Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canıms ende tam geliyorsun hadi namazımı kılıp geleyim diyorsun kuşum ya alalh kabul etsin tabi herşeyden önce ama namaz kılmadığın zamanlar dışındada yanımısda ool lütfen yalnız bırakma bizi

tamam canım olurum ama
topige giriyorum ezan okunuyor
namaz kılıp oturuyorum tam sohbet koyulaşınca yine
ezan okunuyor
kılmazsan geçiyor sonrada erinmeler başlıyor
beni affedin hemen kılıp geliyorum
ben zaten sizi takip ediyorum
valla elimden geldigince girmeye çalişıyorum
akşamda başına oturunca eşim şöyle şöyle bakıyor

bak şimdi aşk olsun ya sadece iletişim kopukluğu oluyor arada mesajlar kaçıyor ayrıca sana ben kaç defa yazdım bana özelden yaz diye sende kaçırmışsın canım belliki topik yoğun bazen kaçıyor biz aramıza katılan her yeni arkadaştan çok mutlu oluyoruz kıslar hanginiz yeni geldiğinizde sizinle ilgilenilmediğini düşündünüz lütfen söyleyin ayrıca ben asla asla sorulardan bıkmam içimi bir bilseniz sizlere hangi konuda ne faydam dokunabiliyorsa mutlu olurum

kızlar yaa bende gene adet belirtileri yok yaaaa ..

bende de belirti yok ama ben olcam die telikn ediyorum kendimi geciktirmiyim die geçen iki ayda adetten 4 gün önce lekenlemeye başlamıştım ona göre bugünden itibaren lekelenmem lazım ama hiç ööle bişi yok bakalım nollcekkkeyvahedigeldismile

ayy senin kaynanan zaten size gelmeye bahane arıyo herhalde bbek olunca hiç çıkmazz amanınnnn

evet yaa korkuyorum zaten öyle birşey olursa diye inşallah olmaz ya gerçi bebişimiz olsunda onlarda hevesleri geçesiye sık gelirler sonrası allah kerim artık

kuzucum sana 2 daha meryem suresi okudum tatlım yaz unutma

canım 3 tü 5 oldu değilmi yalnız bişi dicem benim meryem suresi ayşede henüz okunmamış ama bu hafta içinde biter dedi 6 tane onunla birlikte 41 ide geçiyor yani tamamlandı canım benim hepinizden allah razı olsun ayşe okuyacağız dedi henüz okunmamış bişi olurmu kıslar hani ben duasını yaptırmak istiyorum

ben sana bir daha okuyorum yarısındayım tatlım

kişisel alınmayın... olurmu öle ben takıldım siz kusura bakmayın asıl

ama yoğun akıntı varr böle kremsi yaw bi türlü doğru dürüst bi adet olamadımm adet sancısını unuttumm nasıl bişeyy yaaa tek olsamda ağrıdan kıvransam diyorum şimdide ya

ben sana bir daha okuyorum yarısındayım tatlım

canım ağzına diline yüreeğine sağlık sağol valal 46 filan oluyor ayşeninkilerle allah inşallah kabul eder teşekkürler yarın kaynanamda kuranda bana bağışlatıcakmış duasını yaptıracakmış öle konuştuk şimdi

şimdi kuzuya haksızlık oluyor
valla kuzu kim gelse ilgileniyor
ben kuzu takdir ediyorum hemi
çalışan bir kadın hemide konu sahibi olarak
kendisine düşeni yapıyor
evet kalabalık oldugumuz için kaçabiliyor
oda olabilir yani

inşşşş kabul olur tatlım dualarım bütün topikteki kızlarla hayırlı olur inşşşş

valla bencede öyle kuzu herkesle tek tek ilgileniyoo arada kaynaya bilirsinizz çünkü bazen cvplerın hepsi bi anda geliyo soru yukarda kalıyo ve görünmüyo..

inşşşş kabul olur tatlım dualarım bütün topikteki kızlarla hayırlı olur inşşşş
kızlarr okunan dualar he ne niyetle okunduysa rabbim kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…