Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

son üç aydır 28 29.günd eoluyordum cnm...pko vr bende onun içind epek ztn umudumyokta varya cnm bnde ne gebelik nede adet bel.vr hiçbişi yok.......anlamadım gitti hani stres yapıyorum desem oda yok aşılama olucaktım bu ay hala gelemedi...

pko için glucophage vs kullanıyomusun canım
ben kullanıyorum ve benim bu ay 36 günde oldum bide bende tiroit çıktı galiba benimde adet veya bebek belirtisi yoktu ama geldi işte boşver kendini rahat bırak canım

canım benim bişey söyliycem belki biliyosundur ama yinede söyliyim dedim kalçalarının altına biraz yüksek bi yastık koyup bir iki saat falan kalkmamalısın yada bir iki saat yastıkla yatıp sonra yastıksız hiç kalkmadan sabaha kadar yatsan daha iyi olabilir bunu bana dr um söylemişti ve teyzemde:eek:

bende tam onu diycektim canım sen benden çok yaşıcan galiba hee...evet ablaa eşin geri çekilmeden önce çıkmadan önce az bekletin 5 dk falan sonradaao çıkınca kalçanın altına koy yastığı birazda sık kendni (hani kasarsın yaa kendini ölee çıkmazz):kedi:

bende tam onu diycektim canım sen benden çok yaşıcan galiba hee...evet ablaa eşin geri çekilmeden önce çıkmadan önce az bekletin 5 dk falan sonradaao çıkınca kalçanın altına koy yastığı birazda sık kendni (hani kasarsın yaa kendini ölee çıkmazz):kedi:

yok güzelim hepimiz çok ve sağlıklı mutlu yaşıyalım inşallah:emir_bebek: bide bebişlerimizle

günaydınlar olsun kızlarrrrr
nasılsınız,tabi ben yine geç uyandım üst komşunun tamiratı olmasa daha çok uyuyacaktım:a015:
çüünkü dün gece karnımın ağrısındann acile gittik hastaneden geldikten sonrada vurdum kafayı yattım

canım benim bişey söyliycem belki biliyosundur ama yinede söyliyim dedim kalçalarının altına biraz yüksek bi yastık koyup bir iki saat falan kalkmamalısın yada bir iki saat yastıkla yatıp sonra yastıksız hiç kalkmadan sabaha kadar yatsan daha iyi olabilir bunu bana dr um söylemişti ve teyzemde:eek:

valla geçen ay hep öyle yaptım ama burdan bi arkadaş söledi ayşemi sölemişti kimdi insan anatomisi okudum diyordu ayaklarını duvara dayayımca spermler rahmin etratına yayılırmış içeri girmezmiş filan dedi bende o yüzden bu ay sadece ayıptır sölemesi diz dirsek pozisyonunda boşaldı eşim sonrada yüzüstü uzandım dün yarım saat bekledim önceki günde sabaha kadar öyle uyudum ya bi yandan da şöyle düşünüyorum annemin 4 çocuğu var biz 4 kardeşiz allahım affetsin 7 tanede aldırdı istenmeyen gebelik yani çoğu zamanda annemin doğum kontrol hapı kullandığını hatırlıyorum yani öle yastık olayı filan olmadan allah vermek istedinmi olur diye düşünüyorum hamamda hamile kalanlar bile var hem size bişi anlatayım annem babamla nişanlıyken sadece sevişmeyle bakireyken hamile kalmış benim teyzemle annemin ablasıyla babamın abisi amcam evliler bunların annem teyzemin yanına gelmiş memleketten babam amcamın yanında kalıyormuş sonra işte teyzemde çalışan bi bayandı hep neyse onlar yokken bizimkiler bir cahillik etmişler annem memlekete döndüğünde 3 ay adet görmemiş ve kasıkları batıyormuş filan halasının kızı hemşire almış dr a götürmüş dr demişki sen bakiresin ama hamilesin hamamamı gittin bir erkek çamaşırı filanmı giydin deyince annem demiş nişanlımla sevişme oldu düşünün yani ya biraz özel mesele oldu ama asıl amacım hamile kalmak ne kadar kolayken bazen bize bu zamana kadar olmadı elbet günü gelir

büyük ihtimalle yaseminin sonuçları öğleden sonra belli olurr. inş iyi haberlerini alırızz

inşallah iyi haber alırız sonrada arkası çorap söküğü gibi gelir sırayla hepimizin tahlil sonuçlarını bekleriz burda heyecanla:CüvCüv:

Inşalah hamıledır yasmın
kuzucum obur sıte yenılenmıs yıne burası gıbı pempe
ama orda eskı tat yok
pek ziyaret edemıyorum

pko için glucophage vs kullanıyomusun canım
ben kullanıyorum ve benim bu ay 36 günde oldum bide bende tiroit çıktı galiba benimde adet veya bebek belirtisi yoktu ama geldi işte boşver kendini rahat bırak canım

evet glucophage kullanıyorum cnm evet rahat bırakıyorum....bakalım beklyelim bakalım...gamyoncuiremsu

ne güzel herkes burda hepiniz hoşgeldiniz yasemin inşallah bizi sevindirecek bugün ya ,bu arada ben bi listeyi bulayımda güncelleme yapayım kıslar

