Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Günaydın kızlar
dün yazdıklarınız için sağolun.evliliğimiz 3 yılı bitirdi 4 ün içinde yani sizin söylediklerinizi söyleyecek epey zamanım oldu.Artık para etmiyor.zaten artık yüzümede bişey demiyolar. beni kara listeye almışlar.
üzülürüm diye çabalamaları bile beni yıpratıyor artık.
düşünceden başıma ağrılar girdi gözümün önünü göremiyorum.bugün adet olmam lazım pek belirti de yok. umutlanmak istemiyorum...

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
kayra_esk, aycanisa, ayse.20, evindarkece+, Kuzunaz, meltem2327, sumeyrat+
kızlar günaydın hoşgeldinizz

kıslar slm ayşecim hoşgeldin erkencisin bugün dr a ne için gidiceksin canım bu arada meltemcim senin sorun neydi neden bu kadar üzülüyorsun ne olur sakin ol bende bu zamana kadar maddi anlamda fazla dr a gidemedim ama sakin ol olurmu neden bu kadar kafaya takıyorsun canım kendini üzersen ne adetin gelir nede bebişin bu arada kayracım test yapmadım yapmıcamda şimdi gidip farlutal alıcam bir an evvel adet olmam lazım çünki zeynep kamilden randevu aldım çarşamba gününe

çok ilginç güzelim bende bakmıştım eltimin iki çocuğuda tutuyo ama cinsiyeti erkek belirliyo yani spermdeki x veya y kromozomu diye bu tıbben doğru canım ama :uhm:

cnm bilemiyorum çinliler akıllı insanlar bunu neye göre yapmışlar bileemiyorum çünkü çok eskiden yapılmış asırlar önce buna göre belirlerlermiş
tıbbi açıdan açıklamasını bilemiyorum onlar belkide x veya y kromozomlarının hangi ayda daha çok üretildiğini tespit etmişlerdir die bi düşüncem oldu yaş ne alaka onu bilemedim

canım sana dün cevap yazmıştım ama site bozuldu bi türlü yollayamadım ben 9 yıla girdim eltim le aynı aprt da oturuyorum ve onlar 5 yıllık evliler 2 çocuğu var biri daha yeni doğdu birde aile toplantılarında halimi düşünebiliyomusun hep eksiklik hissediyosun insanların bakışlarından bile anlayabiliyosun zor çok zor biliyorum ve hamileliği doğumları çocukların bakımı derken kendimi çok yıprattığımı fark ettim artık sizde alın bi bebek diyenlere manavdan çilek mi alıp gelicez rabbim ne zaman nasip ederse o zaman alırız diyorum boşveeeeeerrrrrrrr kendini hasta etmekten başka bişey yapmıyoruz ve bizi ne kadar üzdüklerini nalamıyorlar çünküDAMDAN DÜŞENİN DERDİNDEN DAMDAN DÜŞEN ANLAR

cok haklısın kayracım bende ilk zamanlar cok takıyordum kafaya olan yıne kendıne oluyor laf soyleyenlerin agzının payını veripklava: oturuyorum simdi dediğin gibi bizi bizden baskası anlayamaz

canım aşılama için dimi gün aldın belki dr un da söylemiştir sana ama yinede hatırlatayım dedim çay kahve özellikle kola asitli içecekler sigara ki sen kullanmıyosun arada yarımdi dimi ve en önemliside stres bunlardan uzak olman lazım kafanı çok rahatlat ve senin için çok dua edicem aşılamadan sonra kesinlikle kendini yorma ve ağır hareket et ne olur canım inşallah rabbimin izniyle tutar ve ikiz olur inşallah canımın içi rabbim seni tez zamanda kavuştursun bebişlerine:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ayy allhıma büyük sözüm olmasında eşim beni anladıktan sonra gerisi hikaye vız gelir tırıs gider bu kadar da kaba oldum kusura bakmayın ama kızlar biz kendimizi üzmeyelim kafaya takmayalım yeterki insanların düşünceleri ve sölediikleri hiç önemli değil he biri doğum yaptığında filan üzülürsek o ayrı buda insanın elinde olmuyor ben 12 ağustosta adet oldum bu sene 11 ağustostada eltimin dayısının karısı benimle yaşıt doğum yaptı ikide bir eltim beni arıyor mehtap doğuma gitti sonra arıyor doğurdu sarısı senin başına filan geçi o eltimi severim iyidir ama beni araması ikide bir tuhafıma gitti neyse akşam eşime dedim ayla abla aradı 2 kere mehtap doğum yapmış onu söylüyor darısı senin başına diyor oda evet aşkım darısı senin başına dedi ben bu gidişle biraz zor dedim ve gözümden yaşlar resmen sel olup aktı ilk defa böle bişiden etkilendim ama meğer adet olacakmışım ondanmış bu duygu seli sonra kendime geldim tabi ertesi gün börekler yaptım götürdüm lohusa anneye ve oda bana bir sürü dua etti özenebilirim belki ama asla kıskançlığım olamaz ki inşallahta olmaz bundan sonra

