Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bende bi yandan hevesliyim bi yandanda acaba olurmiki diye düşünüyorum

bak şimdi aşk olsun ya sadece iletişim kopukluğu oluyor arada mesajlar kaçıyor ayrıca sana ben kaç defa yazdım bana özelden yaz diye sende kaçırmışsın canım belliki topik yoğun bazen kaçıyor biz aramıza katılan her yeni arkadaştan çok mutlu oluyoruz kıslar hanginiz yeni geldiğinizde sizinle ilgilenilmediğini düşündünüz lütfen söyleyin ayrıca ben asla asla sorulardan bıkmam içimi bir bilseniz sizlere hangi konuda ne faydam dokunabiliyorsa mutlu olurum

KUZUCUM sen ilk gelen herkese zaten ilgilisin canım banada öyleydin ama senin işlerin yoğun hem çalışıp hem herkese cevap yazmaya çalışıyorsun canım senin hakkını ödeyemeyiz çok temiz kalpli ve yardımseversin canım üzülme sakın topiğimiz kalabalık oldu buna çok seviniyorum yeni arkadaşlarımız oldu bizde onlardan yeni şeyler öğrenicez sana sitem etmediler yalnızca hepimize ettiler bende iş güç arasında çoğu mesajı kaçırıyorum canım ben senden çok çok memnunum canımın içi:asigim:eek:lumunekankayizsmile

kuzucum senin yumurtalar ocak 1 de çatlamıştı
üzerine bi 15 gün say ayın 16 veya 17 sinde kandan baktırabilirsin

şimdi kuzuya haksızlık oluyor
valla kuzu kim gelse ilgileniyor
ben kuzu takdir ediyorum hemi
çalışan bir kadın hemide konu sahibi olarak
kendisine düşeni yapıyor
evet kalabalık oldugumuz için kaçabiliyor
oda olabilir yani

canım benim ben bundan çok mutluyum hepinizi çok seviyorum hamile olsam bile rabbim bi keder vermedikçe bana dr pc yi asak etmedikçe hep burda sizinleyim listemin başındayımm ki dr artık müsade yok bile dese o zaman en güvendiğim ve bu sorumluluğu almak isteyen bir arkadaşıma listeyi devrederim iyi olunca yine gelirim yani burda çocuklarımızın resmini göreceğiz daha inşallah rabbim izin verdiği süğrece kendim hamiş bile olsam ben burdan bir sürü hamiş çıksın istiyorum ki burdaki duaların etkisi çok büyük bu kadar hamişin çıkmasına eminim ben inşallah bu ay bereket dahada çok artacak biz bunu her ay sölesek bile her ay yeni aya umutlanıp söylüyoruz yeniden yeşriyor ümitler

Edut cum nusret cİm eĞer gÖzÜmden kaÇan bİr sorunuz olduysa ÖzÜr dİlerİm canlarım ev İŞİ yapıyorum gelİp gİderken kaÇırıyorum sanırım hepİmİz arkadaŞız aynı dertten mÜzdarİbİz canlarım

özür dileyecek bişi yok...estafurulla olurmu hiç öle...üzülürüm... takıldım ben :)

kuzucum senin yumurtalar ocak 1 de çatlamıştı
üzerine bi 15 gün say ayın 16 veya 17 sinde kandan baktırabilirsin

canım evet öle yapıcam zaten 15 ocak cuma günü filan adet olurum diye düşünüyorum olmazsam 18 ocak pazartesi günü yaparım inşallah olmam 9 ay boyunca :CüvCüv:

canım benim ben bundan çok mutluyum hepinizi çok seviyorum hamile olsam bile rabbim bi keder vermedikçe bana dr pc yi asak etmedikçe hep burda sizinleyim listemin başındayımm ki dr artık müsade yok bile dese o zaman en güvendiğim ve bu sorumluluğu almak isteyen bir arkadaşıma listeyi devrederim iyi olunca yine gelirim yani burda çocuklarımızın resmini göreceğiz daha inşallah rabbim izin verdiği süğrece kendim hamiş bile olsam ben burdan bir sürü hamiş çıksın istiyorum ki burdaki duaların etkisi çok büyük bu kadar hamişin çıkmasına eminim ben inşallah bu ay bereket dahada çok artacak biz bunu her ay sölesek bile her ay yeni aya umutlanıp söylüyoruz yeniden yeşriyor ümitler

