Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

AYYY ARADADA BENİM HALAYIM OLSA NE GÜZEL OLURRRRhihoyyyt:sm_cool:alkisalkisalkis:dance::teytey:süprizzzzz

hadi bakalım biraz gerildik halay çekelimde açılalım
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
birazda şöyle oynayalım alışırız hemi
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

AYYY ARADADA BENİM HALAYIM OLSA NE GÜZEL OLURRRRhihoyyyt:sm_cool:alkisalkisalkis:dance::teytey:süprizzzzz
inş olur canım inşşş senin de halayını çekmek nasip olur inş.ahanda bölee bak neşenin sevdiği gibihihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt sonrada bölee:teytey::teytey::dance::dance::sm_cool::sm_cool::sm_cool::dance::teytey:

kıslar topiğe maşallah ta bu kadarda demedik ya yavaş olun yetişemiyorum durun sizden bişi rica edeceğim acil bir arkadaşım var adı nurten bugün 3 tane embriyo transfer edildi kıslar onun için dua istiyorum yasin okuyanalr meyem okuyanlar özelliklede onun için dua etsin lütfen kıslar hadi önce 3 ihlas bir fatiha okusun herkes ben başlıyorum

tamam canım okudum inşallah dua yerini bulur
yarın 1 meryem suresi 1 de yasin okurum canım

ben okudum canım eğer allah kabul ederse 3 ihlas 1 fatiha

kızlar kaçıyorum
kendinize iy bakın
yoruldum biraz uzanayım
hoşcakalın canlarımzemuszemus

canım okudum hayırlısyla güzel sonuçlar alır inşaallahh

tmm canım yarın nurten kardeşimede yasin meryem okurum rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

tamam canım okudum inşallah dua yerini bulur
yarın 1 meryem suresi 1 de yasin okurum canım

sağol canım benim şimdi başka bir arkadaşımda dedi kendi duanın kabul olmasını istiyorsan başkasına dua et diye bir hadis var dedi inşallah sanada döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…