valla geçen ay hep öyle yaptım ama burdan bi arkadaş söledi ayşemi sölemişti kimdi insan anatomisi okudum diyordu ayaklarını duvara dayayımca spermler rahmin etratına yayılırmış içeri girmezmiş filan dedi bende o yüzden bu ay sadece ayıptır sölemesi diz dirsek pozisyonunda boşaldı eşim sonrada yüzüstü uzandım dün yarım saat bekledim önceki günde sabaha kadar öyle uyudum ya bi yandan da şöyle düşünüyorum annemin 4 çocuğu var biz 4 kardeşiz allahım affetsin 7 tanede aldırdı istenmeyen gebelik yani çoğu zamanda annemin doğum kontrol hapı kullandığını hatırlıyorum yani öle yastık olayı filan olmadan allah vermek istedinmi olur diye düşünüyorum hamamda hamile kalanlar bile var hem size bişi anlatayım annem babamla nişanlıyken sadece sevişmeyle bakireyken hamile kalmış benim teyzemle annemin ablasıyla babamın abisi amcam evliler bunların annem teyzemin yanına gelmiş memleketten babam amcamın yanında kalıyormuş sonra işte teyzemde çalışan bi bayandı hep neyse onlar yokken bizimkiler bir cahillik etmişler annem memlekete döndüğünde 3 ay adet görmemiş ve kasıkları batıyormuş filan halasının kızı hemşire almış dr a götürmüş dr demişki sen bakiresin ama hamilesin hamamamı gittin bir erkek çamaşırı filanmı giydin deyince annem demiş nişanlımla sevişme oldu düşünün yani ya biraz özel mesele oldu ama asıl amacım hamile kalmak ne kadar kolayken bazen bize bu zamana kadar olmadı elbet günü gelir

doğru eskiden hiç bu kadar yygın değildi bu sorun ama eskiden herşey doğaldı ceketlerini üzerlerine atsalar hamile kalıyomuş eşleri ama şimdi varikosel azospermi kadınlardav ayrı ayrı problemler tabiki rabbim herşeyin vaktini zamanını bilir bunlarda bu zamanın hastalıkları ve sebep sabır edicez başka yapcak bişey yok

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu

listemizi güncelliyorum

aaa gerçektenmi annenin meselesine çok şaşırdım kuzu yaa Rabbimin işine bak
ayaklaarı havaya dikince spermlerin rahmin etrafına yayıldığını ben sölemedim
yanlız onun faydasız olduğunu bütün doktorlar sölüyo...
benim görümcemin kocası hastanede çalışıyo laborant,görümcemde doktorlarla arkadaş olmuş hepsini tanıyo,kadın doğumcuya sürekli gidip geliyo o demişki bacakları havaya dikmenin bi anlamı yok zaten yumurtalıklar karnın arkasıında değil ön tarafında
o yüzden ilişkiden sonra yataktan aşağı doğru yüz üstü elleri yere koyarak biraz bekleyin demiş ve görümcem öle yapmış hamile kaldı

evet glucophage kullanıyorum cnm evet rahat bırakıyorum....bakalım beklyelim bakalım...gamyoncuiremsu

canım ya yeneceğiz bu pko yu merak etme araştıra araştıra ben bulacam en sonunda bu pko nun çaresini :roflol::roflol: şaka bi yana bi tanem senin eşindede sorun var uyguladığın kürler inşallah işe yarar da sitede morfoloji içinde nohut kürü uygulayanlar vardı

benim görümcemin kocası hastanede çalışıyo laborant,görümcemde doktorlarla arkadaş olmuş hepsini tanıyo,kadın doğumcuya sürekli gidip geliyo o demişki bacakları havaya dikmenin bi anlamı yok zaten yumurtalıklar karnın arkasıında değil ön tarafında
o yüzden ilişkiden sonra yataktan aşağı doğru yüz üstü elleri yere koyarak biraz bekleyin demiş ve görümcem öle yapmış hamile kaldı

yataktan aşağıya derken nasıl yani canım ya kendin yataktasın ama kafa tarafın aşağıdamı olacak eğer öyleyse bunun için diz dirsek pozisyonuda uygun değilmi dir sence

bu arada ayşecim geçen eşin anlatıyor artık tv haberlerinde mi izledi yoksa gazetedemi okudu kız bakire ve abisinden sonra banyoya girdiği için sanırım onun boşaldığı yeremi oturmuş ne hamile kalmış eşim anlatıyordu şu hale bak ya diyordu valla ne derece doğru bilemiyorum ama allah bilir allah kimseyede böyle şeyler göstermesin allah korusun annemin meslesinide bana teyzem anlatmıştı biz annemle arkadaş gibi konuşuruz zaten benim en iyi arkadaşım 2 ablam ve annemdi bu hayatta neyse annemle konuştuk gerçeği anlattı yani böyleymiş evet bekareti bozulduğunda 6 aylık mı ne hamileymiş yani evlendiğinde bilemiyorum baya oldu konuşalı annemle

demekki bu dr ların hepsi doğru şeyler söylemiyo bu ayda görümcenin yaptığını deniyelim bakalım:roflol: hakikaten düşününce çok mantıklı:uhm:

yataktan aşağıya derken nasıl yani canım ya kendin yataktasın ama kafa tarafın aşağıdamı olacak eğer öyleyse bunun için diz dirsek pozisyonuda uygun değilmi dir sence

bel kısmın yatakta ellerin aşağıda olacak yani kısacası yataktan aşağı sarkmak deniliyor
diz dirsek pozisyonuda uygun bence seni bilmiyorum ama o şekilde olduğunda ben karnımın içinde ağrı hissediyorum yani anlıyorumki rahme tam giriyor

demekki bu dr ların hepsi doğru şeyler söylemiyo bu ayda görümcenin yaptığını deniyelim bakalım:roflol: hakikaten düşününce çok mantıklı:uhm:
valla banada mantıklı geldi yumurtalıklar karnımızın ön kısmında
denemediğimiz bişey kalmasın amuda kalktık,sağa döndük sola döndük ,takla attık şimdide aşağı sarkalım :roflol:

X