Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

güzelim o nasıl dr öyle devlet hastahanesinde görevlimi bence sen düzgün bir dr a git

cnm çooook gittim düzgün doktora muayesi 170 lira olan doktora bilene gittim 3milyar paramı yoldular derdime deva olamadılar...
ben bi aşılama bile yaptırsam o kadar para gitmezdi
bu doktor 20 tl ücret alıyo ucra yerde falan olduğuna bakma bi çok imkansız olan kısırlık teşhisi konan kadınları tedavi etmiş yaşı genç ama çok deneyimli

cnm herkez giriyo ondan bişey olmaz ama bendede şöle bişey oluyo adetim geçince ilişkiye girince ertesi günü adet oluyom eşim dio ne alaka :roflol:
yani sen normalde adetin gelmeden 4-5 gün önceden hafif sancı hissetmezmiydin ilk defamı oldu?
belkide hamilesindir çünkü ben hamile kaldığım zaman çok feci sancılanıyodum adet olacam sanıyodum

canım ücret konusunda haklısın ama sen yazmışsınya kadınlar kürtaj olmuş yatıyorlardı ve 20 tl ücret ile demekki yasal biyer değil diplaması varmı gerçek dr mu bilemiyorum ne kadar güvenilir ALLAH korusun birşey olsa birine hakkınıda arayamaz gerçek dr değilse birden korktum oraya gidenler için ve senin içi ama sen araştırdıysan senin tercihin canım kendine dikkat et ve tek başına gitme canım

yavrucummm ben adetimin 5.ci günü klomene günde 3 tane olarak başladım...
yanındada sabahları arısütü.bal.polen karışımı akşamları iseçörekotu.bal.tarçın karışımı yiyorum...
adetimin 12.günü gidicem bakalım yumoşlar ne alemde... dua edelim birbirimize
birde yarın eşim izinli böğürtlen kökü alacam geçen hafta alamamıştımm
çünkü yumurttam büyüpte çatlarsa döllenirse rahme sıkı tutunsun bebişim annesini bırakmasın

canım lekelenmem varsa yerleşme kanaması olabilir sakın heyecan yapma ama madem düzenli regl oluyorsun olabilir sen sakin ol ve bekle canım inşallah o haberi bize verirsin adalexten sonra ayağını sürtmüştür adalex belki

cnm benim tabiki araştırdım,diploması var muayenehanenin çalışma izni felan gibi bişiyler var ve asla yanlız gitmiyorum
kadın gerçek bi doktor ve hatta oraya kürtaj için gelenlerden birininki haftasını ge.miş büyümüş die almadı
yani yasal olmayan bişey yapmıyo fakat sölemek istediğim diğer muayenehanelere göre biraz özensiz

allah hayırlı etsin canım hep dua ediyoruz birbirimize zaten inşallah da kabul olur

inşallah canım rabbim seninde bizlerinde emeklerini boşa çıkarmaz kucaklarımızı boş bırakmaz innnşşşaaalllllaaaaaahhhh

off kıslar ya adet olup bir an evvel tedavime başlamak istiyorum meleğime kavuşmak için sabredemiyorum artık ya :)))

allah hayırlı etsin canım hep dua ediyoruz birbirimize zaten inşallah da kabul olur

inşallah canım rabbim seninde bizlerinde emeklerini boşa çıkarmaz kucaklarımızı boş bırakmaz innnşşşaaalllllaaaaaahhhh

canlarım ikinizede aminnnn diyorum sizleri çook seviyorum biraz çıkmam lazım ev işlerini halledeyim bide acıktım sanırım bişiyler yapayım kendime grşrz şekerler...

canlarım ikinizede aminnnn diyorum sizleri çook seviyorum biraz çıkmam lazım ev işlerini halledeyim bide acıktım sanırım bişiyler yapayım kendime grşrz şekerler...

afiyet olsun canım kolay gelsin bide bende yapıyorum bi yandan biyandan pc başına koşuyorum görüşürüz canım

işallah kuzucum bu mutlu haberi paylaşırım sizinle allahım herkesi tez zamanda kavuştursun bebeğine

kuzucum biraz daha sabır canım sabrın sonu selamettir rabbim inşallah bizi sevindircek sadece sabır şükür dua seninde hep dediğin gibi canım

kıslar özellikle pko lular size güzel bir umut daha banada tabi

off kıslar ya adet olup bir an evvel tedavime başlamak istiyorum meleğime kavuşmak için sabredemiyorum artık ya :)))

inşallah cnm inşallah hepimiz bir an önce kavuşuruz meleklerimize... sen ilk defamı yaptırıyordun? sakıncası yoksa neden aşılama yaptırıorsun?

hoşgeldin gülşen cim pırlanta cım inşallah hayırlı haberler verirsin bize gülşencim sende inşallah senin test tarihini unutmuyorum 12 sini bekliyorum canım hadi kızlar müjdeli haberlerinizi bekliyorum

canım çok teşekkürler rabbim canım Allahım sana ve burdaki tüm arkadaşlarıma bana en hayırlı en sağlıklı en güzel bebeklerden nasip etsin bugün sanki adet olcak gibi ağrım var neden böyle oluyor ya sıcak su ısıtıyorum ayağıma koycam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…