Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım haklısın çok zor benim bi arkadaşımda kendiliğinden hamile kaldı bebeği doğdu ve 10 gün sonra vefaat etti bebeği 10 gün kokusunu duyup bakıp o duyguyu yaşadıktan sonra kaybetmek çok zor ben çok şükür ediyorum aysecim senin yaşadığında kolay değil ama eğer böyle 10 15 gün sonra kaybetseydin dahada zor olurdu rabbim sana büyük sabır vermiş bir daha aynı acıyı ne sen ne de bizler hiç kimse yaşamasın canım

bende şaşırıyorum kayracım senin bu konuşmalarına hep benden hamilelik haberi bekliyorsun sanki içinemi doğuyor ne :))) inşallah öyle olur ama ben farlutala başladım bile günde 3 tane hemde belirtilere gelince anlamıyorum bi türlü bişi ya yumurtalıklarım şişiyor ve kasılıyor g,b,

doktor ucra bi yerde olduğu için çok endişeliyim,ve doktora muayene olurken kayıt bile yapmıyolar elden otobüs gibi 20 milyon topluyolar hatta beni jinekolojik muyeneye aldığı sırada bir kaç kişi kürtaj olmuş orada koltuklarda uzanmış yatıyolardı

kıslaarrrrrrr ben cıkıyorum artık eve erken gideceğim kayınvalıdemler yemekte bizdeler bugün
keşke evdede pc olsaydı da girebileydım acayp baglandım buraya ama kocişim almıyor dükkanda yüzünü göremiyoz evede alırsam hiç görüşemeyiz diyor :roflol:belki taa yaza alır tedaviden sonra simdi paralar ona birikiyorya almaz zaten neyse cok uzattım Allaha emanet olun öpüyorum hepinizi

canım evet öyle oluyor anlaşmalı oldukları laboratuvarlar oluyor gönder,yorlar ama hormonlara adetin 3. günü bakılır bencede

cnm haklısın ben hep kendimden daha kötü durumda olanları görüyorum şükrediyorum
ben eve bile götürmemiştim götürseydim beşiğinde yatırsaydım geceleri kalkıp emzirseydim daha kötü olurdu
yanlız şölede bi düşüncem var dağda hainlerin öldürdüğü şehitlerin anneleri ne kadar acı çekiyosa bende o kadar çektim çünkü evlat evlattır 1 günlükte olsa onu kucağına alınnca emzirince kokusunu alınca ayrılmak çok zor oluyo

allah kocandanda razı olsun canım anlayışından dolayı onu senin başından eksik etmesin ve hiç bir zaman gaflete düşürmesin ve aynı şeyleri hepimiz için diliorum güle güle git canım

kızlar benim yazılarımı okumuyonuzmu bugün çok fenayım kızlar kasıklarım patlıcak gibi kasılıyo ağrı var adetimede var yoksa üşüttümmü
bilmiyorum adetime5 gün var
hiç böyle olmazdım ağır kaldırdım ondanmı yoksa bilmiyorum

canım evet öyle oluyor anlaşmalı oldukları laboratuvarlar oluyor gönder,yorlar ama hormonlara adetin 3. günü bakılır bencede

off yaa bilmiyorumki görümcemin kocası laborant onaa sordurdum
adetliyken yapılması gereken prolaktinmiş diğerleri herhangi bir günde yapılabilirmiş
bana bakılanlar sadece LH FSH troid testesteron'du prolaktin yoktu...

aslında böle endişelenmeme sebep olan etkenlerden biride şu:
been önceki doktorumda iğne tedavisi olduğumda çatlatma iğnesi olacağım zaman doktor iğnenin dozunu ayarlamak için çatlama hormonuma bakmıştı düşük demişti
şimdi nasıl oluyorda normal çıkıyor :uhm:

güzelim o nasıl dr öyle devlet hastahanesinde görevlimi bence sen düzgün bir dr a git

seni anlıyoruz ayşecim allah kimseye yaşatmasın çok haklısın ama artık konuşma bunlardan ne kadarda atlatmış olsanda yüreğin sızlar o senin hep kalbinde biliyoruz canım boşver bunları sen anlat bakıyım bu ay tedavi görecekmisin

Tam 1 saattir kaçırdığım sayfaları okuyorum.Okumadan geçemedim.Hikayeler içimi yumuşacık yaptı. kaskatıydım kaç gündür. Allahım bizede bu mucizeleri yaşat neolur..:Saruboceq:
AYCA senin için yasini okumuştum yazdım ama okudunmu bilmiyorum Rabbim dileğini kabul etsin..:Saruboceq:
Ben hala adet olmadım umutla bekliyorum..opuyorumnanaktan

kuzucum gerçekten içimden hep öyle geliyo ve içimden sadece bu günlerde senin için hissediyorum ve adalexin haberini vermeden bi süre önce demişmiydim hatırlamıyorum ama bir hamile haberi alacağımızı hissediyodum ama son günlerde hep senden bir müjde bekleyip duruyorum belki kendiliğinden belki aşılamayla ama kendiliğinden kalmanı bekliyorum hep ve belirtilerin de var dua ediyorum senin için ve diğer arkadaşlarım için ve budan sonra her hamile arkadaşım için 4 rekat şükür namazı adıyorum kızlar

canım adetini bekle başka yapıcak bişi yok bebiş geliyordur inşallah ama üşütmüşte olabilirsin

cnm benim adetine 5 gün varsa niye ağır kaldırıyosunn ya bişey varsa klava:
benim yengem adetine 10 gün kala halı yıkamıştı o gün karnına şiddetli ağrı girmişti ve kahverengi lee olmuştu oda adet oldum sanmış şiddeli sancı ve şiddetli kanamadan doktora gittiki düşük yaptığı ortaya çıkdı :çok üzgünüm:
çok dikkatli olmak lazım

canım benim inşallah düşündüğün gibi çıkar ama 2 kere test yaptım artık sanmıyorum ama umutlarım aşılamaya kaldı inşalalh o şükür namazlarını kılmayı rabbim hepimize nasip eder

hepimiz birbilimiz için dua edelim kuzucum inşallah hamilesindir çok sevinecez hepimiz arkadaşım enkısa zamanda rabbim senide bebeğine kavuştursunhihoyyyt

yok güzelim yanlış anlama sakın evlat evlattır karnındayken bile kaybetsen yine çok büyük acı verir sadece beterin beteri var rabbim sanada kimseyede nasip etmesin

off kıslar otur our bacaklarım uyuştu biraz markete gideyim bişiler alayım çayla yiyelim

ayşecim bişey sorcam sana bilirsin belki adete bir kaç gün kala sürekli ilişkiye girmekten olurmu acaba ben ondan şüpelendim biraz neyse hayırlısı artık benim adetim tam gününde olurdu hiç aksamazdı çok az leke var yoksa hamilemiyim ağrım hafifledi şimdi:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…