Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

güzelim o nasıl dr öyle devlet hastahanesinde görevlimi bence sen düzgün bir dr a git

cnm çooook gittim düzgün doktora muayesi 170 lira olan doktora bilene gittim 3milyar paramı yoldular derdime deva olamadılar...
ben bi aşılama bile yaptırsam o kadar para gitmezdi
bu doktor 20 tl ücret alıyo ucra yerde falan olduğuna bakma bi çok imkansız olan kısırlık teşhisi konan kadınları tedavi etmiş yaşı genç ama çok deneyimli

ayşecim bişey sorcam sana bilirsin belki adete bir kaç gün kala sürekli ilişkiye girmekten olurmu acaba ben ondan şüpelendim biraz neyse hayırlısı artık benim adetim tam gününde olurdu hiç aksamazdı çok az leke var yoksa hamilemiyim ağrım hafifledi şimdi:ecrin_bebek:

cnm herkez giriyo ondan bişey olmaz ama bendede şöle bişey oluyo adetim geçince ilişkiye girince ertesi günü adet oluyom eşim dio ne alaka :roflol:
yani sen normalde adetin gelmeden 4-5 gün önceden hafif sancı hissetmezmiydin ilk defamı oldu?
belkide hamilesindir çünkü ben hamile kaldığım zaman çok feci sancılanıyodum adet olacam sanıyodum

cnm çooook gittim düzgün doktora muayesi 170 lira olan doktora bilene gittim 3milyar paramı yoldular derdime deva olamadılar...
ben bi aşılama bile yaptırsam o kadar para gitmezdi
bu doktor 20 tl ücret alıyo ucra yerde falan olduğuna bakma bi çok imkansız olan kısırlık teşhisi konan kadınları tedavi etmiş yaşı genç ama çok deneyimli

canım ücret konusunda haklısın ama sen yazmışsınya kadınlar kürtaj olmuş yatıyorlardı ve 20 tl ücret ile demekki yasal biyer değil diplaması varmı gerçek dr mu bilemiyorum ne kadar güvenilir ALLAH korusun birşey olsa birine hakkınıda arayamaz gerçek dr değilse birden korktum oraya gidenler için ve senin içi ama sen araştırdıysan senin tercihin canım kendine dikkat et ve tek başına gitme canım

seni anlıyoruz ayşecim allah kimseye yaşatmasın çok haklısın ama artık konuşma bunlardan ne kadarda atlatmış olsanda yüreğin sızlar o senin hep kalbinde biliyoruz canım boşver bunları sen anlat bakıyım bu ay tedavi görecekmisin

yavrucummm ben adetimin 5.ci günü klomene günde 3 tane olarak başladım...
yanındada sabahları arısütü.bal.polen karışımı akşamları iseçörekotu.bal.tarçın karışımı yiyorum...
adetimin 12.günü gidicem bakalım yumoşlar ne alemde... dua edelim birbirimize
birde yarın eşim izinli böğürtlen kökü alacam geçen hafta alamamıştımm
çünkü yumurttam büyüpte çatlarsa döllenirse rahme sıkı tutunsun bebişim annesini bırakmasın

canım lekelenmem varsa yerleşme kanaması olabilir sakın heyecan yapma ama madem düzenli regl oluyorsun olabilir sen sakin ol ve bekle canım inşallah o haberi bize verirsin adalexten sonra ayağını sürtmüştür adalex belki

canım ücret konusunda haklısın ama sen yazmışsınya kadınlar kürtaj olmuş yatıyorlardı ve 20 tl ücret ile demekki yasal biyer değil diplaması varmı gerçek dr mu bilemiyorum ne kadar güvenilir ALLAH korusun birşey olsa birine hakkınıda arayamaz gerçek dr değilse birden korktum oraya gidenler için ve senin içi ama sen araştırdıysan senin tercihin canım kendine dikkat et ve tek başına gitme canım

cnm benim tabiki araştırdım,diploması var muayenehanenin çalışma izni felan gibi bişiyler var ve asla yanlız gitmiyorum
kadın gerçek bi doktor ve hatta oraya kürtaj için gelenlerden birininki haftasını ge.miş büyümüş die almadı
yani yasal olmayan bişey yapmıyo fakat sölemek istediğim diğer muayenehanelere göre biraz özensiz

