Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

şu elle kontrol işinide yaptım bugün geçenlerdede yapmıştım hala rahim aşağıya inmemiş adetim yaklaşmadı yani bi ilaç alıp içsem adet olsam da bir an önce tedavime başlasam ya

sakın ilaç içme ne olur ne olmaz güzelim aman bide vardır rabbimin hikmetinden sual olmaz önce test lmaz:

sakın ilaç içme ne olur ne olmaz güzelim aman bide vardır rabbimin hikmetinden sual olmaz önce test lmaz:

tamam canım önce test yaparım idrar testi ama zaten kullanacağım ilaçta farlutal olacak yani bebek olsa bişr zararı olmaz

tamam canım önce test yaparım idrar testi ama zaten kullanacağım ilaçta farlutal olacak yani bebek olsa bişr zararı olmaz

evet duymuştum bebeği besliyomuş varsa yoksa zaten sonuç belliama benim gönlümden bebiş geçiyo tabikiopuyorumnanaktan

cnm bu çıkmadı aslında alerji belasını çocukluğumdan beri çekiyorum ama bu aralar çook azdı,aşı olmam gerekiyo ihmal ettim ilerledi astıma çevirdi
cnm vaallaha bu saydıkların hamilelik belirtisi dicemm ama testte çıkmadı biraz daha beklede kan testi yaptır,yada doktora git

çok geçmiş olsun canım bu astıma keçiboynuzu iyi geliyomuş canım hiç yaptınmı

biliyorum ama hiç denemedim,benim tek devam aşı
2 şişe oluyo birini sağ kola diğerini sol kola haftada 2 -3 kez vurduruyom yaklaşık 1 yıl süren bi tedavi oluyo bu şekilde hamilede kalmamam gerekiyo kalırsam ve böle hastalanırsam ne ilaç ne sprey kullanamam öylee yani

tamam canım yarın olsun da yapıcaz bişiler bu arada çok geçmiş olsun tekrar ben çıkayım geç oldu baya kayracım sanada iyi geceler öpüyorum ikinizide yarın görüşürüz ayşecim sende kendine dikkat et bak havalada soğudu otur evinde çok gezme bizide fazla sensiz bırakma olurmu

ALLAH rahatlık versin canım iyi dinlenmeler yarın sabahı sabırsızlıkla bekliyorum rüyanda bebişini gör inşallah opuyorumnanaktan

tamam canım zaten soğuk bana iyi gelmiyor yarın sabah doktoruma gidicem çok uzakta yağmurda var ama mecbur arabayı alıcam yoksa iyice üşütürüm bu havadaa
iyi geceeler canım

evet ama artık eskisi gibi sabahtan gece yarısına kadar durmuyo siteyi yavaşlattığı için mi acaba

neyse aysecim çok yorgunum bide hava değişimi beni mahvetti ben yatıyorum kendine iyi bak canımALLAHa emanet ol öptm canım sumeyrat sanada iyi geceler yazmıyosum bari kaydirigubbakcemile5 bunlardan yolla be arkadaşım biraz sinyal ver ne bu gizem canım aaaaCADIARZUşutarafagitti

kayra uykun varsa yat yavrummm ben topiğe göz kulak olurum
hadi bende uyursam sumoş varr:roflol:

ARKADASLAR BEN 1 SENELIK EVLIYIM HAZIRAN AYINDA BIR DUSUGUM VAR 6 HAFTALIKDI DUSTU NEYSE BEN UZUN ZAMANDIR KORUNMUYORUM NISANDAN BERI AMA BEBEK YOK HALA HORMON TESTI YAPTIRDIM GECENLERDE DEGERLERIM SUNLAR

FSH 5.44 U/L

LH 1.77 U/L

ESTRADıOL 25.94 pg/ml

PROLAKTıN 12.06 ng/ml

TSH 4.16 uIU/ml

GECEN AY VE ONDAN ONCEKI AY SOLE BIRSEY OLDUADETIM 9 GUN GECIKTI TEST YAPTIM IDRAR TESTI SILIK CIKTI AMA ARKASINDAN ADET OLDUM BU AYDA AYNISI OLDU 9 GUN GECIKTI TETS SILIK CIKTI IKIZ KEZ YAPTIM YANI SILIK AMA ARKASINDAN ADET

hayırlı sabahlar arkadaşlar
gününüz hayırlı, bereketli ve güzel geçer inşaallah opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…