cok haklısın kayracım bende ilk zamanlar cok takıyordum kafaya olan yıne kendıne oluyor laf soyleyenlerin agzının payını veripklava: oturuyorum simdi dediğin gibi bizi bizden baskası anlayamaz

aycanisacım gerçekten şu söz doğru insanın en iyi ilacı dostu kendisidir en büyük düşmanıda yine kendisidir biz kendimizi biliyoruz ve tevekkül ediyoruz kendimizi üzerek yıpratarak ve buna izin vererek kendimize düşmanlık ediyoruz ben beni üzmeye çalışan insanları kendimden uzak tutuyorum veya onlarla konuşmamaya çalışıyorum kendinden ne kadar emin olursan ve rabbime tevekkül eder ona havale edersen birşey diyemiyorlar bile

kıslar bu arada inanın dualarınıza çok ihtiyacım var biliyorsunuz çalışıyorum işe başlayalı da 2 ay oldu ve tedaviye başlıyacağım sürekli dr a gidip gelebilirim 15 gün boyunca bunlar inşalalh işyerinde sorun olmaz gerçi eski işim gibi stresli değil çok rahat bugün patronuma dedim çarşamba günü 10,30 a randevu aldım gidebilirmiyim tabiki gidersin dedi alah razı olsun anlayışlılar inşallahta böyle olur ki beni idare edecek çok kişi var burda benim işlerim acil değil dir hiç bir zaman evrak iişliyorum oda birikse bile ne kadar zamanımı alcakki

Allah yardımcın olsun kuzucum tedavının snucu inşallah olumlu olur işyerinde sorun yaratmaz herhale saglık sonucta senin için hep dua edeceğim inşallah bu sefer kavusursun bebeğine :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yasemincim dediğin gibi sen kendiliğinden hamile kalabiliyosun neden tüp bebek yaptırıyosun yani tüp bebek yaptırınca ALLAH korusun kalbinin durmasını nasıl sağlıycaklar sizin genetik testleriniz yapıldımı bunlara göre bi tedavi yapmaları gerekmiyormu mesela bazı kadınlarda kan pıhtılaşmasından dolayı bebekleri düşebiliyomuş bebek aspirini veriyorlarmış yani güzelim senin neden bebeklerin kalbi duruyo ve neden kimyasal gebelik oluyo bunlar araştırılıp tedavisi yapılsa sanırım daha sağlıklı olur gibi geliyo bana nacizane fikrimi söyledim canım senin içinde dua edicem güzelim en kısa zamanda nasip olur inşallah

Allah yardımcın olsun kuzucum tedavının snucu inşallah olumlu olur işyerinde sorun yaratmaz herhale saglık sonucta senin için hep dua edeceğim inşallah bu sefer kavusursun bebeğine :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin allah razı olsun canım allah dualarını seninde yoluna getirsin biz senin kalbinin temizliğini biliyoruz çok sağol alalh kalbine göre versin canım bu sınavdan bizleri güzel sonuçlara çıkarsın inşallah

benim patronumda abim olunca istediğim saatde çıkıyom valla o konuda çok şanslıyımm çarşamba günü doktora gidecem bakalmımm ne diycek.. hala adet olmadımmm.

canım bir önceki sayfada yazdıklarımı okudunmu ne olur kendine dikkat at ALLAHIM PEYGAMBER EFENDİMİZE ve sevdiği kullarının yüzü suyu hürmetine inşallah emeklerini boşa çokarmasın bebişlerini kavuştursun sana gönlüm dualarım seninle canım benim bak şimdi ben bunları yazarken yine ezan okunuyor ezanların hürmetine rabbim inşallah hamile kalırsın canım benim:Saruboceq:

benim patronumda abim olunca istediğim saatde çıkıyom valla o konuda çok şanslıyımm çarşamba günü doktora gidecem bakalmımm ne diycek.. hala adet olmadımmm.

kendi işyerin olunca daha rahatsın istediğin zaman çıkabılıyorsun ben evlenmeden önce bankadaydım çok zordu mesai içinde dısarı cıkmam simdi rahatım valla bazen diyorum tekrar bulayım bi iş diye ama yemiyo :roflol: bide tedaviye baslarsam izin falan almam zorlasacak

aaa sen demi bankacısın bende banka mezunuyum ama sevmediğim için çalışmadım canım

ayse cim dr a gidiceğin içinmi çıktın güzelim çok geçmiş olsun tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…