yavrucummm ben adetimin 5.ci günü klomene günde 3 tane olarak başladım...
yanındada sabahları arısütü.bal.polen karışımı akşamları iseçörekotu.bal.tarçın karışımı yiyorum...
adetimin 12.günü gidicem bakalım yumoşlar ne alemde... dua edelim birbirimize
birde yarın eşim izinli böğürtlen kökü alacam geçen hafta alamamıştımm
çünkü yumurttam büyüpte çatlarsa döllenirse rahme sıkı tutunsun bebişim annesini bırakmasın

allah hayırlı etsin canım hep dua ediyoruz birbirimize zaten inşallah da kabul olur

cnm benim tabiki araştırdım,diploması var muayenehanenin çalışma izni felan gibi bişiyler var ve asla yanlız gitmiyorum
kadın gerçek bi doktor ve hatta oraya kürtaj için gelenlerden birininki haftasını ge.miş büyümüş die almadı
yani yasal olmayan bişey yapmıyo fakat sölemek istediğim diğer muayenehanelere göre biraz özensiz

inşallah canım rabbim seninde bizlerinde emeklerini boşa çıkarmaz kucaklarımızı boş bırakmaz innnşşşaaalllllaaaaaahhhh

off kıslar ya adet olup bir an evvel tedavime başlamak istiyorum meleğime kavuşmak için sabredemiyorum artık ya :)))

allah hayırlı etsin canım hep dua ediyoruz birbirimize zaten inşallah da kabul olur

inşallah canım rabbim seninde bizlerinde emeklerini boşa çıkarmaz kucaklarımızı boş bırakmaz innnşşşaaalllllaaaaaahhhh

canlarım ikinizede aminnnn diyorum sizleri çook seviyorum biraz çıkmam lazım ev işlerini halledeyim bide acıktım sanırım bişiyler yapayım kendime grşrz şekerler...

canlarım ikinizede aminnnn diyorum sizleri çook seviyorum biraz çıkmam lazım ev işlerini halledeyim bide acıktım sanırım bişiyler yapayım kendime grşrz şekerler...

afiyet olsun canım kolay gelsin bide bende yapıyorum bi yandan biyandan pc başına koşuyorum görüşürüz canım

canım lekelenmem varsa yerleşme kanaması olabilir sakın heyecan yapma ama madem düzenli regl oluyorsun olabilir sen sakin ol ve bekle canım inşallah o haberi bize verirsin adalexten sonra ayağını sürtmüştür adalex belki

işallah kuzucum bu mutlu haberi paylaşırım sizinle allahım herkesi tez zamanda kavuştursun bebeğine

kuzucum biraz daha sabır canım sabrın sonu selamettir rabbim inşallah bizi sevindircek sadece sabır şükür dua seninde hep dediğin gibi canım

kızlar nasıl ve nereden başlayacağımı bilemiyrm ama inanın çok heyacanlıyım.
yıllardır pco denen illetle uğraşıp durdum.bekardım bırakmadı peşimi evlendim yine bırkmadı....
adetlerim hep düzensizdi...
bilen bilir baya bi tedavi gördüm. iptal olan tedavilerim oldu tutmayan aşılamalarım...
hiç büyümeyen yumurtalarım yada çok fazla büyüyen ancak hiç tutmayan sonu hep hüsran olan tedavilerim oldu.
heleki ilk problemi öğrendiğimde dr bana sizin asla çocuğunuz olmaz dediğini o hastaneden hüngür hüngür nasıl ağlayarak ve yıklılarak çıktığımı bir ben bilirim birde allahhh....

hep umut olmuştur bana buraya yazılan mucizeler. acaba bende birgün yazabilecekmiyim HAMıLEYıMMM diye diye ep içten içe üzülürdüm. kah yazdıklarınızla güldüm ; kah yazdıklarınızla ağladım ....
ve allahım benide dualarını kabul ettiğin kullarından eyle diye hep ama hep dua ettim....
neler çektimm neler...
şöyle dönüp arkama baktıkça iyi dayanmışım diyorumm...
ama mevlam okadar büyükkiii.... okadar akıl erilmezkiii güzel allhımmm....
inanın herşeyi zamanında veriyor.

