Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar kendinize iyi bakın şimdilik çıkmam lazım bugün tekrar girebilirsem galicem ALLAHa emanet olun hepiniz öptüm siziopuyorumnanaktan

işte bende onu dıyorum adalex cım..bak sımdı bu tup bebege karar verıpte artık tam yaptıracaklarken pat dogal hamıle kalanlar varya işte bu sekılde oluyo..yanı kafadan cıkmış artık nasılsa tup bebek yapcaz ısın keyfıne vararak bebegı dusunmeyerek beraber oluyorlar ve sonuc bebekk..psıkolojının ınsan vucuduna ne derece etkılerı oldugunun acıklamasına gerek yok herhalde..evhamsız pozıtıf olarakk bunu basarabılırız...an basta kendıme soyluyorum bunu cok yapıyorum ben evham yanı..yapmamalı akışına bırakmalıyız.adet olacakken bıle ay gunum gectı nıye olmadı derken uzadıkça uzuyo hamılelık ıcın yapılan evhamı dusunsenıze..yok yok bu kafaları degıstırmemız lazımm..en basta da ben..bence bende psıkolıjık ınfertılıte var...süprizzzzz

bubuş yumurtlama ve progestronla ilgili neler biliyorsun??:sm_confused:

kuzunazcım birsey sorucam sana..bır alışverıs sıtesınden ovulasyon testlerı aldıgını soylemıştın kaç tane ve ucretı ne kadar..ayrıca guvenılırlıgıne ınanıyormusun...?

yanlış anlaşılacak bişi yok arkadaşım aslında bu kopyalayıp paylaştıklarını bende bir çok yerde okudum şekilli olarak bile gösteriyor dediğin gibi rabbim isterse her şekilde olur sabahta onları konuşuyorduk zaten hayırlısı diyelim sne nasılsın ne alemdesin ne var ne yok

kuzunazcım birsey sorucam sana..bır alışverıs sıtesınden ovulasyon testlerı aldıgını soylemıştın kaç tane ve ucretı ne kadar..ayrıca guvenılırlıgıne ınanıyormusun...?

canım benim gittigidiyordan aldım gittigidiyorda ovülasyon testi diye yazarsan bulursun 16 ovülasyon + 4 gebelik testi olmak üzere 19 tl kargo bedava ama ptt kargo ile ücretsiz geliyor ödemeyi bildiğin gibi kredi kartı ile yaoıyorsun netten alışveriş yapmışsındır bilirsin canım zaten

kızlar merhaba ancak gırebıldım
ya ben hala hastalanmadım sevınsemmı uzulsemmı bılmem
yasemın naptıkı acaba haber varmı kızlar

ben ıyıyım..ama keci boynuzu kurunde ıstıkrralı olamadık..bugun adetımın 21. gunu galıba.ama bu akıntı olayı yok suana kadar bende yanı yumurtladıgının kesın göstergesı olmuyor bu tabıı ama.yınede ovulasyon testı falan yapmasamda yumurtlamadıgımı dusunmeye başladım..bılemıyorumkı hersey normalken bebek ısıne gırısınce ve klomen falan derken sasırdı denge ıyıce..Allah yardım etsın.işte adetı beklıyorum bogurtlen kokune başlıcam bakalım...

inşallah canım olacak ve bütün bunlara değecek inşallah ve bebişler olduktan sonra acısınıo çıkatcaz kaçamaklar yapıcaz eşlerimizle :roflol:

kızlar ben kürleri yaptım eşimede kendimede ama böğürtlen acı rengide koyu oldu öylemi olması gerekiyo eşim içiyo sevdi tadını acı felan değil diyo garibim

ayferciğim ya sana ne dicem ben 3 senedir evliyim pko lu olduğumu evlilik öncesinden biliyordum çocuk istedim ama nede olsa tedaviye gidemiyordum diye olmuyor diye takmıyordum hiç kafama aklıma bile gelmiyordu ben hep günüm çok geçince test bile yapmadan farlutal kullanırdım adet olmak için ama bu son 3 aydır filan istiyorum içim kıpır kıpır eşimde hiç bana çocuk konusunu açmaz dı bile ben hep açarım anca yeni yeni hayal kuruyoruz birlikte çocuk için hep rahattı kafam hala daha rahat ama geçen ay baya bi beklentim oldu hamilemiyim acaba diye şimdi bu ay ın sonunda kasımın başında filan adet olmazsam yine aynı hislere kapılkabilirim am ainan hep hazırladım geçen ya kendimi adet olmaya ve hiç hayal kırıklığına uğramadım bundan eminim yani kendimi kandırmıyorum gerçekten üzülmedim çünki içimde yeni umutlar başlıyor ben sadece tedavi olurken bu hayal kırıklığına daha çok uğrarım diye düşünüyorum örneğin aşılama yaptırdım tutmadı yani boşluğa düşerim belki o zaman aa aşılama olduğu halde olmadı filan derim ne bilim ya allah herşeyin sabrını veriyor bak ayşe arkadaşımız 9 ay taşıyor kızını karnında hatta doğuruyor herşeyini alıyor beşikler kıyafetler pusetler filan ama sadece 1 gün yaşıyor ve şu an kendini toparlamış alalh korusun empati yaparsak çok zor bir durum olduğunu daha iyi anlıyoruz değilmi yani herşeyin sabrını veriyor bak ayşede şimdi yeni den bebek istiyor bunun için uğraşıyor yeniden umudu var yani allah yardımcımız olsun

kızlar ben kürleri yaptım eşimede kendimede ama böğürtlen acı rengide koyu oldu öylemi olması gerekiyo eşim içiyo sevdi tadını acı felan değil diyo garibim

canım valla bende içiyorum evet tadı acı ama ben alıştım hoşuma bile gidiyor dün eşim kendi keçi boynuzu kürünü içti bana da böğürtlen kökünü getirdi kendininkine hep çaput tadıyor diyor gerçi çaput nasıl tadıyor bilmiyorum da :roflol::roflol::roflol::roflol: bana böğürtlen kökü nü verirken al odun suyunu iç diyor :roflol: ben dedimki ben odun sen çaput suyu içiyoruz ama böğürtlen kökünü içerken kendimi temiz havada ormanda filan hissediyorum ben :roflol:

kuzunazcım testın adı Wondfo muu

evet canım wondfo gebelik testleri pregnaty test ovülasyonlardada rapıd one filan yazıyor arkadaşım bu arada eşlerinin spermlerinde sorun olan arkadaşlar preesed i de bi araştırın birde morfoloji için nohut kürünü zaten havuç ve keçi boynuzunu biliyorsunuz

canım herkes yasadıgını bılır başka da bıse bılmez..bize kalsa cogumuz aman hamıle kalabıldıgımı bılsem o bıle yeter der..kimi hamile kaldıgını bılır ayse arkadasımız gıbı ama sonrasında duzen bozuldugu ıcın kalaaz..işte ben bunu dıyorum yanı kafaya takmıyorum desekte hepımız kadınız ve en az olanımız bıle evhamlı..bunlardan kurtulmalı once..ben demınde soyledım kendımı bılıyorum ben kesın psıkolojık ınfertılım cunku hayatımın her devresınde evhamlarım yuzunden kaybettıklerımı kaybettım..
Sadece dua ve sabır bızden Allahın ıstedıgı bu..ben suan bunu yapıyorum hatta Allah kabul ederse kendımden cok başkaları ııcın ama kalpten dualar edıyorum..Allah hayırlısını versın eger bebek benım ıcın hayırlı degılse vermesın..yanı bööle ne ıstersek hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…