Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum gerçekten anlattıkların olan şeyler o banyo meselesini bende duymuştum,
benim halamın kızının küçk bebeği vardı çocuk istemiyodu henüz ilaçla korunuyordu ilaç çarpıntı yapmış 15 günlüğüne içmemiş o 15 gün içindede 1 kere eşi içeri boşalmış kız çok kızmış eşine ama yataktan kalkmaya üşenmiş bi yarın saaat uyumuş orda kız hamile kaldı biliyomusun
gerçi bebek yaşamadı aldırdı

yataktan aşağıya derken nasıl yani canım ya kendin yataktasın ama kafa tarafın aşağıdamı olacak eğer öyleyse bunun için diz dirsek pozisyonuda uygun değilmi dir sence

kıslar ayıp olucak ama ben o pozisyonu yapamıyorum
o tarzda eşimle beraber olamıyorum olmuyo bi türlü bide korkuyorum galiba
ne biliyim rahatsız oluyorum o pozisyiondan:kedi:

aynen canım bende rahme dokunduğunu hissediyorum ve ağrıyor ama hamile kalınca bu pozisyon uygun değil bu arada eşiminde maşallahı var 2 gündür hakkını yememem lazım :roflol: kıslar bu arada kendi rahmini kontrol ederek hamile olup olmadığını anlama olayını duydunuz mu bu sitede ben yaptımda daha önce şimdi eğer hamile kaldıysan rahim yukarı çekilirmiş ama eğer değilsen adetine yakın rahim aşağıda olurmuş bu yüzden ellerin temizken yada bu dr eldivenleriyle orta parmağını vajinanın ilerisine sokuyorsun eğer rahim eline geliyorsa adetine yakınken bebek yok ama eğer gelmiyorsa el boşluğa gidiyorsa hamilesin demekmiş ben ilk denediğimde aa bu ne ya dedim rahmimiz bumu kolunuzun dirseği gibi düşünün sivrimsi yumarlak bişi ama daha yumuşak tabi her baktığımda geliyordu elime geçen ayda gelmedi işte bu akıntılar karın ağrıları filan derken iyice şüphelendim hamilelikten ama sonra adet olacağım zaman bakmıştım rahim yine elime geliyordu hatat çok kanamam varmı diye dr a gittiğimdedüşük şüphesiyle muayene edilirken dr eliyle baktı bilmiyorum ama siz denemeyin iyi bişi diyemem yani en iyisi beklemek

ıLAHI KIZLAR KOMIKSINIZ VALLA BU IS ICIN NELER DENEDIK BITEK KENDIM ZANNEDIYODUM HERSEYI DENEYEN kaydirigubbakcemile3

millet tek seferde hamile kalıyo biz yıllardır uğraşıyoruz tık yok
nasıl bişey Ya Rabbim bu ya eşim bazen dalga geçer
millet bi ceketini atıyo karısının üzerine hamile kalıyo
ben seni gardırolaba sokuyorum olmuyo diyekaydirigubbakcemile3

İLAHI KIZLAR KOMIKSINIZ VALLA BU IS ICIN NELER DENEDIK BITEK KENDIM ZANNEDIYODUM HERSEYI DENEYEN kaydirigubbakcemile3

ahhhh canım yarama parmak basma
bizde senelerce neler yedik neler içtik
anlatsam varya ağzın açık kalır
birileri bu gece osurma çocuğun olur dese kaydirigubbakcemile3
onu bile yapıcak hale geldik nerdeysekaydirigubbakcemile3

valla banada mantıklı geldi yumurtalıklar karnımızın ön kısmında
denemediğimiz bişey kalmasın amuda kalktık,sağa döndük sola döndük ,takla attık şimdide aşağı sarkalım :roflol:

valla ben takla attım ya hakketten seks olmaktan çıktı bir iş oldu sanki ilişkiler artık bizim için ama bebişim olsun acısını çıkartıcaz dün resmen eşime dedim sen beni düşünme sen boşalmana bak dedim yani ilişki oluyor ama zevk için istediğim için filan değil kesinlikle

ne biliyim rahatsız oluyorum o pozisyiondan

canım bir laf varya biz (kırk kişiyiz, birbirimizi biliriz) utanılacak bişi yok bizim topikimiz burası arkadaşız birbirimizi biliyoruz ayıp olacak bişi yok sen nesen diz dirsek pozisyonunda birlikte olamıyorsun eşinle aranızda iletişiminizde mi az bak ben sana bişi söyliyim benim bir eltim var 2 tane çocuğu var böyle konuşurken cinsellikten kadının orgazm olması ile ilgili bişi konuştum o ne be dedi yani kadının boşalması dedim kadın boşalırmı diyor düşün yani hiç bişi bilmiyor ve ilişkileri nasılmış o yatıyor arkası dönük eşi geliyor arkadan sarılıyor 5 dakka işini halledip çıkıyor 2 senedir her konuştuğumuzda kızıyorum orgazm olmayı öğrenebilirsin diyorum yeterki eşinle konuş sana önem versin onun ilgisi ve uzatması lazım asla diyor konuşamam utanırım yani hani eskiler böyledir utanır çekinirler birbirinden aslında bu iletişim bozukluğudur ben eşimi eskiden sözlerle değilde hareketlerle yönlendirmeye çalışıyordum bu da onu itmeme sebep oluyordu oda bunu yanlış anladı istemediğimi filan düşündü yani aslında konuşmak lazım eğerki bundan dolayıysa ama eğer bundan dolayı değilse korkulacak hiç bir şey yok ki neyinden korkuyorsun mesela dirseklerinin hatta yüzünün üserine yatıp kalçanı yukarı kaldırıyorsun bu kadar