yavaş yavaş mucizemi anlatayım size

en sonn 10 ağustosta aşılama tedavimin negatif olduğunu öğrendim ve hemen ertesi gün adet oldum. sonra dedimki birdaha ilaç kullanmıycam vücüdum dinlensin biraz dedim.
ilaç içmedim..
tabi adette olmadım haliyle...eylül geçti olmadım. baktım yine ateşler basıyo bana dedim canan al bi ilaçta rahatla biraz. gittim eczaneye farlutal aldım. içtim bitirdim kutuyu.
bekle bekle hastalanamıyrm. bu aradada çok aferdersiniz çok akıntım var. dedim bi ara doktora gideyim.
devlet hastansinde endokrin diye bir bölüm var orda tedavi görüyordum am adedimki bu sefer kadın doğum bölümüne gitcem ordan çıkarım bide endokrindeki doktora gösterrim kendimi...
neyse gittim smear testi yapıldı ama adet görmediğim için dr nolur nolmaz bi ultrason + birde beta hcg alalım senden dedi. ok dedim.
gittim kan verdim. bekleyene kadar dur dedim endokrinede gideyim. neyse geçtim masaya....

dr şikayetin neydi dedi. valla farlutal içtim ama 11 gün oldu hala hastlanamdım dedim saf saf...
dr da gülüyo...
anlam veremiyrm... kaç yıllık evlisin falan soruyoda soruyo..
en son neden içtin farlutali dedi...
bende dedimki valla bana arada bir ateş basıyo rahatlamak için içtim dedim.........
veeeeeeeee................
dr dediki..........akannehir
sen kendi kafana göre öyle ilaç içersen bebeğine zarar verirsin ben aynen böle :sm_confused:

nasıl yani dedim. sen hamilesin dediiiiiiiiii.a.s
ben şokkk... nasıl yani ne bebeği dememe kalmadan bak dedi buda kesen.........
ben nasıl ağlıyorummmmmmm, nasıl şaşkınım,,,,,,
ay şuan bile çok fenayım yani...
ku ufacık şey kesemi dedim evet dedi dr onun bile gözleri doldu...
ama dedi şimdi önemli olan kan sonucun... normal bir gebelikmi anaormal bir gebelikmi ona bakıcaz dedi...
neyse öğlenleyin çıkacaktın sonucum.
anneciğimle gittikk... bi baktim 9483,42 çıkmış. ben nasıl ağlıyrm. anne diyrm ben bu sonucu görek için neler yaptım. şükürler olsun dedim. neyse drun yanına gittik... biz nasıl seviniyrz. dr bi dk bi dk dedi... :eek:lmaz: tamam deidm kesin yolunda gitmeyen bişeyler var noldu dedik anacığımla... :teselli:
kesen ufak ama değerin çok yüksekk. bi tuhaflık var dedi...
beynimden kaynar sular döküldü tabi.
ama dedi sen şuanda 1 ay 1 haftalık hamilesin...
önemli olan 1 hafta sonrası dedi..
şuan sağlıklı kesen falan normal hiç bişeyi takma kafana dedi. sadece kan değerin yüksek dedi. progeneks diye bir hap verdi gönderdi.
tabi evde bayram havası ama bi yanımızda buruk
ama ne olursa olsun rabbime şükürler olsun... boş gebelik bile olsa en azından şunu biliyrm ben kendi kendime doğal olarak hamile kalabildim.
ne olursa olsun ister tüp ister aşılama .. ister özel ister devlet hastanesi...
hepsi hikaye...

rabbim istemeden hiç bişey bile olmuyor... rabbim bir 'OL ' desin olmayacak hiç bişey olamaz...

o yüzden bu yazdıklarım ümit olsun size...
biz tam kendimizi bırakmışken hiç ummadığımzı anda öğrendik...

şuan çok mutluyum ama dualarınıza ihtiyacım var...

rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın. darısı tüm isteyenlerin başına...

gelişmeleri yazıcam... hpinizi kocaman öpüyorum(z):emir_bebek::emir_bebek:

kıslar özellikle pko lular size güzel bir umut daha banada tabi

off kıslar ya adet olup bir an evvel tedavime başlamak istiyorum meleğime kavuşmak için sabredemiyorum artık ya :)))

inşallah cnm inşallah hepimiz bir an önce kavuşuruz meleklerimize... sen ilk defamı yaptırıyordun? sakıncası yoksa neden aşılama yaptırıorsun?

hoşgeldin gülşen cim pırlanta cım inşallah hayırlı haberler verirsin bize gülşencim sende inşallah senin test tarihini unutmuyorum 12 sini bekliyorum canım hadi kızlar müjdeli haberlerinizi bekliyorum

canım çok teşekkürler rabbim canım Allahım sana ve burdaki tüm arkadaşlarıma bana en hayırlı en sağlıklı en güzel bebeklerden nasip etsin bugün sanki adet olcak gibi ağrım var neden böyle oluyor ya sıcak su ısıtıyorum ayağıma koycam..

X