tabiki canım en iyisi o bence hamile olursan inşallah
devir teslimi kayra alacak gibime geliyor
inşallah hamile olunca hamile resmimizi bırakırız
çocugumuz olunca çocugumuzun resmini bırakırız
inşallah rabbim nasip eder

kuzunaz kızlar kızmayın bana kuzunaz gerçektende yoğun ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İŞTE BENİM ETRAFIMDA DA KİMSE YOK O YÜZDEN SİTEM EDİYORUM HOŞ GÖRÜN AYRICA BEN 3 YILDIR BU KULUBU TAKİP ETTİM AMA EN GÜZEL DOSTLUKLAR BURADA SİZİN TOPİĞİNİZDE VARDI O YÜZDEN SİZE YAZDIM NEŞE KAYRA HİLAL TRK ARKADAŞLARIM ALINMAYIN

canım evet öle yapıcam zaten 15 ocak cuma günü filan adet olurum diye düşünüyorum olmazsam 18 ocak pazartesi günü yaparım inşallah olmam 9 ay boyunca :CüvCüv:

kuzucum bneim adet tarihimi değiştirebilirmisin canım aralık 19 da oldum ocak 19 da gelmesi gereken ama gelmesini istemediğim tarihim canım işin yoksa tabikiboshayallersmile

KUZUCUM sen ilk gelen herkese zaten ilgilisin canım banada öyleydin ama senin işlerin yoğun hem çalışıp hem herkese cevap yazmaya çalışıyorsun canım senin hakkını ödeyemeyiz çok temiz kalpli ve yardımseversin canım üzülme sakın topiğimiz kalabalık oldu buna çok seviniyorum yeni arkadaşlarımız oldu bizde onlardan yeni şeyler öğrenicez sana sitem etmediler yalnızca hepimize ettiler bende iş güç arasında çoğu mesajı kaçırıyorum canım ben senden çok çok memnunum canımın içi:asigim:eek:lumunekankayizsmile

ben hepinizden çok memnunum bizim topiğimiz çok farklı bizim topiğimiz en fazla 4 aydır var ama ben KK da 1,5 senedir varım böle topik görmedim maşallah en temiz insanlar dualar la temiz kalpleriyle hep burdalar süperrr :enbuyukkk:

inşallah canım benim
evet bu pazartesi ben yaptırırım diger pazarteside sen yaptırırsın
birer hafta arayla halay çekeriz inşallahhihoyyythihoyyythihoyyyt
:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kuzunaz kızlar kızmayın bana kuzunaz gerçektende yoğun ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İŞTE BENİM ETRAFIMDA DA KİMSE YOK O YÜZDEN SİTEM EDİYORUM HOŞ GÖRÜN AYRICA BEN 3 YILDIR BU KULUBU TAKİP ETTİM AMA EN GÜZEL DOSTLUKLAR BURADA SİZİN TOPİĞİNİZDE VARDI O YÜZDEN SİZE YAZDIM NEŞE KAYRA HİLAL TRK ARKADAŞLARIM ALINMAYIN
alınmıyoruz canım olabilir böyle şeyler
önceden benimde kayrayla aram öyleydi
düzelir canım

yok güzelim ne demek alınmak aşk olsun hepimiz kardeşiz hepinizin çocukları hepimizin yeğenleri olucak inşallah teyze olucaz defalarca kim bu kadar çok teyze olabilirki kaydirigubbakcemile3

alınmıyoruz canım olabilir böyle şeyler
önceden benimde kayrayla aram öyleydi
düzelir canım

kıssss nese biz senle hep gergin değildikki canım bi kere gerildik sonra geçti duyanda hep öyleydik sanıcak kısss ALLAH iyiliğini versin

hayır alınmadık canım tamam biz yanındayız dostuz seni şimdi bi zahmet tekrar yaz bilgilerini bana çünki özelden gelmedi bilgileri ver ben eklerim seni listeye

kıssss nese biz senle hep gergin değildikki canım bi kere gerildik sonra geçti duyanda hep öyleydik sanıcak kısss ALLAH iyiliğini versin

olsun babane banane
işte bi kere olduk ya
valla bazen sana yazarken korkuyorum aha şöyle tabi şaka canım:tomato:

X