aynen yaa rahme değiyor hissediyorm,ben hamileyken yan yatar pozisyonda yapıyoduk gerçi ben hamileyken adamı istemiyodum o ayrı :roflol:
bende onu soracaktım ayıp olmasın de sormadım eşinin durumu nasıl bitkisellerin faydası oldumu hadi inşallah düzelir sorunuz.elle kontrol etme olayını bende duydum bide adet olacaksan rahim ağzı açık oluyor hamileliğin ilk döneminde kapalı oluyo ordanda anlayabiliriz...

ne biliyim rahatsız oluyorum o pozisyiondan

cnm korkacak ne var dene bi hem spremlerin az olduğu eşlerde bu pozisyon daha iyi

sorma yaa bazen tv de felan izliyoruz tecavüz ediyo hamile kalıyo bir seferde olurmu bu iş yaa yani kadının yumurtlama dönemine gelecekte malum tecavüzcü coşkun kılıklı sapık karakter :dance:şahsın spermi gidip dölleyecekte

İLAHI KIZLAR KOMIKSINIZ VALLA BU IS ICIN NELER DENEDIK BITEK KENDIM ZANNEDIYODUM HERSEYI DENEYEN kaydirigubbakcemile3

vay vay vay :roflol::roflol: neler duyuyoruz neler denedin kıs bi anlat hele aşk olsun ben herşeyi anlatıyorum mesela ben geçen ay yumurtladığımı anladığım gün bu diz dirsek pozisyonunda eşim boşalınca dedimki böle olmazki yüzümü dönmem lazımdı altımda ayaklarımı duvara nasıl dayıcam dedim duvarda yatağın baş tarafında ya dediki takla atar gibi dur dedi durdum tuttu ayaklarımdan takla attırdı ayaklarımı duvara yasladı :roflol:

:roflol:
valla banada mantıklı geldi yumurtalıklar karnımızın ön kısmında
denemediğimiz bişey kalmasın amuda kalktık,sağa döndük sola döndük ,takla attık şimdide aşağı sarkalım :roflol:

roflol:[/QUOTE] ya bayılıcam gülmekten şekilden şekile giriyoruz hepimiz eşimle geçen geziyoruz hamileleri görünce güldü bana dediki inadına gözümüze gözümüze sokuyolar dedi ağlıyayımmı güleyimmi bilemedim:roflol:

ooo baya jimnastikçi olduk çıktık hepimiz:roflol:

ayşecim bu rahim ağzı açık kapalı olayını nasıl anlıyoruz peki nasıl bi his oluyorki bacım

valla canım ne yalan söyliyim bende hep öyle diyorum
sen beni boşver işini halletmene bak diyorum:kedi:

canlarım muhabbet çok güzel ama yemekler geldi ben bir saat olmam burda masada da arkadaşlarla yemek yerken muhabbete takılabilirim yani sizi seviyorum siz takılın gelicem birazdan hatta evdeyken ben buraya takılmaktan işimi gücümü unutuyordum işlerinizi ihmal etmeyin kıslar temislik yemek filan

:roflol:

roflol:
ya bayılıcam gülmekten şekilden şekile giriyoruz hepimiz eşimle geçen geziyoruz hamileleri görünce güldü bana dediki inadına gözümüze gözümüze sokuyolar dedi ağlıyayımmı güleyimmi bilemedim:roflol:[/QUOTE]

zor tabiki ablam da derdiki kimse üstüne alınmasın sakında böyle gencecik kıslar hamile görünce şunlara bak bu yaşta hamileler derdi uyus oluyorum derdi :roflol: kendisinin de eşinde sorun var 5 yıldır olmuyorda neyse şimdi ablam 27 yaşında eltisi geldi 20 yaşında bile değil hamile tabi bu işler yaşa bakmıyor da allah kğime nasip ederse ama genç yaşlı alklah herkese sağlıklı nasip etsin veladını

ayşecim bu rahim ağzı açık kapalı olayını nasıl anlıyoruz peki nasıl bi his oluyorki bacım

cnm iki parmağınla yani baş ve işaret parmağını içeri sokunca iki elini yanlara doğru aç açılmazsa dardır açılırsa geniştir

bende hamile kaldığımda 19 a yeni girmiştim:CüvCüv:

kuzucum sende yemeğe gidiyosun galiba bende çıkaıym anneme gidecem ordan doktora gidicez
dün karnımın sağ tarafının ağrısından acile gittik doktor muayene etti fln kan ve idrar tahlili bişey çıkmadı sadece karnında aşırı gaz birikmiş dedi zaten 1 haftadır inanılmaz bi gurultu var bide kadın doğumcuya gözük dedi
ama bu sancı gaz sancısı değil yumurtalığımın olduğu bölgede yumurtamda sağdaydı benim nolduki acaba önemli bişeymi doktor dün buscopan vurdu ama ağrısı devam ediyor hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…