Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşgeldin ayşe..
2010da hepimiz hamiş resimlerimizi koycaz inşaallah buraya topik resimlerden yıkılcakkaydirigubbakcemile3

evet birbirimiz için dualar edeceğiz,çok güzel olacak 1 yıla kalmaz burası hamilelerle dolacak inşallahhhhh sen duy sesimizi..:Saruboceq:

hoşgeldin tekrar canım biz iyiyiz şükür ilk hikayemi ikincimi gerçi ben ikisindede çok ağladım ama ilki daha çok etkiledi birde resimleri çok güzel rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

o resimleri beğendiğin bayan şimdi ameliyat olmuş sanırım sütü keşilmiş ve kitle olmuş memesinde sanırım http://www.kadinlarkulubu.com/acisiyla-tatlisiyla/326145-hurrem-ameliyat-oldu.html bak burda birde sanırım üzüntüden kesilmiş sütü nickinde sen bu sevgiyi haketmedin yazık oldu yarınlara filan yazıyor bi tanesi de yazmış ki bi ara msn de görüşelimde şu adama bedduaya devam edeyim eşiyle ilgili mi bişi var acaba ay bende ne meraklıyım kısss :)

aa meltemcim bak bu yazını görmedim , ama hamile kalabilmen için haftada en az 2 kere ilişki olması lazım sen eşinin yanına gidip orda onunla kalsan olmazmı yani bingölde eğer olmuyorsa bu şekilde dua et ve sabret rabbim öyle güzel sebepler verir ve sizi bir araya getirirki sen bile şaşırırsın dua et o yüzden canım her muradın olur inşallah iş eş okul evlat her anlamda
Canım duan için öok teşekürr ederim. RABBİM SENİNDE GÖNLÜNDE NE DİLEĞİN VARAS HAYIRLISIYLA VERSİN.:Saruboceq:
Eşim hafta sonları geliyor.Elimdeki imkan bu.Rabbimin neye gücü yetmezki dilerse olur bu kısa sürede de inş.

ayşeciğim dikkat et depresyonda olmayasın

cnm ben normaldede yapı olarak duygusalım fakat bebeğin ölümünden soonra çok daha hassas oldum anne baba çocuk'la ilgili bişiy izlediğimde gözlerim hemen sulanıyo
yani ben ilk dönemlerde doğal olarak depresyona girdim fakat şu an çok toparlandım kendimi duygusallık dışında bi depresyon belirtisi yok hayata bağlıyım,kendimi,eşimi,evimi seviyorum;ve neşeli bi insanımdır

o resimleri beğendiğin bayan şimdi ameliyat olmuş sanırım sütü keşilmiş ve kitle olmuş memesinde sanırım http://www.kadinlarkulubu.com/acisiyla-tatlisiyla/326145-hurrem-ameliyat-oldu.html bak burda birde sanırım üzüntüden kesilmiş sütü nickinde sen bu sevgiyi haketmedin yazık oldu yarınlara filan yazıyor bi tanesi de yazmış ki bi ara msn de görüşelimde şu adama bedduaya devam edeyim eşiyle ilgili mi bişi var acaba ay bende ne meraklıyım kısss :)

evet okudum onu bende merak ettim valla ne yalan söyleyeyim

canım telaş yapma dr una sor deki internette araştırrıken karşılaştım bu tür ilaçları kullananlarda OHSS sendromu oluyormuş ama dr un bilir ve dikkat eder sakın telaş yapma bak şimdi kendimi kötü hissettim sen pko lu değilsen sende risk çok az canım rahat ol sakin ol bu çok önemli olumlu düşün olumlu olsun

kuzunazcmm aradım dr la görüştüm rahat ol sende olması mümkün değil dedi... yok cnm sen kendini kötü hissetme ben biraz paniğim yapım gereği :KK66:

cnm ben normaldede yapı olarak duygusalım fakat bebeğin ölümünden soonra çok daha hassas oldum anne baba çocuk'la ilgili bişiy izlediğimde gözlerim hemen sulanıyo
yani ben ilk dönemlerde doğal olarak depresyona girdim fakat şu an çok toparlandım kendimi duygusallık dışında bi depresyon belirtisi yok hayata bağlıyım,kendimi,eşimi,evimi seviyorum;ve neşeli bi insanımdır

evet canım haklısın doğru yaşadığın kolay değildi ve atlattın bunu her seferinde unutuyorum

kkısslar ben yarım saatliğine kaçıyorum gelecem sonra fazla kaynatmayın :roflol:

yaa hakikaten umarım kötü birşey yoktur eşiyle sağlığınada hemen kavuşur inşallah yaa çok üzüldüm böyle büyük bir sevincin arkasından bunları yaşamak zor rabbim kimseye sermansız dert ve kaldırabileceğinden fazla yük vermesin inşallah canım

