen. Kuzenimin dediğinin aksine de gayet eli yüzü düzgün bi çocukmuş. Oturduk ettik. Sonra kuzenim alkol almak istedi. Ben alkol kullanmıyorum beni de zorladı iç diye içmedim. Bu arada gece 1 saat ve ailesi benimle olduğunu biliyor. Bu kız içti çocuklarla birlikte. İçeri girdi geldikten sonra kulağıma “ ben öpüştüm”dedi. Eski sevgilisiyle öpüşüyor bir yandan da şu anki sevgilisi telefonda arayıp duruyor. Çok sinirlendim.Sohbet devam ederken tanıştırmak istediği çocuk bana” sen tam kariyer kadınısın ciddi duruşun var” dedi. Kuzenim bu lafın üzerine” aynen aşırı gergin biri biliyo musun” dedi. Sustum ben yine bi şey demedim. Sonra ben dedim ki” bana emanetsin biraz yavaş iç o sorumluluğu alamam” dedim. Bana insanların önünde” S*** G (Defol)” o zaman dedi. Eski sevgilisi de sakinleşsin diye götürdü. Geldiğinde masaya tekrar benim bu kaza olayını anlattı. Benim üzülmem lazımmış güya o çocuk için. Bunları da anlattı ilk kez gördüğü çocukların karşısında. Eski sevgilisine de “ sen onunla neden yakınsın diyip beni çocuktan kıskanmış. Beni tanıştırmak istediği çocuk kuzenime “ çok saygısızsın ama yaşına veriyorum” dedi. Bunu diyince çocuğun üzerine şişeyi atıp gece saat 3 de beni iki erkeğin yanında tek başıma bırakıp gitti. Eve gidince ailesine de “ Merve’ye gel dedim ama kalkmadı oturmak istedi ben de geldim.” Demiş. Şimdi siz bu durumda ne yapardınız aşırı sinirliyim çünkü
Gerçekten böyle bir hayatı yaşıyor musun ?

öf merve ya. Yok mu yine arabalı bir tip kat karıştır birinden birini bul yanına da eskilerden ekle iki üç tamam. Sende de ne iş ne eş . Her şeyi mi falso olur bir insanın anlamadım ki. Erkek erkek diye diye iyi bile bitirdin okulu. Erkek diye diye de iş güç halleder ya da birine yamanır evlenirsin senden beklediğim potansiyel bu benim.

İki kuzen erkekcisiniz işte bazı şeylere çok takılma mervo akışına bırak bu unutulur yarın başka olay yaşarsınız :KK70: hayat mottonuz erkek olduğu için bu tip olaylar peşinizi bırakmaz

Merve sen degistin mi ya? Eski konularini bilmesem valla inanacagim ya. Sen zaten kufur eden, sana kopek ceken tipleri cok seviyorsun.
Değiştim evet. Son ilişkimden sonra 5 ay oldu kimseyle flört bile etmedim düzgün. Kimseyi almadım hayatıma.

Nasıl ilişkiler içindesiniz ben anlamadım ki.. Bana en yakın arkadaşını göster sana kim olduğunu söyleyeyim hesabı sizdeki. Sizde az değilsiniz ki. Ucu size dokununca kötü olmuşsunuz işte. Ama üzücü yani. 2000'liler ve sonraki nesil çok saçma ilişkiler yaşıyorlar.
Bu olayda hatam ne

Mervecim buna neden sinirlendin? Sen sevgilin varken surekli eskileri yoklamiyor musun? Kuzenin de senin gibi iste bir fark yok.
O eskidendi. Ben son ilişkimden sonra numaramı bile değiştirdim. Kimse ulaşamasın diye eski hesaplarımı sildim. Flört dahi yapmıyorum artık

X