Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yok canım yaaa elektirikler kesildi birden bire bnde tırlattım
cicilerimi eşarbımı ütülemem gerekiyodu bide siteden pat diye çıkınca birass asaabileştim:roflol:
benim için ütlü kıyafet çok önemlidir pijamalarımı bile ütülerim kırışıklık hastalığı var
ben o kıyafetlerimi ütülemeden gitseydim kafayı yerdim

sorma kıs bende de ütü problemi var iç çamaşırlarımı bile ütülüyorum kaydirigubbakcemile3

yok canım yaaa elektirikler kesildi birden bire bnde tırlattım
cicilerimi eşarbımı ütülemem gerekiyodu bide siteden pat diye çıkınca birass asaabileştim:roflol:
benim için ütlü kıyafet çok önemlidir pijamalarımı bile ütülerim kırışıklık hastalığı var
ben o kıyafetlerimi ütülemeden gitseydim kafayı yerdim

kolay gelsin canım o bendede var iç çamaşırlarını bile ütülerim temizlik için ütüde şart ama işte birde dolapta daha düzgün durur ben o bakımdan da ütüyü çok önemserim yani ütülemeden dolaba kıyafet kaldırmama ama işte çok zamanımı alıyor o yarı ama biriktirmemeye çalışıyorum artık

slm kızlar nasıl gidiyo varmı hamiş opuyorumnanaktan

slm canım hoşgeldin hamişimiz var adalex diye bir arkadaş aslında benle msnde konuşurken kadınlar kulubüne üye olmaya bize katılmaya karar verdi sen tanımayabilirsin o yüzden ama olsun listemizde vardı inşallah uğurlu gelir

canım klomen yumurta büyütüyorda içeriğini şimdi hatırlamıyorum ama göbekten yapılan o iğnelerde beyinden salgılanan o fsh lh hormonun direk kendisi zaten ama aşılamada genelde bu iğneleri kullandırırlar geçen bir drum vardı eskiden onu aradım nasılsınız filan konuştur iyidir ablası filan diyor komşuydu eskiden ya ondan klomen kullandırdınız bana ilk tedavide dedim boşver klomeni klomen bişi değil artık kullanmıyoruz biz ilk aşamada belki dedi ama aşılamada kullanılmyor canım ya bu iğnelerle 4-5 tane kaliteli yumurta büyütüyorlar en az bu arada sen aşılama yaptırdın öylemi ben bilmiyordum kaç yumurtan oldu ve hangi boyuta geldiler hatırlıyormusun

hiç hatırlamıyorum ki canım kaç yumurta oldu ama ilk dr a gittik usg de yumurtalıklarıma bakıyodu ve yumurtam ikiye ayrılmış dr normal ilişki bu ay dedi ve genetikmi ikiz dedi vs sonra o ay kendiliğinden olmadı klomen pregnyl verdi aşılama yaptı güya demekki aşılama diye kandırdı belkide 2 sene önce falandı tutmadı doğal olarak zaten 23 nisana denk geldi ertesi gün pazar falan derken olması gereken gündede yapılmadı kendi muayenehanesinde yapıldı

sorma kıs bende de ütü problemi var iç çamaşırlarımı bile ütülüyorum kaydirigubbakcemile3

yaa bendeki farklı bişiy bilmiyorum mesela oturup kalınca kırışan kumaşlar vardırya mesela öle bişey giyince sanki herkez bana bakıyo gibi hissediyorumm

kolay gelsin canım o bendede var iç çamaşırlarını bile ütülerim temizlik için ütüde şart ama işte birde dolapta daha düzgün durur ben o bakımdan da ütüyü çok önemserim yani ütülemeden dolaba kıyafet kaldırmama ama işte çok zamanımı alıyor o yarı ama biriktirmemeye çalışıyorum artık

e ben dolaba ütüleyip koyuyorum çıkarıp giyeceğim zaman kaba taslak bidaha ütülüyorum
mesela pardesümü kırışmasın die her dışardan gelişimde askıya asıyom genede kırışıyo
yada banamı öle geliyo :sm_confused:

hiç hatırlamıyorum ki canım kaç yumurta oldu ama ilk dr a gittik usg de yumurtalıklarıma bakıyodu ve yumurtam ikiye ayrılmış dr normal ilişki bu ay dedi ve genetikmi ikiz dedi vs sonra o ay kendiliğinden olmadı klomen pregnyl verdi aşılama yaptı güya demekki aşılama diye kandırdı belkide 2 sene önce falandı tutmadı doğal olarak zaten 23 nisana denk geldi ertesi gün pazar falan derken olması gereken gündede yapılmadı kendi muayenehanesinde yapıldı

canım o iki yumurta normalde ilaçsız mı oluşmuş tu

biliyormusunuz aslında pko nun sebebi belli değil yani bakın ben kendi düşüncelerimi anlatayım size benim teyzelerimde ve halalarımda ikiz gebelik olayı var yani ikiz doğum kuzenimdede hatta dr çift yumurta görmüş neyse diyeceğim pko da yumurtalar çok oluşuyor diyorlar ya acaba bende yumurtlar birden fazla gelişirken bocaladı ve yarım kaldı yarım kalan yumurtalar kist olarak kalıyor ve adeti bozuyor dolayısıyla her geciken adetten dolayı yumurta oluşamıyor yarım kalıyor ve her ay kistlere yenisi ekleniyor ki inci dizilimi burdan kaynaklanan bişi yani bu bir kısır döngü işte ama bizde her ay fazla yumurta atmayamı çalışıyoruz bazen konuşmalar onu gösteriyor ama klomenlke tedavi oluyoruz bazen ona rağmen yumurtamız oluşmuyor çok ilginç valla

yani bir taraftaki yumurtam ikiye bölünmüştü ve döllenirse tek yumurta ikizi olur demişti

biliyormusunuz aslında pko nun sebebi belli değil yani bakın ben kendi düşüncelerimi anlatayım size benim teyzelerimde ve halalarımda ikiz gebelik olayı var yani ikiz doğum kuzenimdede hatta dr çift yumurta görmüş neyse diyeceğim pko da yumurtalar çok oluşuyor diyorlar ya acaba bende yumurtlar birden fazla gelişirken bocaladı ve yarım kaldı yarım kalan yumurtalar kist olarak kalıyor ve adeti bozuyor dolayısıyla her geciken adetten dolayı yumurta oluşamıyor yarım kalıyor ve her ay kistlere yenisi ekleniyor ki inci dizilimi burdan kaynaklanan bişi yani bu bir kısır döngü işte ama bizde her ay fazla yumurta atmayamı çalışıyoruz bazen konuşmalar onu gösteriyor ama klomenlke tedavi oluyoruz bazen ona rağmen yumurtamız oluşmuyor çok ilginç valla

aaaa çok mantıklı geldi bana alkisalkisalkis

ohoo nerde bende doğal halinde 2 yumurta
bi ton iğne vuruldum ilaç içtim,1 tane yumurta oldu
incir kürü yumurta sayısını arttırıyomuş ama onada korkuyorum aynen kuzunun dediği gibi yumurtam çok olupta bocalar büyüyemez die

gülşenin 12 sinde tahlil yapılacaktı diye hatırlıyorum 9 gün kaldı sanırım kuzucum inşallah bize müjdeli haber verir yine halay çekeriz

aynı şeyi düşünüyorum bende benim babaannemin ikizleri olmuş şimdide halamın oğlunuın var banada dr varmı ailende diye sormuştu kuzucum haklısın sanırım

inşallah kızlar ama günler geçtikçe olmadı gibi hissediyorum:KK43:

umutsuz olma canım rabbimden umut kesilmez ve eğer tutmazsada vardır bundada bi hayır de bırakma kendini bu arada kendini yomuyorsundur umar ım bolbol dinlen yat canım hadi hayırlısı

X