bende ara ara doğum hikayelerini okuyup okuyup ağlıyorum dua ediyorum bol bol tüm çocuk hasreti çekenlere

bende ara ara doğum hikayelerini okuyup okuyup ağlıyorum dua ediyorum bol bol tüm çocuk hasreti çekenlere

bende okuyorum gebelik bölümünden cok güzel şeylerden bahsediyorlar okuyup okuyup dua ediyorum bizlerinde olsun diye evlat hasreti bambaşka bişey çok zor gerçekten

allah dualarınızı kabul etsin kıslar benimde çok duaya ihtiyacım var öncelikle yarına kadar adet olmak istiyorum bunun için bana dua edin dr a gitmişken testlerim bile yapılırdı

bende okuyorum gebelik bölümünden cok güzel şeylerden bahsediyorlar okuyup okuyup dua ediyorum bizlerinde olsun diye evlat hasreti bambaşka bişey çok zor gerçekten

cnm bizim yaşadığımızzda zor fakat, bak bide şöle durumda olanları var
benim bi akrabam evleniyo,çocuğu olmuyo tüp bebekle ikiz bebeklerine hamile kalıyo
6 aylıkken bebeklerden birinin suyu geliyo bebekleri almak zorunda kalıyolar
bebekler küveezde yanlış olmasın 1 hafta fln yaşıyo annesi süt sağıp veriyo içiriyolar
sonra bebekler ölüyo,bebekler öldükten bir süre sonra kız eşinden boşandı
sebebini bilmiyoruz anlaşamadık dediler
o kızın ne halde olduğunu düşünebiliyomusunuz bekarda olsa içinde bir bebek hasretti var o duygugu bir kez yaşayan çook daha istekli oluyo
bizler evliyiz kocamız var ve her ay bi umutl adetimizi bekliyoruz onda oda yok

allah dualarınızı kabul etsin kıslar benimde çok duaya ihtiyacım var öncelikle yarına kadar adet olmak istiyorum bunun için bana dua edin dr a gitmişken testlerim bile yapılırdı

inşallah canım belirtiler varmı gelicek gibi keşke yarın dr a gittiğinde şok olsan dr hamilesin dese keşkeeeee canım rabbim gönlüne göre hayırlısını versin ben niyeyse hala ısrarla aynı şey için dua ediyorum

cnm bizim yaşadığımızzda zor fakat, bak bide şöle durumda olanları var
benim bi akrabam evleniyo,çocuğu olmuyo tüp bebekle ikiz bebeklerine hamile kalıyo
6 aylıkken bebeklerden birinin suyu geliyo bebekleri almak zorunda kalıyolar
bebekler küveezde yanlış olmasın 1 hafta fln yaşıyo annesi süt sağıp veriyo içiriyolar
sonra bebekler ölüyo,bebekler öldükten bir süre sonra kız eşinden boşandı
sebebini bilmiyoruz anlaşamadık dediler
o kızın ne halde olduğunu düşünebiliyomusunuz bekarda olsa içinde bir bebek hasretti var o duygugu bir kez yaşayan çook daha istekli oluyo
bizler evliyiz kocamız var ve her ay bi umutl adetimizi bekliyoruz onda oda yok

allah sabır versin cok zor gercekten onların durumları dediğin gibi kocalarımız yanımızda her ayı umutla beklıyoruz Allah korusun Allah kocalrımızı basımızdan eksik etmesin :Saruboceq:

a.s herkese hayırlı günler nasılsınız kızlar iyisinizdir inşallah kaç gündür giremedim buraya sayfalar ilerlemiş maşallah kuzucum halla adet olmadınmı
cnm kanda çıkar belki test yaptınmı hiç rabbim herkesin kalbine göre bebişlerini verir inşallah

cnm ya inşallah adet olursun öle bi olursunki için temizlenir yepyeni bir rahimle tedaviye başlarsın,yaa benim kafama takılan bişiy var CADIARZU
doktorum bana yaptığı hormon tahlilleri kafamı karıştırıyo
yani noramalde laboratuarda alınır test yapılır doktora getirilir,doktor kendisi kanımı aldı
ben laboratuara göndercem dedi böle bişey olabilirmi?
birde adetin 3.günü yapılması gerekmezmi ben adetli değildim?
ben o testin alındığı dönemde klomen içiyodum sonuçları etkilemezmi?
birde test kağıdında laboratuar merkezi beylikdüzü die yazıyordu gittiğim doktor unkapanında yani taaa ordan oraya testi gönderebilme şansı nedir?

X