Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kendim için umudum yok ama sizin için hayırlısı neyse o olsun canım inş kalırsınızz.

günaydın kızlarrrr ben bugünde temizlik yapıcam -tatlicadiarzu- ama burda olucam ara ara gelip okurum artık herkese çok güzel bir gün diliyorum

kızlar ıNSAN MUCıZESı.COM A bakıyorum şimdi sizede tavsiye ederim

kıslar günaydın deryacım naber kıslar kusura bakmayın bankada işlerim vardı geç geldim kayracım ne temizliği bu böyle kış temizliğimi :)

yaaa nerde herkess nerdesiniz kıslarrr
:gitme:yine yalnız kaldım

kıslar günaydın deryacım naber kıslar kusura bakmayın bankada işlerim vardı geç geldim kayracım ne temizliği bu böyle kış temizliğimi :)

kuzunazcım sorma kış temizliği halılarım geldi yıkamadan şimdi heryeri kaldırdım mecburen ama dün mutfak hariç heryeri bitirdim ama en zoru bugün ama hem işimi yaparım hem gelir buraya bakarım hep sizinleyim canım benim
-tatlicadiarzu-

kızlar İNSAN MUCİZESİ.COM A bakıyorum şimdi sizede tavsiye ederim

evet canım özellikle cinsiyet ayrımı yapabilen hormonlar bölümünde hormonlarla ilgili çok güzel bilgiler evriyor caniımm bu arada şu da var ben hep çözemiyordum böğürtlen kökü nasıl bir etki gösterdi bendede böyle rahim kalınlaşması oldu ve bu şekilde adet kanamam oldu diye (LH hormonu ise kadınlarda yumurtanın serbest hale gelmesini ve progesteron adlı başka bir hormonun salgılanmasını sağlayan hormondur. Progesteron rahmin bebek için hazırlanmasında kullanılır. ) LH hormonu yumurtayı serbest bırakıyor sonra progesteron üretiyor ya perogesteron da bizim eğer bebek yoksa adet olmamızı sağlayan bir hormon değilmi demekki böğürtlen kökü önce LH üretiyor ki bu sayede 2 aydır yumurtluyorum serbest kalan yumurtada progesteron üretip adet olmamı sağladı diye düşünüyorum başka neden olabilir ki değilmi sadece vücuttaki enfeksiyonları attığı içinmi acaba belkide enfeksiyonlar atıldığı için vücut bu görevini daha kolay yaptı eğer akıntım ve test beni yanıltmıyorsa ben dün yumurtadım buda demek oluyorki geçen ay 23. günümde bu ayda 16. günümde yumurtladım bakalım hayırlısı rabbim yardım etsin

canım inşallah bu ay bebişin göbüşünde olur hayırlısıyla bütün dualarım seninle ve diğer arkadaşlarımla rabbim herşeyi yaratırken ona bi görev vermiş böğürtleninkide bu demekki rabbim çok büyük

Kuzucum ıyıyım canım saĞol
bu kasık agrısı ne anlamadım kız bogurtlen suyu yumurta buyutmeyemı yarıyo yumurtayı catlatmayamı yarıyo tam etkısı ne bunun

inşallah canım benimki sadece fikir yürütmek böğürtlen hakkında sonuçta araştırılması lazım etki maddesinin allahım hayırlısını versin inşallah isteyen herkes tez zamanda kavuşur bebişine :CüvCüv: herkesin bebüşü göbüşünde olur :)

Kuzucum ıyıyım canım saĞol
bu kasık agrısı ne anlamadım kız bogurtlen suyu yumurta buyutmeyemı yarıyo yumurtayı catlatmayamı yarıyo tam etkısı ne bunun

valla canım bilemiyorum geçen ay bendede oldu ama bu ayda hafif var ve sana anlattığım gibi yumurtladım eğer yanılmıyorsam dün dün geceyide değerlendirdik 30 dakika filan kalkmadım yerimden ama spermler geri geldi kıs yatarken , önceki gün gelmemişti ama bend edün yarım saat sonra kalktım duş aldım

siz yazın bana canlarım bi tv ye bakayım kimse yokken belki şu bitki tavsiyelerinde bulunan adamlardan biri çıkar tv de :)

günaydın kızlar ben hala adet olmadım nolcak blmy.cumartesiye kdr bekliyip kan vercem....bugün 1 hafta oldu günüm geçeli.....

siz yazın bana canlarım bi tv ye bakayım kimse yokken belki şu bitki tavsiyelerinde bulunan adamlardan biri çıkar tv de :)

canım benim bişey söyliycem belki biliyosundur ama yinede söyliyim dedim kalçalarının altına biraz yüksek bi yastık koyup bir iki saat falan kalkmamalısın yada bir iki saat yastıkla yatıp sonra yastıksız hiç kalkmadan sabaha kadar yatsan daha iyi olabilir bunu bana dr um söylemişti ve teyzemde

ama yastığı ilişki sırasında koymalısın demişti dr duşunuda sabah alsan çok iyi olur dr umun söyledikleri bunlar:kedi:

günaydın canım normaldede gecikiyomuydu belirti varmı hiç

son üç aydır 28 29.günd eoluyordum cnm...pko vr bende onun içind epek ztn umudumyokta varya cnm bnde ne gebelik nede adet bel.vr hiçbişi yok.......anlamadım gitti hani stres yapıyorum desem oda yok aşılama olucaktım bu ay hala gelemedi...

herkese selam arkadaşlar kusura bakmayın selam vermeden direk atladım konuya herkes iyidir inşallah bugün baya geç kaldım elektriklerimiz yoktu yeni geldi hemen geldim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…