Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşbulduk canım ya bugün nasıl bir kasık ağrısı sanki adet olcak gibi rahmim ağrıyor ya bu normal mi doktoru arasam mı aşılama olalı 7.gün 28 inde olmuştum bu kadar erken adet olur muyum:KK43:

muhtemelen hamilelik oluyor inşallah öyledir aşılama sonrası deryanında böle oldu çünki ve de erken gebelikte kasık ağrısı olur bence bu bir yerleşme belirtisi inşallah bebeiş seninledir dualarımız kabul oluyordur inşallah

inşallah cnm inşallah hepimiz bir an önce kavuşuruz meleklerimize... sen ilk defamı yaptırıyordun? sakıncası yoksa neden aşılama yaptırıorsun?

ben pko luyum canım ilk aşılamamı yaptırıcam allahın izniyle gelmeyen kırmızıları bekliyorum allahım hayırlısını versin inşallah

canım çok teşekkürler rabbim canım Allahım sana ve burdaki tüm arkadaşlarıma bana en hayırlı en sağlıklı en güzel bebeklerden nasip etsin bugün sanki adet olcak gibi ağrım var neden böyle oluyor ya sıcak su ısıtıyorum ayağıma koycam..

gülşencim ayağını sıcak suya koy ama sakın küvete su doldurup filan içinde bekleme olurmu ayaklarını sıcak tut tabi ama bu bir yerleşme ağrısıda olabilir leke de gelirse korkma bence yerleşme kanaması olabilir sakin bekle bence aşılama da oldun iğneler o kadar yumurta oluşturuyor kolay değil ondanda olabilir ve bişi daha çoğunda adetine 9 gün kala yerleşme kanaması olduğunuda duydum okudum sitede yani seninde testine 9 gün var hayırlısı olur inşallah

gülşencim ayağını sıcak suya koy ama sakın küvete su doldurup filan içinde bekleme olurmu ayaklarını sıcak tut tabi ama bu bir yerleşme ağrısıda olabilir leke de gelirse korkma bence yerleşme kanaması olabilir sakin bekle bence aşılama da oldun iğneler o kadar yumurta oluşturuyor kolay değil ondanda olabilir ve bişi daha çoğunda adetine 9 gün kala yerleşme kanaması olduğunuda duydum okudum sitede yani seninde testine 9 gün var hayırlısı olur inşallah

canım ya inşallah hayırlısı olur ama çok korktum adet olcakmışım gibi ağrıyor doktorda demişti sıcak suya girme diye ayağıma sıcak su torbası koydum şimdi

kıslar maşllah Allah muhabbetinizi bozmasın
okadar hızlı ilerliyoki sayfalar 1 saatte bi gelip bakıyorum
önemli olayları atlamıyım diye yetişemiyorum hızınıza
bişey yazmaya vaktim kalmıyo hemen işime dönmek zorunda kalıyorum
bende kalıp muhabbet etmeyi çok isterim ama kalamıyorum işte:gitme:
arkadan takip edebiliyorum sizi neyse bunada şükür
ya hiç okuyamasaydım deli olurdum herhalde

kzılar ben bi 20 dk sonra falan çıkmak zorundayım aşkım işten gelicek her gün olduğu gibi sizleri rabbime emanet ediyorum kendinize iyi bakın umutlarınızı hiç kaybetmeyin hep biribrimize dua edelim rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı bebişlerimiz göbüşlerimizde olsun inşallah daha yarın sabah görüşmek üzere canlarım kuzucum inşallah yarın dr dan hayırlı haberlerle gelirsin canım benimopuyorumnanaktan

kzılar ben bi 20 dk sonra falan çıkmak zorundayım aşkım işten gelicek her gün olduğu gibi sizleri rabbime emanet ediyorum kendinize iyi bakın umutlarınızı hiç kaybetmeyin hep biribrimize dua edelim rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı bebişlerimiz göbüşlerimizde olsun inşallah daha yarın sabah görüşmek üzere canlarım kuzucum inşallah yarın dr dan hayırlı haberlerle gelirsin canım benimopuyorumnanaktan

güle güle canım inşallah

farlutal getiriyormu? bakalım benim doktor napacak...

canımsana bişey söyliycem benim dr um nezih erdöl ve ankaradaki anatolia tüp bebek merkezi ile anlaşmalı çalışıyor ayrıca burda duymuşsundur özel doğuş hastahanesininde dgörev yapıyor benim arkadaşımı ona yollamıştım ve ön işlemlerini burda yapmış ilaçlarını falan hep burda hallettiler yumurtalar toplanacağı zaman ankaraya gittiler ve bildiğim duyduğum kadarıyla çok başarılı iyi tecrübeli bir dr sen dr undan memnunsundur ama ben yinede bildiklerimi yazmak istedim canım belki bi yararı olur canım

sende ALLAHA EMANET OL CANIM...

kızlar birşey sorucam aşılama yapılması için yeterli sayıda sperm ve hareketlilik olması gerekmiyormu? yani sperm sayısı ve hareketliliği az olana yapılması mantıksız değilmi?

kızlar birşey sorucam aşılama yapılması için yeterli sayıda sperm ve hareketlilik olması gerekmiyormu? yani sperm sayısı ve hareketliliği az olana yapılması mantıksız değilmi?

sanırım morfoloji %4 ten az olmamalı

canımsana bişey söyliycem benim dr um nezih erdöl ve ankaradaki anatolia tüp bebek merkezi ile anlaşmalı çalışıyor ayrıca burda duymuşsundur özel doğuş hastahanesininde dgörev yapıyor benim arkadaşımı ona yollamıştım ve ön işlemlerini burda yapmış ilaçlarını falan hep burda hallettiler yumurtalar toplanacağı zaman ankaraya gittiler ve bildiğim duyduğum kadarıyla çok başarılı iyi tecrübeli bir dr sen dr undan memnunsundur ama ben yinede bildiklerimi yazmak istedim canım belki bi yararı olur canım

canım çok teşekkür ederim ilgin için. Şİmdilik doktorumdan memnunum,, ama eğer sorun olursa senin doktoruna giderim canım..

kıslar sivilcemde çıktı ama hala adet olmadım ya aaaaaaaaaaaaaaa :KK43:( iyice canım sıkılıyor

KUZUCUM meraba ben geldimm sivilcen çıktıysa reglin yakın demektirr sabret gelecek

X